Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kawały piwne :)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    Coś mi tu Adam kitujesz Przecież to jest Flash! Nie ma opcji "Zapisz Rysunek Jako...". "Zapisz stronę" też nie działa. Jak mówiłem wychodzi tylko jakaś chińszczyzna na ekranie
    ART Help!
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23815

      plik został najwidoczniej usunięty...

      a ogólnie zapis jest możliwy tak jak Adam16 napisał, tyle że nie zaznaczył gdzie powinieneś był kliknąć tym prawym przyciskiem myszy...

      ... na linku, zanim weń zwyczajowo klikniesz lewym klawiszem by się do niego dostać
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Ale tam nie ma opcji 'zapisz rysunek', jest tylko 'zapisz element docelowy'. Poza tym mnie wyskakuje, że Internet Explorer nie mógł pobrać z witryny. Co prawda kawałek ściągnąłem sobie przez Audiogalaxy, ale bez tych animacji tekstowych trochę traci na efektowności...

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          Originally posted by żąleną
          Ale tam nie ma opcji 'zapisz rysunek', jest tylko 'zapisz element docelowy'.
          Dokładnie tak. A grafik różnych i zdjęć tyle pozciągałem, że ciągle pamiętam to "zapisz rysunek..."
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • slavoy
            Senior
            • 10-2001
            • 5052

            No to jezdem nieuk...
            Czy ktoś to może zapisał zanim to usunięto????
            Jak tak, to plis plis plis slavoy@browar.biz

            Z góry dzięki!
            Dick Laurent is dead.

            Comment

            • pieczarek
              zwykle cham i prostak
              • 06-2001
              • 5011

              Poniżej treść jednej z aukcji na allegro.

              "Jeśli jesteś piwoszem, a masz już dość płacenia coraz drożej za piwo, to ta oferta jest dla Ciebie!
              Przedmiotem sprzedaży są cztery srawdzone przepisy na produkcję piwa domowym sposobem.

              1. Tym sposobem możemy uzyskać ok. 12 l piwa z jęczmienia
              2. Drugi sposób, to również piwo z jęczmienia (uzyskujemy ok 10 l)
              3. Próbowaliście kiedyś piwa z kawy? Ten sposób szczególnie polecam:-)
              4. Ostatni sposób, to piwo miodowe. Uzyskujemy ok. 10 l piwa

              Szczegóły tutaj:


              Wygląda to na kawał (spójrzcie tylko na kategorię w allegro). Strach umieścić to w "Browarnictwie amatorskim". Ale może ktoś z domorosłych piwowarów poświęci dla wspólnego dobra 4 złote, kupi te przepisy i zapozna z tym wszystkich forumowiczów.

              Comment

              • maryhh
                Senior
                • 02-2001
                • 1895

                ja to kupiłem, mogę zaprezentować te przepisy
                Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
                "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
                do lekkiej pracy jestem za ciężki"

                Comment

                • maryhh
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 1895

                  a tak na prawdę to ciekawi mnie czy to nie jest jakiś pic z tymi przepisami

                  a teraz z innej bajki przeczytałem to na onecie

                  Mandat za jazdę po pijanemu na nieoświetlonym koniu

                  Mandat do wysokości 15 tysięcy koron (1,8 tys. złotych) grozi 52-letniemu mieszkańcowi okolic Zlina, który po wielkiej pogoni złapany został przez miejscową policję, kiedy wracał do domu pijany na... nieoświetlonym koniu.

                  "Pod wpływem alkoholu nie może znajdować się żaden kierowca. A jest nim nie tylko kierowca samochodu, motocyklista czy rowerzysta, ale także ten, kto jedzie na zwierzęciu. Zatrzymanemu kowbojowi grozi więc taki sam mandat jak pijanemu kierowcy - do 15 tysięcy koron" - powiedział Ivo Mitaczek, rzecznik prasowy policji w Zlinie na Morawach, niedaleko granicy ze Słowacją. Dodał, że mężczyzna odpowiadać będzie także za jazdę "na nieoświetlonym koniu".

