Kawały piwne :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Twilight_Alehouse
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2004.06
    • 6310

    To już nie takie proste, ale niestety nie miałem frajdy lingwistycznej, bo znałem po polsku.

    Comment

    • Audi
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2003.03
      • 1682

      Wchodzi nawalony gość do baru i od progu woła:
      - Piwo dla każdego, łącznie z barmanem! Goście rzucili się do baru. Kiedy było po wszystkim, barman mówi:
      - To będzie 120 zł.
      - Nie mam tyle.
      Barman obił mu gębę i wyrzucił za drzwi. Następny dzień, ta sama sytuacja, gość zamawia piwo dla wszystkich, w tym dla barmana, nie płaci rachunku, dostaje w pysk i wylatuje za drzwi. Trzeciego dnia to samo.
      Dzień czwarty, gość wchodzi i z miejsca:
      - Piwo dla wszystkich!
      A barman:
      - A co z piwem dla mnie?
      - Ty nie dostaniesz, jak wypijesz, robisz się agresywny.
      ____________________
      Jak już było, to przepraszam.

      Comment

      • Syla_Audi
        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
        • 2005.06
        • 116

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
        Piwo - jaki to wspaniały wynalazek! Koło oczywiście też, ale koło z czipsami to jednak nie to.
        Ja znam troszkę inaczej
        "Bez wątpienia największym wynalazkiem ludzkości jest piwo.Koło też jest ważne,ale nie pasuje do pizzy.."

        Comment

        • witkowskiartur
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 2003.03
          • 561

          Facet na kobitce to prawdopodobnie sex.

          Dwóch facetów na kobitce to prawdopodobnie ostrzejszy sex.

          Trzech facetów na kobitce to prawdopodobnie sex grupowy.

          Piętnastu kotłujących się chłopa na kobitce to prawdopodobnie końcówka imprezy, a ta biedaczka właśnie weszła mówiąc:

          - Hej! Znalazłam jeszcze jedno piwo!

          KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

          Comment

          • Latarnik
            Premium Lamplighter
            🥛🥛🥛
            • 2004.06
            • 5017

            Student medycyny zdaje egzamin z zoologii. Znany z nietypowego poczucia humoru Profesor pyta go:
            - Czy krowie można zrobić skrobankę?
            Student nie potrafił odpowiedzieć na pytanie i oblał egzamin. Rozżalony postanawia się upić. Idzie do baru, zamawia kilka piw i kolejno wypija je przy barze. Podchodzi do niego barman i pyta:
            - Pan to ma chyba jakiś problem, taki Pan smutny.
            - Ano, mam problem. Proszę mi powiedzieć czy krowie można zrobić skrobankę?
            Osłupiały barman na to:
            - O chłopie!!! Ale żeś się wpakował!!!
            5450 kapsli z wypitych piw
            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

            Comment

            • witkowskiartur
              Kapitan Lagerowej Marynarki
              • 2003.03
              • 561

              Przychodzi dwóch facetów do sklepu spożywczego, kupują kilka piw butelkowych i ustawiają się przy kasie. Kasjerka kasuje piwo i pyta:
              - Butelki były?
              Jeden z gości odpowiada:
              - Nie wiem, teraz przyszliśmy!
              KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

              Comment

              • strzelczyk76
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                • 2003.11
                • 823

                Brenda O’Malley przygotowywała właśnie jak zwykle obiad, gdy Tom Finnegan zastukał do jej drzwi.
                - Brenda, mogę wejść ? - zapytał. - Muszę ci coś powiedzieć.
                - Oczywiście, zawsze jesteś mile widziany, Tom, a gdzie mój mąż ?
                - To jest właśnie coś co muszę ci powiedzieć, Brenda. Był dziś wypadek w browarze.
                - Boże...! - krzyknęła Brenda - Proszę, nie mów, że...
                - Muszę, Brenda. Twój mąż Shamus nie żyje. Przykro mi...
                - Jak to się stało, Tom...?
                - To było straszne, Brenda. Wpadł do kadzi Guiness Stout i utonął.
                - Dobry Jezu! Co za tragedia... Powiedz, czy długo to trwało ?
                - No wiesz, Brenda, trudno powiedzieć, ale dość długo...
                - Och... powiedz proszę...!
                - Fakt faktem, trzy razy jeszcze wychodził żeby się wysikać...
                NORMALNOŚĆ



                Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

                Comment

                • eeemil
                  Szeregowy Piwny Łykacz
                  • 2002.09
                  • 6

                  Europejska komisja do spraw lotnictwa cywilnego nałożyła rosyjskim linią lotniczym "Aerofłot" wysoką karę ,
                  z powodu przekraczania przez ich samoloty dopuszczalnych norm hałasu ,
                  w celu dostosowania się do norm zarząd aeroflotu wydał zakaz podawania alkocholu na trasach europejskich .

