przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chechaouen
    Senior
    • 01-2011
    • 1180

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71
    Niepokonane miasto, niepokonany klub.
    Chyba mamy wreszcie mistrza.
    Byłem na meczu, atmosfera super, choć spotkanie takie sobie jeżeli chodzi o poziom, zbyt duża presja i nerwowość, żeby drużyny pokazały pełnię swoich możliwości, więc wyszedł taki klasyczny - jakby to powiedzieli komentatorzy - mecz walki. Za to zwycięstwo Legii w pełni zasłużone. A na koniec aż miło było patrzeć jak ekipa z Poznania, która przez cały mecz skupiała się niemal non stop na bluzganiu na Legię zamiast dopingować swoją drużynę, siedziała cichutko jak niepyszna w swoim sektorku

    Comment

    • dipeone
      Senior
      • 05-2010
      • 741

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen
      Byłem na meczu, atmosfera super, choć spotkanie takie sobie jeżeli chodzi o poziom, zbyt duża presja i nerwowość, żeby drużyny pokazały pełnię swoich możliwości, więc wyszedł taki klasyczny - jakby to powiedzieli komentatorzy - mecz walki. Za to zwycięstwo Legii w pełni zasłużone. A na koniec aż miło było patrzeć jak ekipa z Poznania, która przez cały mecz skupiała się niemal non stop na bluzganiu na Legię zamiast dopingować swoją drużynę, siedziała cichutko jak niepyszna w swoim sektorku
      Zwycięstwo Legii zasłużone rzeczywiście ,bo była ona zespołem lepszym.
      Niezmiernie irytuje mnie po raz kolejny jednak Kosecki, bo co z tego, że jest szybki i gra z pomysłem jak co chwile próbuje wymuszać faule, pada jak panienka a sam chamsko wjeżdża z bara w rywali.
      Doping Legii z perspektywy telewizora miażdżący, plus za transparent/flagę o braciach, którzy za więziennym murem.

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71
        ... niepokonany klub...
        Zobaczymy w pierwszej rundzie Ligi Mistrzów. Znowu będzie łomot z jakimś Azerbejdżanem.

        Oglądałem z ciekawości ten mecz, choć aspiracje tych drużyn zni mnie grzeją, ani ziębią. Ale mniejsza z tym. Zawsze jak widzę polską ligę, mam wrażenie, że grają na dwukrotnie większym boisku niż inne ligi europejskie. Przebiegnięcie całego boiska wzdłuż wymaga dłuższej chwili, a po 15 minutach meczu kopacze byli tak zmachani, jakby biegali w kisielu.

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6716

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71
          Niepokonane miasto, niepokonany klub.
          Chyba mamy wreszcie mistrza.
          Mistrza może będziecie mieli, ale hasło "Niepokonane miasto, niepokonany klub" to akurat w tej kolejce bardziej pasuje do Polonii (4:0 z Górnikiem) zwłaszcza jeśli chodzi o permanentne problemy "organizacyjne"...

          P.S. Piszę to jako chłodny obserwator, nie będący po żadnej ze stron.
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • perłyfan
            Senior
            • 02-2003
            • 1244

            Z moich wyliczeń wynika, że Legia zdobędzie do końca sezonu 1 punkt więc nie ma się co jarać póki co...
            JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

            Comment

            • bayern71
              Senior
              • 06-2006
              • 1004

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika perłyfan
              Z moich wyliczeń wynika, że Legia zdobędzie do końca sezonu 1 punkt więc nie ma się co jarać póki co...
              Obawiam się, że po sezonie będziesz musiał zmienić kalkulator.

              Comment

              • bayern71
                Senior
                • 06-2006
                • 1004

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                Zobaczymy w pierwszej rundzie Ligi Mistrzów. Znowu będzie łomot z jakimś Azerbejdżanem.

                Oglądałem z ciekawości ten mecz, choć aspiracje tych drużyn zni mnie grzeją, ani ziębią. Ale mniejsza z tym. Zawsze jak widzę polską ligę, mam wrażenie, że grają na dwukrotnie większym boisku niż inne ligi europejskie. Przebiegnięcie całego boiska wzdłuż wymaga dłuższej chwili, a po 15 minutach meczu kopacze byli tak zmachani, jakby biegali w kisielu.
                Tak dla wyjaśnienia ^Niepokonane miasto, niepokonany klub^ to cytat jednej z piosenek. Co do pucharów LM to zobaczymy.
                Nie widziałem jeszcze statystyk za ten mecz ale jesienny miał zbliżone (ilośc kilometrów przebiegniętych, sprintów itd.) parametry co mecz Borussi D z bodajże Schalke. Ale akurat 15 minut meczu było prowadzone w niezłym tempie
                A dla Polonii szacunek za weryfikację pucharowych nadziei niektórych klubów.