                  W nocy z wtorku na środę patrol zlińskiej policji zauważył na lokalnej drodze mężczyznę jadącego koniem na oklep. Kiedy policjanci chcieli go zatrzymać, rzucił się do brawurowej ucieczki. Ścigało go kilka radiowozów. Po kilkukilometrowej pogoni policji udało się zatrzymać czeskiego kowboja dopiero wtedy, kiedy spadł z konia do strumienia.

                  Nawet wtedy pijany mężczyzna bronił się z taką determinacją, że policjanci musieli uciec się do użycia "bezpośrednich środków przymusu", czyli - jak wyjaśnił rzecznik Mitaczek - do "uderzeń, kopów i chwytów".

                  Jeździec, któremu - w odróżnieniu od sytuacji pijanego za kierownicą - nie grozi odebranie prawa do jazdy na koniu, mieszka w gospodarstwie oddalonym od najbliższej gospody w Żelechovicach pod Zlinem o 12 kilometrów.

                  "Kiedy chciał się napić, zawsze przyjeżdżał na koniu twierdząc, że kiedy się opije, nie może prowadzić samochodu" - powiedział barman z piwiarni, gdzie gasił pragnienie czeski kowboj.


                  PS. Wie ktoś może jak oświetlić konia??
                  Last edited by maryhh; 10-04-2002, 13:43.
                  Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
                  "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
                  do lekkiej pracy jestem za ciężki"

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    maryhh napisal/a
                    PS. Wie ktoś może jak oświetlić konia??
                    Konie dużo pierdzą. Wystarczy z tyłu zamocować lampę na siarkowodór i problem z głowy.

                    Comment

                    • slavoy
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 5052

                      żąleną napisal/a
                      Ale tam nie ma opcji 'zapisz rysunek', jest tylko 'zapisz element docelowy'. Poza tym mnie wyskakuje, że Internet Explorer nie mógł pobrać z witryny. Co prawda kawałek ściągnąłem sobie przez Audiogalaxy, ale bez tych animacji tekstowych trochę traci na efektowności...
                      Mam dobrą wiadomość dla Ciebie Żąleną i wszystkich którzy nie zdążyli sobie tej bardzo fajnej ciekawoski zapisać na dysku. Przetrzepałem komputer i okazało się że cała animacja osiedliła się w "Temporary Internet Files". Wyciągnąłem, wyratowałem i mam, więc jeśli ktoś również by chciał to mieć (a baardzo to fajne ). To proszę o info na PW. Waga pliku 1,36 MB.
                      Dick Laurent is dead.

                      Comment

                      • yemiołka
                        Senior
                        • 02-2002
                        • 1012

                        propozycja nie do odrzucenia
                        Attached Files
                        **** zbliża ludzi... :-]

                        Comment

                        • yemiołka
                          Senior
                          • 02-2002
                          • 1012

                          rosyjskie szachy
                          Attached Files
                          **** zbliża ludzi... :-]

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            A oto kawałek wrogiej propagandy
                            Attached Files

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Przeciwnicy piwa w puszkach (czyli również ja) - co wy (my) na to?

                              Domena g3.pl jest wystawiona na sprzedaż w serwisie premium.pl. Domena oczekuje na oferty zainteresowanych, zachęcamy do zakupów.


                              (link jest bezpośrednio do filmiku, więc jeśli ktoś nie chce odtwarzać strumieniowo, niech kliknie prawym klawiszem myszy i wybierze 'zapisz element docelowy)
                              Last edited by żąleną; 02-05-2002, 00:12.

                              Comment

                              • jerzy
                                piwoholik
                                • 10-2001
                                • 4705

                                REKLAMA KŁAMIE!
                                W przypadku problemów ze szkłem, piwo można pic... np. bezpośrednio z beczki

                                Ja tam jestem całkowicie niereformowalny w sprawie blachy...
                                browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                                Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