przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • relaksio
    Member
    • 01-2009
    • 96

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krejn
    ...na razie Boruc to najlepszy wybór.
    ...jest najlepszą opcją do bramki naszej reprezentacji. Facet ma doświadczenie, charakter, spore umiejętności i jest dobrej formie.
    Zgadzam się z powyższym. Może to już nie to, co w Celticu, ale żeby grać regularnie w angielskiej trzeba mieć przynajmniej przyzwoitą formę. Na dziś nie mamy lepszego bramkarza.
    Dopóki Szczęsny nie zacznie grać (praktycznie), to nie widzę konkurencji.
    A nawet jeśli zacznie grać, a Boruc nie przestanie, to będąc na miejscu trenera miałbym dylemat. Doświadczenie w bramce, to jednak ważna sprawa.
    POLAKIEM jestem i dobre
    PIWO nie jest mi obce...

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6716

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika relaksio
      Zgadzam się z powyższym. Może to już nie to, co w Celticu, ale żeby grać regularnie w angielskiej trzeba mieć przynajmniej przyzwoitą formę. Na dziś nie mamy lepszego bramkarza.
      Dopóki Szczęsny nie zacznie grać (praktycznie), to nie widzę konkurencji.
      A nawet jeśli zacznie grać, a Boruc nie przestanie, to będąc na miejscu trenera miałbym dylemat. Doświadczenie w bramce, to jednak ważna sprawa.
      Racja, to niech gra Tomaszewski - w końcu wie jak zatrzymać Anglię
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        Nikt się nie odniósł do pana Bieleckiego ex premiera. Biedaczysko lamentuje jak to brak dopingu, jak to młodzież, która na dobre i na złe była z drużyną jest poza stadionem... i jeszcze kolejne krokodyle łzy.
        A zapomniał matoł, że to jego koledzy i przyjaciele odtrąbili wojnę z owymi kibolami, stojącymi cały mecz, zajmującymi schody, wieszającymi transparenty niezwiązane z meczem?

        Potop, kiedy w końcu będzie kolejny potop?

        Comment

        • relaksio
          Member
          • 01-2009
          • 96

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
          Racja, to niech gra Tomaszewski - w końcu wie jak zatrzymać Anglię
          Uważasz, że Boruc nie jest na tyle doświadczony, żeby grać w reprezentacji ?
          Jak tak, to poza Jankiem zostaje jeszcze Dudek.
          POLAKIEM jestem i dobre
          PIWO nie jest mi obce...

          Comment

          • Latarnik
            Premium Lamplighter
            • 06-2004
            • 5012

            Ogladam mecz z San Marino i jedno co mi sie rzucilo w oczy to fatalny stan murawy na stadionie. Po 15 minutach gry jest juz zryta jak przez dziki.
            Wynika z tego, ze na murawie tez musieli zaoszczedzic by bylo na premie.
            Last edited by Latarnik; 26-03-2013, 21:05.
            5440 kapsli z wypitych piw
            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              Też to zauważyłem, ale ona fatalnie wyglądała jeszcze przed meczem. No ale w końcu jest to trawa jednorazowa. W końcu te pół miliona w tą czy w tamtą, przy znanych premiach, to pikuś.

              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8972

                Jak na razie grę kopaczy z orzełkiem na koszulce można określić jednym słowem:

                Ż E N A D A
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8103

                  Szkoda San Marino.Bronili się ale w końcu polegli.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • Latarnik
                    Premium Lamplighter
                    • 06-2004
                    • 5012

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                    Ż E N A D A
                    Tak musi wygladac gra ludzi, nie powiem pilkarzy, ktorzy nie maja opanowanych podstaw rzemiosla pilkarskiego.
                    5440 kapsli z wypitych piw
                    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona
                      Nikt się nie odniósł do pana Bieleckiego ex premiera. Biedaczysko lamentuje jak to brak dopingu, jak to młodzież, która na dobre i na złe była z drużyną jest poza stadionem... i jeszcze kolejne krokodyle łzy.
                      A zapomniał matoł, że to jego koledzy i przyjaciele odtrąbili wojnę z owymi kibolami, stojącymi cały mecz, zajmującymi schody, wieszającymi transparenty niezwiązane z meczem?
                      Uważasz że wojna była o stanie i wieszanie transparentów? Nic innego się na trybunach i poza nimi nie działo?