                  Comment

                  • akszeinga
                    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                    • 2005.03
                    • 225

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika eeemil
                    Europejska komisja do spraw lotnictwa cywilnego nałożyła rosyjskim linią lotniczym "Aerofłot" wysoką karę ,
                    z powodu przekraczania przez ich samoloty dopuszczalnych norm hałasu ,
                    w celu dostosowania się do norm zarząd aeroflotu wydał zakaz podawania alkocholu na trasach europejskich .
                    Oj junior... popraw się. Na tym forum wszyscy bardzo dbają o piękno jęz. polskiego.

                    Twoje

                    A przy okazji:

                    Pewien facet przeczytał książkę o asertywności i postanowił ją wypróbować na żonie. Nie wrócił jak zazwyczaj zaraz po pracy do domu, tylko poszedł z kumplami na piwo.
                    Ok. 19.00 puka do drzwi, żona mu otwiera, a on już w progu podniesionym głosem:
                    - Słuchaj, skończyło się!
                    Żona wytrzeszcza oczy...
                    - JA jestem w tym domu panem! JA mówię, a ty słuchasz, jasne?
                    Żona nie odpowiada.
                    - Zaraz biegiem podasz mi kapcie, obiadek, potem zimne schłodzone piwko. Nie obchodzi mnie skąd je weźmiesz, potem się zdrzemnę, a wieczorem napuścisz mi wody do wanny. No, i nie muszę chyba mówić, kto mnie po kąpieli ubierze i uczesze? No???!!! Kto?
                    Żona na to:
                    - Zakład pogrzebowy, Ty chamie!

                    Comment

                    • TBM
                      Kapral Kuflowy Chlupacz
                      • 2003.08
                      • 44

                      Ilu członków forum piwnego potrzeba do zmienienia żarówki?

                      - Jednego by zmienić żarówkę i podać na forum informacje w tej sprawie.

                      - Czternastu by podzielić się podobnymi doświadczeniami z wymianą żarówki i sugestiami jak żarówka może być zmieniona w inny sposób.

                      - Siedmiu by ostrzec przed niebezpieczeństwami związanymi z wymiana żarówek.

                      - Siedmiu dalszych by wskazać błędy gramatyczne i ortograficzne w wypowiedziach na temat wymiany żarówek.

                      - Pięciu by wyrazić, co sądzą na temat pedantów językowych.

                      - Sześciu by argumentować czy to są "żarówki oświetleniowe" czy "elementy oświetleniowe"

                      - Sześciu dalszych by potępić tych pierwszych sześciu jako idiotów.

                      - Piętnastu utrzymujących ze maja doświadczenie w branży oświetleniowej i wiedzących, które z określeń jest poprawne.

                      - Dziewiętnastu stwierdzających ze to nie jest grupa dyskusyjna na temat żarówek i proszących by przenieść te dyskusje na forum "żarówki oświetleniowe"

                      - Jedenastu broniących zainicjowania tego wątku, bo wszyscy używamy żarówek, a zatem jest to temat mający znaczenie dla tego forum.

                      - Trzydziestu sześciu by debatować, która z metod wymiany żarówek jest najlepsza, gdzie można kupić najlepsze żarówki, który z gatunków żarówek ma najlepsze zastosowanie przy tej metodzie i który z gatunków jest nieodpowiedni.

                      - Siedmiu by podać adresy internetowe gdzie można zobaczyć inne rodzaje żarówek.

                      - Czterech by stwierdzić ze podane adresy były błędne i zastąpić je właściwymi.

                      - Trzech by podać znalezione na tych stronach linki ważne dla grupy, gdyż dotyczą żarówek używanych przez jej członków.

                      - Trzynastu by zacytować w całości wszystkie dotychczasowe wypowiedzi na ten temat (włączając nagłówki i podpisy) z dopiskiem "Zgadzam się"

                      - Piętnastu by stwierdzić ze nie będą już więcej pisać na tym forum, bo nie są w stanie znosić dłużej kontrowersji z żarówkami.

                      - Czterech by powiedzieć: "czy jakiś czasu temu nie mięliśmy tego samego problemu?"

                      - Trzynastu by poradzić "sprawdź w Google na temat żarówek zanim spytasz się o nie tutaj."

                      - Trzech by opowiedzieć zabawne historyjki na temat kotów, piwa i żarówek.

