Przy piwie o EURO 2012

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 09-2005
    • 9777

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason
    Zaciąg polsko-turecko-ghańsko-hiszpański...
    A Sami Khedira to kto? Zapomniałes o nim, a on Tunezjańczyk, panie...

    Comment

    • ucho
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 05-2010
      • 500

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika relaksio
      Dawno chyba nie było meczu Włochów z Hiszpanami.
      Ostani raz grali ze sobą 19 dni temu.

      Comment

      • Gringo
        Major Piwnych Rewolucji
        🍼
        • 07-2007
        • 2156

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik
        A Sami Khedira to kto? Zapomniałes o nim, a on Tunezjańczyk, panie...
        Mason odpowiadał na posty które wyleciały w kosmos bo zaczęło się onetowo robić, akurat jego się uchował
        Dziwne że na Niemców jest nagonka ze są multi kulti.
        Znalazłem kilka dni temu zestawienie piłkarzy danej reprezentacji w których grają "obcokrajowcy". Mamy jednych hermetycznych.


        Francja (13): Patrice Evra (Senegal/Wyspy Zielonego Przylądka), Karim Benzema,
        Samir Nasri (obaj Algieria), Steve Mandana, Yann M'Vila (obaj Demokratyczna Republika
        Kongo), Adil Rami (Maroko), Mathieu Valbuena (Hiszpania), Blaise Matuidi (Angola),
        Florent Malouda (Gujana Francuska), Alou Diarra (Mali), Hatem Ben Arfa (Tunezja),
        Laurent Koscielny (Polska), Gael Clichy (Martynika)

        Holandia (9): Nigel de Jong, Michel Vorm (obaj Surinam), Luciano Narsingh
        (Surinam/Indie), Ibrahim Affelay, Khalid Boulahrouz (obaj Maroko), Rafael van der Vaart
        (Hiszpania), Luuk de Jong (Szwajcaria), Gregory van der Wiel (Curacao), Jetro Willems
        (Antyle Holenderskie)

        Chorwacja (8): Josip Simunic (Australia), Ivan Rakitic (Szwajcaria), Gordon
        Schildenfeld (Słowenia), Mario Mandzukic (Niemcy), Eduardo (Brazylia), Vedran Corluka,
        Dejan Lovren, Nikica Jelavic (wszyscy Bośnia i Hercegowina)

        Irlandia (8): Keiren Westwood, Sean St. Ledger, Paul Green, Jonathan Walters,
        Simon Cox, Aiden McGeady, Darron Gibson, James McLean (wszyscy Wielka Brytania)

        Niemcy (7): Ilkay Guendogan, Mesut Oezil (obaj Turcja), Lukas Podolski, Miroslav
        Klose (obaj Polska), Sami Khedira (Tunezja), Jerome Boateng (Ghana), Mario Gomez
        (Hiszpania)

        Anglia (6): Ashley Cole (Barbados), Ashley Young, Theo Walcott (obaj Jamajka),
        Danny Welbeck (Ghana), Phil Jagielka (Polska), Jermain Defoe (Saint Lucia/Dominika)

        Polska (5): Sebastian Boenisch, Adam Matuszczyk, Eugen Polanski (wszyscy
        Niemcy), Damien Perquis, Ludovic Obraniak (obaj Francja)

        Grecja (5): Avraam Papadopoulos, Georgios Samaras (obaj Australia), Jose
        Holebas, Konstantinos Mitroglou (obaj Niemcy), Sotiris Ninis (Albania)

        Portugalia (5): Bruno Alves, Pepe (obaj Brazylia), Rolando, Nani, Silvestre Varela
        (wszyscy Wyspy Zielonego Przylądka)

        Szwecja (5): Behrang Safari (Iran), Emir Bajrami (Kosowo), Zlatan Ibrahimovic
        (Bośnia i Hercegowina/Chorwacja), Ola Toivonen (Finlandia), Martin Olsson (Kenia)

        Ukraina (4): Jewgenij Czaczeridi (Grecja), Andrij Jarmolenko (Rosja), Artiem
        Milewski (Białoruś), Marko Devic (Serbia)

        Włochy (4): Angelo Ogbonna (Nigeria), Thiago Motta (Brazylia), Mario Balotelli
        (Ghana), Riccardo Montolivo (Niemcy)

        Dania (1): Jores Okore (Wyspy Zielonego Przylądka)

        Czechy (1): Theo Gebre Selassie (Etiopia)

        Hiszpania (1): David Silva (Japonia)

        Rosja (0)

        Comment

        • żąleną
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 01-2002
          • 13239

          Z perspektywy trybun to, co zagrali Włosi, to dla mnie kosmos. Poza słabszym początkiem ich organizacja gry, technika i precyzja była imponująca. Niemcy też wyglądali jak zespół z prawdziwego zdarzenia, choć dwie bramki wyraźnie przycięły im skrzydła. Mecz Portugalii z Czechami w porównaniu z tym to podwórkowa bieganina za piłką, tu zobaczyłem dwie maszyny, z tym że jedna okazała się lepsza taktycznie. Włoch jak dostawał piłkę, od razu miał pomysł, co z nią zrobić, Niemiec dopiero się zastanawiał i zanim odegrał, już miał 2-3 przeciwników wokół.

          To już wszystko wiem, teraz zastosować to w lidze szóstek.