                      Jak już kilka razy się wypowiadałem, wspomniana wojna była prowadzona bezsensownie, na zasadzie wrzucania wszystkiego do jednego wora, wylewania dziecka z kąpielą itd. itp. Ale z niczego się nie wzięła.

                      Ja tam za transparentami nie tęsknię. Na kadrze i tak ich zbyt wiele nie było, a te ligowe przedstawiają zwykle mało dla mnie strawną mieszankę patosu i rymów częstochowskich. Dopingu faktycznie brakuje, ale może się kiedyś "pikole" przebudzą. Najlepiej razem z piłkarzami.

                      Comment

                      • Rzeszowiak
                        Piwny Radykał
                        • 04-2009
                        • 1597

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik
                        Ogladam mecz z San Marino i jedno co mi sie rzucilo w oczy to fatalny stan murawy na stadionie. Po 15 minutach gry jest juz zryta jak przez dziki.
                        Bo piłkarze grali z gracją dzików.

                        Comment

                        • leona
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2009
                          • 5853

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                          Uważasz że wojna była o stanie i wieszanie transparentów? Nic innego się na trybunach i poza nimi nie działo?

                          Jak już kilka razy się wypowiadałem, wspomniana wojna była prowadzona bezsensownie, na zasadzie wrzucania wszystkiego do jednego wora, wylewania dziecka z kąpielą itd. itp. Ale z niczego się nie wzięła.

                          Ja tam za transparentami nie tęsknię. Na kadrze i tak ich zbyt wiele nie było, a te ligowe przedstawiają zwykle mało dla mnie strawną mieszankę patosu i rymów częstochowskich. Dopingu faktycznie brakuje, ale może się kiedyś "pikole" przebudzą. Najlepiej razem z piłkarzami.
                          Moim zdaniem wojna była o to, że władza zauważyła w pewnym momencie, że tzw. zorganizowani kibice, są jedną z ostatnich grup społecznych zdolnych, w dość sporej skali, przeciwstawić się czemukolwiek. Strach władzuchny. Ale to dyskusja jałowa a ja chciałem tylko po raz kolejny wypunktować obłudę, dwulicowość i bezczelność władzy... taki prywatny government watch

                          Comment

                          • Krejn
                            Senior
                            • 07-2012
                            • 102

                            Odnosząc się do wczorajszego meczu z San Marino, to nie ma sensu go szerzej komentować - spotkanie bez historii. Najzabawniejszy jest fakt, że to amatorzy mieli najbardziej klarowną sytuację do strzelenia bramki i to po całkiem składnej akcji, no ale Boruc uratował resztki naszej godności
                            What's the matter Lagerboys... Afraid you might taste something?

                            Comment

                            • Rzeszowiak
                              Piwny Radykał
                              • 04-2009
                              • 1597

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona
                              Moim zdaniem wojna była o to, że władza zauważyła w pewnym momencie, że tzw. zorganizowani kibice, są jedną z ostatnich grup społecznych zdolnych, w dość sporej skali, przeciwstawić się czemukolwiek. Strach władzuchny. Ale to dyskusja jałowa a ja chciałem tylko po raz kolejny wypunktować obłudę, dwulicowość i bezczelność władzy... taki prywatny government watch
                              Dopóki ta grupa społeczna będzie sama ośmieszać siebie (jak np. niedawno kibice Cracovii rzucający wulgaryzmami podczas minuty ciszy), ich akcje nie znajdą odzewu w społeczeństwie. Społeczeństwo może być otumanione jak nasze, ale z hołotą stadionową nie będzie nigdy sympatyzować.

                              Comment

                              • tfur
                                Senior
                                • 05-2006
                                • 1305

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona
                                Strach władzuchny.
                                patrz władzy na ręce, ale nie broń agresywnych szowinistów
                                ja znacznie bardziej obawiam się kiboli niż władzy
                                a wczorajszego meczu nie obejrzałem
                                taki już ze mnie spikolowany piknik
                                jeśli mam patrzeć na bidę z nędzą
                                to już wolę uliczne żebractwo
                                można odwrócić wzrok
                                dużo prędzej
                                niż po
                                1,5 h
                                veni, emi, bibi

                                Comment

                                Przetwarzanie...