                      - oraz jednego przyczajonego przez sześć miesięcy członka grupy, który odpowie na pierwsza (oryginalną) wypowiedź i zacznie wszystko od nowa.
                      prócz piwa jedynie wolność jest warta zachodu

                      Comment

                      • Andrewbrw
                        Kapitan Lagerowej Marynarki
                        • 2004.03
                        • 932

                        rewelka !!! idzie boki zrywać

                        Comment

                        • ergie
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2004.05
                          • 1041

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TBM
                          - Jednego by zmienić żarówkę i podać na forum informacje w tej sprawie.

                          - Czternastu by podzielić się podobnymi doświadczeniami z wymianą żarówki i sugestiami jak żarówka może być zmieniona w inny sposób.

                          - Siedmiu by ostrzec przed niebezpieczeństwami związanymi z wymiana żarówek.

                          - Siedmiu dalszych by wskazać błędy gramatyczne i ortograficzne w wypowiedziach na temat wymiany żarówek.

                          - Pięciu by wyrazić, co sądzą na temat pedantów językowych.

                          - Sześciu by argumentować czy to są "żarówki oświetleniowe" czy "elementy oświetleniowe"

                          - Sześciu dalszych by potępić tych pierwszych sześciu jako idiotów.

                          - Piętnastu utrzymujących ze maja doświadczenie w branży oświetleniowej i wiedzących, które z określeń jest poprawne.

                          - Dziewiętnastu stwierdzających ze to nie jest grupa dyskusyjna na temat żarówek i proszących by przenieść te dyskusje na forum "żarówki oświetleniowe"

                          - Jedenastu broniących zainicjowania tego wątku, bo wszyscy używamy żarówek, a zatem jest to temat mający znaczenie dla tego forum.

                          - Trzydziestu sześciu by debatować, która z metod wymiany żarówek jest najlepsza, gdzie można kupić najlepsze żarówki, który z gatunków żarówek ma najlepsze zastosowanie przy tej metodzie i który z gatunków jest nieodpowiedni.

                          - Siedmiu by podać adresy internetowe gdzie można zobaczyć inne rodzaje żarówek.

                          - Czterech by stwierdzić ze podane adresy były błędne i zastąpić je właściwymi.

                          - Trzech by podać znalezione na tych stronach linki ważne dla grupy, gdyż dotyczą żarówek używanych przez jej członków.

                          - Trzynastu by zacytować w całości wszystkie dotychczasowe wypowiedzi na ten temat (włączając nagłówki i podpisy) z dopiskiem "Zgadzam się"

                          - Piętnastu by stwierdzić ze nie będą już więcej pisać na tym forum, bo nie są w stanie znosić dłużej kontrowersji z żarówkami.

                          - Czterech by powiedzieć: "czy jakiś czasu temu nie mięliśmy tego samego problemu?"

                          - Trzynastu by poradzić "sprawdź w Google na temat żarówek zanim spytasz się o nie tutaj."

                          - Trzech by opowiedzieć zabawne historyjki na temat kotów, piwa i żarówek.

                          - oraz jednego przyczajonego przez sześć miesięcy członka grupy, który odpowie na pierwsza (oryginalną) wypowiedź i zacznie wszystko od nowa.

                          Zgadzam się, tylko na co te żarówki są wymieniane? Bo nie bardzo rozumiem
                          Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                          ------------------------------------------------------------------
                          Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                          Comment

                          • akszeinga
                            Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                            • 2005.03
                            • 225

                            ....

                            Wraca facet do domu i od progu krzyczy:
                            - Yessss, yeeees wygrałem w TOTKA. Udało się SZEŚĆ, SZÓSTKAAA!
                            Wydziera się zadowolony z siebie.

                            Wchodzi do pokoju, żona siedzi i płacze.
                            - Co się stało - pyta.
                            A żona:
                            - Moja mama dziś umarła.

                            Facet wrzeszczy:
                            - Yesssss Ku***..... KUMULACJA !!!

                            Comment

                            • TBM
                              Kapral Kuflowy Chlupacz
                              • 2003.08
                              • 44

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ergie
                              Zgadzam się, tylko na co te żarówki są wymieniane? Bo nie bardzo rozumiem
                              sprawdź w Googlach zamim na tym forum zapytasz na co są wymienianie
                              prócz piwa jedynie wolność jest warta zachodu

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                🥛🥛🥛🥛🥛
                                • 2001.02
                                • 23860

                                bardzo mi sie podoba, a jak z wpływem takich żarówek na środowisko naturalne?
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...