Darki Koszmarki, czyli koszałki opałki wyplatane przez redaktora Sz.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • YouPeter
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2004.05
    • 2379

    A z jakim fajnym akcentem Kołtoń wymawiał dzisiaj nazwisko Van Nistelrooy`a. Aż sam Iwanow się z niego śmiał
    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

    Comment

    • Wujcio_Shaggy
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2004.01
      • 4628

      Na Polsacie padł komentarz: "[zawodnik] pięknie przyjął piłkę na piersi i wybił ją bez przyjęcia"...
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

      Comment

      • arcy
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 2002.07
        • 7538

        Niespełniony aktor Przemysław "stawka większa niż szycie" Babiarz w momencie gdy Engel zmieniał Gmocha przy ekranie dotykowym:

        "zmiana na stanowisku analizatora"

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          🍼
          • 2004.05
          • 5617

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
          Na Polsacie padł komentarz: "[zawodnik] pięknie przyjął piłkę na piersi i wybił ją bez przyjęcia"...
          Normalnie toż to akcja z Zidane. Przyjął piłkę głową na piersi Włocha, którego nazwiska ja nie pamiętam i wybił ją bez przyjęcia, bo się okazało, że żadnej piłki tam nie było, a Zizu miał zwidy Wiem trochę to skomplikowana analiza zdania poczyniona przez laika, ale jakoś takoś mi się skojarzyło
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • Pinio74
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2003.10
            • 3881

            Wczorajszy mecz finałowy oglądałem na Polsacie Sport, bo bardziej odpowiada mi komentarz Borka i Kołtonia. Po chamskim zachowaniu Zidane, postanowiłem przełączyć i usłyszeć, co też ma na ten temat do powiedzenia Szpaku. Kiedy Borek nawymieniał się wcześniej, ileż to już czerwonych kartek dostał Zidane w karierze (kilka w Bordoux, kilka w Juve i Realu, jedna z Arabią Saudyjską), to Szpaku powiedział, że nie wie co się stało z tak bardzo spokojnym piłkarzem.
            BIRRARE HUMANUM EST

            Comment

            • JAckson
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              🍼🍼
              • 2004.05
              • 6122

              Mnie wczoraj Darek rozwalił wstępną przemową przenikniętą ogromem szerokich, odważnych przenośni, oraz rozbudowanych i niekonwencjonalnych porównań.
              MM961
              4:-)

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 2001.08
                • 3562

                Mi za to przypadło do gustu, to jak Trzeciak co chwilę egzaltował się, jak to mecz jest wyrównany i obie drużyny zasłużyły na zwycięstwo. Poczym Mielcarski stwierdził, że Francja była o wiele lepsza i to ona zasłużyła na zwycięstwo.

                Comment

                • arcy
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 2002.07
                  • 7538

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
                  Trzeciak co chwilę egzaltował się
                  I tak przez całe mistrzostwa

                  Comment

                  • baklazanek
                    † 2014 Piwosz w Raju
                    • 2001.08
                    • 3562



                    Szpakowski "uśmiercił" byłego reprezentanta

                    Jak podaje "Fakt" piłkarz Sturmu Graz i były reprezentant Polski Adam Ledwoń żąda przeprosin od Dariusza Szpakowskiego, którego gafa podczas komentowania meczu Polska -Azerbejdżan wywołała spore zamieszanie w rodzinie piłkarza.
                    "W tamtym spotkaniu gole strzelali (...) Krzyszof Nowak, nieżyjący już niestety Adam Ledwoń" powiedział Szpakowski na antenie przypominając jeden z meczów kadry z udziałem Ledwonia.

                    Szpakowskiemu chodziło oczywiście o to, że zmarł Krzysztof Nowak. Niestety komentator TVP niewłaściwie postawił przecinek i wywołał spore zamieszanie wśród najbliższych Ledwonia.
                    - Dzwoni do mnie ojciec i pyta: Adam żyjesz? A co mam nie żyć?! Na stacji byłem i nie mogłem odebrać - powiedział Ledwoń.

                    - A ojciec dalej: Jezu, synu w telewizji mówili, że nie żyjesz! Tak się wystraszyliśmy - opowiadał piłkarz.

                    - Jak nie umie komentować to niech tego nie robi! W domu zawały były! Żądam przeprosin na antenie - mówił Ledwoń.

                    Comment

                    • bayern71
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2006.06
                      • 1004

                      Ledwoń postanowił przypomnieć się szerszej publiczności. Szkoda że nie grą w piłkę. Dla mnie to co mówił Szpakowski było czytelne.
                      I jeszcze "w domu zawały były". Ciekawe ile?

                      Comment

                      • MirekG25
                        Szeregowy Piwny Łykacz
                        • 2006.08
                        • 25

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71
                        Ledwoń postanowił przypomnieć się szerszej publiczności. Szkoda że nie grą w piłkę. Dla mnie to co mówił Szpakowski było czytelne.
                        I jeszcze "w domu zawały były". Ciekawe ile?

                        Dokładnie...Mimo że jestem również "uczulony" na gafy pana Szpakowskiego (którego paradoksalnie bardzo lubię mimo częstych pomyłek), ze zdziwieniem przyjąłem wiadomość o zaszokowanym Ledwoniu. Słyszałem tamten fragment dotyczący nieżyjącego już niestety Krzysztofa Nowaka i nie odniosłem wrażenia jakoby Szpakowski mówił o Ledwoniu.
                        ..........................................

                        Comment

                        • żąleną
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2002.01
                          • 13239

                          A ja odniosłem takie właśnie wrażenie i stwierdziłem, że Szpakowski już zupełnie stracił kontakt z rzeczywistością

                          Comment

                          • bayern71
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2006.06
                            • 1004

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                            A ja odniosłem takie właśnie wrażenie i stwierdziłem, że Szpakowski już zupełnie stracił kontakt z rzeczywistością
                            Szpakowski nie traci kontaktu z rzeczywistością. Świadczy o tym fakt, że "obsługuje" najciekawsze wyjazdy (A biedaki z canal + ze studia w Warszawie się męczą).

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              🥛🥛🥛
                              • 2004.06
                              • 5017

                              O Jezu!
                              Zobaczyłem przed chwilą Darka na żywo (pierwszy raz po 2 latach).
                              Ale się z niego łysol zrobil

                              Kurde, 3:1 dla USA do przerwy.
                              Idę się
                              5450 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              • Wujcio_Shaggy
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2004.01
                                • 4628

                                On już był łysy wcześniej, tylko czesał się "na pożyczkę"...
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                                @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                                Comment

                                Przetwarzanie...