          Comment

          • Mason
            Major Piwnych Rewolucji
            🍼
            • 02-2010
            • 3280

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
            To już wszystko wiem, teraz zastosować to w lidze szóstek.
            Możesz zacząć od odpalania fajerwerków w łazience
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • Samael
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 09-2007
              • 153

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102
              W/g ekspertów piłki nożnej najsłabszymi graczami wczorajszego meczu byli Polański i Klose.
              Chyba miales na mysli Podolskiego

              Comment

              • Latarnik
                Premium Lamplighter
                🥛🥛🥛
                • 06-2004
                • 5014

                Mam pytanie do forumowiczow znajacych sie na polskiej Ekstraklasie.
                Czy z zawodnikow grajacych w Polsce da sie zestawic sensowna reprezentacje?

                Pytam, bo uwazam, ze nawet najwieksze polskie gwiazdy bundesligi czy premierszip , ktore juz maja wieloletnie super kontrakty, nie wloza tyle serca w gre co ktos kto ma to dopiero przed soba.
                5440 kapsli z wypitych piw
                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                Comment

                • pioterb4
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 05-2006
                  • 4322

                  Oprzeć całą reprezentację na zawodnikach e-klasy byłoby cięzko, wszak w wielu klubach obcokrajowcy to bardzo ważne elementy układanki. Jak popatrzymy na ranking strzelców ubiegłego sezonu to zobaczymy, że Ci którzy najczęściej trafiali do siatki to jednak zawodnicy z importu. Ja nie opowiedziałbym się za wystawieniem całej jedenastki z poslkiej ligi ale chciałbym żeby udział graczy z naszego podwórka był większy niż w kadrze Smudy. Odniosłem wrażenie że nasz trenejro brzydzi się realiami ekstraklasy i woli niegrającego cały sezon Brożka w zachodnim klubie niż grającego regularnie Piecha, który strzela bramki ale w Ruchu Chorzów. Od początku byłem zdziwiony, że w kadrze na Euro nie ma miejsca dla żadnego piłkarza z mistrza i wicemistrza kraju co w skali turnieju było chyba fenomenem.
                  Last edited by pioterb4; 30-06-2012, 07:50.

                  Comment

                  • relaksio
                    Kapral Kuflowy Chlupacz
                    • 01-2009
                    • 96

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ucho
                    Ostani raz grali ze sobą 19 dni temu.
                    Miałem na myśli raczej mecz w bardziej zaawansowanej fazie turnieju-jakiś finał czy mecz o 3 miejsce...
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4
                    Od początku byłem zdziwiony, że w kadrze na Euro nie ma miejsca dla żadnego piłkarza z mistrza i wicemistrza kraju co w skali turnieju było chyba fenomenem.
                    Jakoś specjalnie mnie to nie zdziwiło.Bardziej,to,że Wawrzyn nie zagrał ani minuty,ale słaby Boenish wszystkie mecze.
                    POLAKIEM jestem i dobre
                    PIWO nie jest mi obce...

                    Comment

                    • pioterb4
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 05-2006
                      • 4322

                      No mnie zdziwiło, że przez dwa lata rozgrywania sparingów Smuda nawet nie dał sznasy zawodnikom z czołówki naszej e-klasy (nie mówię tu o meczach poza terminami FIFA na jakimś azjatyckim zadupiu), za to z uporem maniaka stawiał na takiego przeciętniaka jak Murawski. Mam silne wrażenie, że jak to zwykle bywa w naszych realiach, duże znaczenie miały układy menedżerskie i niechęć selekcjonera do niektórych ligowych trenerów.

                      Comment

                      • ucho
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 05-2010
                        • 500

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika relaksio
                        Miałem na myśli raczej mecz w bardziej zaawansowanej fazie turnieju-jakiś finał czy mecz o 3 miejsce...
                        W historii ME i MŚ nigdy nie było meczu między Hiszpanią a Włochami o randze półfinału/finału/o 3 miejsce.

                        Comment

                        • Fala
                          Kapitan Lagerowej Marynarki
                          • 07-2004
                          • 671

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo
                          ...
                          Znalazłem kilka dni temu zestawienie piłkarzy danej reprezentacji w których grają "obcokrajowcy". Mamy jednych hermetycznych.
                          ...
                          Hiszpania (1): David Silva (Japonia)
                          Hmm ... czy o tym Silva piszesz?
                          Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                          Admin ma zawsze rację

                          PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                          Comment

                          • wasyll
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 09-2008
                            • 1823

                            Wynik wynikiem, mecz meczem, ale to (przepraszam za wyrażenie) spuszczanie się Szpakowskiego nad Casillasem przechodzi wszelkie granice.

                            Poza tym mecz ciekawy, chociaż myślałem, że Włosi coś ustrzelą i będzie bardziej wyrównany.
                            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                            Comment

                            • Krzysiu
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 02-2001
                              • 14936

                              Red. Szpakowski już tak ma, że musi się przed kimś pławić w wazelinie. Jak na którymś meczu na widok gajowego palnął o "Pierwszym Kibicu RP", to mysłałem, że się wyrzygam. To Gajowego nie pokazywali, bo kogo on mógł obchodzić w Kijowie, więc wazelinował się Casillasem.

                              Comment

                              • chemmobile
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 03-2009
                                • 2168

                                Dzisiejszy mecz był jak wybitny obraz - nie wymaga komentarza, bo oddał więcej niż tysiąc słów Trochę zawiodłem się na Włochach, bo historycznie pamiętam, że grali do końca. Hiszpanie świetnie zagrali taktycznie.
                                Euro, Euro i po Euro. Dwa plusy. Pierwszy to brak zauważalnych burd, ekscesów i wpadek organizacyjnych. A drugi taki, że Polska okazała się nie być bananowym bantustanem, jak niektórzy chcieliby nas pokazywać, także w kraju. Udało się (współ)zorganizować dużą imprezę. Tylko jakim kosztem
                                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                                Comment

                                Przetwarzanie...