                Comment

                • actimel10
                  Member
                  • 10-2012
                  • 62

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen
                  Byłem na meczu, atmosfera super, choć spotkanie takie sobie jeżeli chodzi o poziom, zbyt duża presja i nerwowość, żeby drużyny pokazały pełnię swoich możliwości, więc wyszedł taki klasyczny - jakby to powiedzieli komentatorzy - mecz walki. Za to zwycięstwo Legii w pełni zasłużone. A na koniec aż miło było patrzeć jak ekipa z Poznania, która przez cały mecz skupiała się niemal non stop na bluzganiu na Legię zamiast dopingować swoją drużynę, siedziała cichutko jak niepyszna w swoim sektorku
                  Wszystkie ekipy kibiców(kiboli),którzy przyjadą na Ł3 zajmują się ubliżaniem naszemu klubowi i nam kibicom(kibolom).Nie wiem doprawdy po co oni przyjeżdżają.Chyba po to żeby pochwalić się,że byli w Wawie i krzyknęli Legia to .....
                  LEGIA na tronie LEGIA w podwójnej koronie!!!!!!!!!!!!!
                  P.S..........

                  Comment

                  • WojciechT
                    Senior
                    • 09-2012
                    • 2546

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                    Mistrza może będziecie mieli, ale hasło "Niepokonane miasto, niepokonany klub" to akurat w tej kolejce bardziej pasuje do Polonii (4:0 z Górnikiem) zwłaszcza jeśli chodzi o permanentne problemy "organizacyjne"...
                    "Problemy organizacyjne" w przypadku działalności osoby Ireneusza Króla to bardzo ładny eufemizm Tak jak wcześniej próbował zniszczyć GKS Katowice (którego jestem kibicem), tak teraz pewnie Polonię doprowadzi do upadku. A jej kibice - mimo tego, że ich ostrzegaliśmy - przyjęli go z otwartymi rękami w zamian za miejsca w radzie. A teraz budzą się z ręką w nocniku...

                    Inna sprawa, że Irek K. musi mieć naprawdę niezłe plecy, skoro od lat ciągnie swoje biznesy oszukując wszystkich dookoła. Ale cóż, jako swego czasu lokalny boss Platformy Obywatelskiej musi mieć niezłe haki na polityków. No i warto poczytać, czym swego czasu zajmowała się jego firma, Centrozap...
                    Last edited by WojciechT; 19-05-2013, 11:07.

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6716

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT
                      "Problemy organizacyjne" w przypadku działalności osoby Ireneusza Króla to bardzo ładny eufemizm Tak jak wcześniej próbował zniszczyć GKS Katowice (którego jestem kibicem), tak teraz pewnie Polonię doprowadzi do upadku. A jej kibice - mimo tego, że ich ostrzegaliśmy - przyjęli go z otwartymi rękami w zamian za miejsca w radzie. A teraz budzą się z ręką w nocniku...

                      Inna sprawa, że Irek K. musi mieć naprawdę niezłe plecy, skoro od lat ciągnie swoje biznesy oszukując wszystkich dookoła. Ale cóż, jako swego czasu lokalny boss Platformy Obywatelskiej musi mieć niezłe haki na polityków. No i warto poczytać, czym swego czasu zajmowała się jego firma, Centrozap...
                      Pan od JW Construction (nazwisko zapomniałem) lepszy chyba też nie był...
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • WojciechT
                        Senior
                        • 09-2012
                        • 2546

                        Wojciechowski przynajmniej wykładał kasę. Swoją
                        Last edited by WojciechT; 19-05-2013, 11:25.

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6716

                          Co do tego ile tej kasy wykładał, a ile mówił, że wykłada to pytanie do bardziej zorientowanych.

                          Ale zmiany trenerów co dwa mecze, to już inna sprawa i raczej to wynikom drużyny nie służyło...
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • darek99
                            Senior
                            • 04-2002
                            • 2147

                            Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bilety na Polonię będą tańsze.
                            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                            Epikur z Samos.

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              Teraz Zagłębie podejmuje Polonię, która zawsze "leżała", chociaż analizując ostatnie wyniki, to ...

                              Comment

                              • Promil03
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2833

                                Dlaczego koniec drużyny? Osoba trenera nie może rzutować na całość.
                                Real jeszcze swoje wygra.

                                Comment

                                Przetwarzanie...