Darki Koszmarki, czyli koszałki opałki wyplatane przez redaktora Sz.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wujcio_Shaggy
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2004.01
    • 4628

    #31
    Być może wolał dmuchać na zimne - albowiem krążą plotki, iż przyczyną nie tak dawnego dłuższego odsunięcia red. D. Sz. od mikrofonu, było to, że omieszkał zauważyć Pana Prezydenta na trybunie lub powitał go nie dość wylewnie. Ale kto by wierzył w takie plotki...
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

    Comment

    • ango
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2003.10
      • 25

      #32
      Faktem jest, że nawijając prze 90 minut każdy może się pomylić. I to nie te pomyłki mnie drażnią w Szpakowskim. Drażnie mnie to, że ten człowiek jest po prostu laikiem jeśli chodzi o piłkę nożną. Stanął w rozwoju jakieś 20 lat temu. Myli nagminnie piłkarzy, jeśli kogoś znanego pokażą na trybunach, to oczywiście Szpak nie wie kto to jest. Czasami to mi się wydaje, że on nawet nie zna przepisów, zdaża mu się, że po wrzucie piłki z auto dostrzega spalonego itd.
      Nie można też pominąć tematu wymawiania nazwisk, w każdym meczu znajdzie sobie kilku piłkarzy, których nazwiska będzie kaleczył.
      A wczoraj to mnie rozwalił, jak stwierdził, że ten kibic, który wpadł na boisko nie zauważył siatki w bramce i dlatego w nią wpadł. Nie wiem jak trzeba być głupim, żeby coś takiego wymyśleć.

      Comment

      • Krzysiu
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2001.02
        • 14936

        #33
        cielak napisał(a)
        ... Na pochybel ...
        FCJP pohybel ...

        Wczoraj chłopcy przechodzili samych siebie. Jak dwóch ględziło, to Sz. w tym czasie intensywnie myślał. A co wymyślił, plótł w mikrofon, a dwaj pozostali w tym czasie ciężko harowali, by nas czymś zaskoczyć. Ja miałem wrażenie, że oni są po proastu nawaleni. Mylenie drużyn, stron boiska, zawodników zdarzyło się wielokrotnie. Z tą siatką też mnie zabił - ja nie wpadłbym na coś takiego.

        Na wzór trzech tenorów ja bym ich nazwał "trzech falsetów".
        Last edited by Krzysiu; 2004-07-05, 16:53.

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 2001.08
          • 3562

          #34
          Szpakowski miał wyraźny problem z wymówieniem nazwiska greckiego bramkarza. Próbował wiele razy uczynić to poprawnie(nawet w pewnym momencie 3 razy pod rząd) ale jakoś ani razu mu to nie wyszło.

          Comment

          • JAckson
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            🍼🍼
            • 2004.05
            • 6122

            #35
            Trzeba przyznac, że początek finałowego meczu należał do naszych komentatorów. Zrobili taki szoł, że sam mecz odsunął się na dalszy plan. Ilość dziwacznych i nielogicznych okresleń przerosła całe mistrzostwa. Zacząłem zapisywać, ale po chwili dałem spokój bo zbyt dużo umykało mi wtedy.

            Można się smiać z przejęzyczeń, przekręconych nazwisk itp., ale irytuje mnie bardzo nieznajomośc zasad lub brak czytania przebiegu meczu. Tego komentator piłkarski nie powinien robić.
            Przy kontuzji Nedveda w półfinale komentatorzy kilka razy podkreślali skrecenie lewej nogi w momencie kiedy zawodnik trzymał sie za prawe kolano a potem przykładano mu na nie lód. To zauważy nawet laik.

            Zaskoczenie kibica biegajacego po boisku z powodu zawieszenia siatki w bramce na pewno było ogromne.

            Na pewne osobistości jesteśmy poprostu skazani...

            MM961
            4:-)

            Comment

            • celt_birofil
              † 2017 Piwosz w Raju
              • 2001.09
              • 4469

              #36
              Ale i tak naszym brakuje do sprawozdawców choćby z Portugalii. Śpiewających sprawozdawców. Po prostu nie ten temperament
              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

              Comment

              • Andrewbrw
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                • 2004.03
                • 932

                #37
                Tak muszę przyznać, że z całego meczu finałowego najbardziej podobał mi się kibic Barcelony, jak rzucił flagą w Figo i wbiegł do bramki. Komentarz Szpaka ,że nie zauważył siatki i stwierdzenie na koniec ,że sympatyzował z Portugalią co to ma być??? po takim tekście powinni go wywalić!!! Już wcześniej podkreślalem jego stronniczość, a tu jeszcze się do tego przyznał!!!

                Comment

                • peter007
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2004.06
                  • 2820

                  #38
                  Zapamiętałem inną wpadkę pana Sz. co prawda nie ztych mistrzostw ale też nie taka stara. Mianowicie chodzi o podanie wyniku meczu. Mecz zakończył się wynikiem 0:0 a komentator nasz wspaniały wypowiedział swoją złota myśl, że do przerwy również było 0:0.
                  Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                  Comment

                  • celt_birofil
                    † 2017 Piwosz w Raju
                    • 2001.09
                    • 4469

                    #39
                    W zasadzie to "złote myśli" nie są wyłączną specjalnością redaktora Sz. Do historii moim zdaniem przeszły co najmniej dwa:
                    1. "Cudowne dziecko dwóch pedałów"
                    2. "Wszystko w rękach konia" :-D
                    Kto jest autorem?
                    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                    Comment

                    • lzkamil
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2003.01
                      • 3611

                      #40
                      i jeszcze gryps najlepszego komentatora wsrod bramkarzy i najlepszego bramkarza wsrod komentatorow...
                      I usiadl, jak to mawiaja pilkarze, na tylku...
                      Lepszy jabol pod okapem
                      niż GŻ, CP i KP !


                      Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                      Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                      Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                      Comment

                      • Wujcio_Shaggy
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2004.01
                        • 4628

                        #41
                        Dwa kolejne kwiatki na łączce red. D. Sz., posadzone w meczu Copa America między Argentyną a Meksykiem:

                        "Gdyby argentyńska federacja dysponowała większymi funduszami mogłaby zapewnić sobie lepszego arbitra"

                        "Przy piłce Aziala lub Ajala. Jak kto chce."
                        [zapis fonetyczny]
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                        Comment

                        • grzeber
                          Major Piwnych Rewolucji
                          🍼🍼
                          • 2002.05
                          • 2869

                          #42
                          Dla osób lubujących się w kwiecistym komentarzu piłkarskim polecam ten link



                          Nie jest to Darek Sz. ale również ciekawe.
                          pozdrawiam
                          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                          Comment

                          • Aldach
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2003.07
                            • 1269

                            #43
                            Może teraz o komentatorach olimpijskich.

                            Komentujący zawody wioślarskie - nazwiska niestety nie pomnę, ale nie był to Kajetan Broniewski, który również wioślarstwo komentuje - oświadczył:
                            "Zaczęło wiać im w plecy, to znaczy od przodu bo przecież oni płyną tyłem"

                            Comment

                            • zirel
                              Gość
                              • 2004.05
                              • 60

                              #44
                              "......to byli dwaj trenerzy,którzy WYŁOWILI Otylię"
                              chyba nie z wody?hehe

                              Comment

                              • Audi
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2003.03
                                • 1682

                                #45
                                Kiedyś usłyszałem komentarz red.D.Sz.
                                "...sędzia nie ubrał tej bramki..."
                                chodziło oczywiście o nie uznanie strzelonej bramki

                                Comment

                                Przetwarzanie...