Przy piwie o EURO 2012

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • delvish
    Major Piwnych Rewolucji
    • 11-2004
    • 3508

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza
    niepokoi zgoda warszawskiego ratusza na marsz kacapów przez Warszawę na stadion
    Widać, że dla Ryżego (bo sama Bufetową tej decyzji przecież nie podjęła) jelito cienkie to zbyt mało ambitny cel, więc postanowił dzielnie zmierzyć się z jelitem grubym Mesję Putę.
    Last edited by delvish; 09-06-2012, 19:53.
    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
    (Frank Zappa)

    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

    Comment

    • wasyll
      Major Piwnych Rewolucji
      • 09-2008
      • 1823

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ArtK31
      Użwając określeś kacapy i ruscy leczysz jakieś własne kompleksy?
      Niektórzy użytkownicy browar.biz w odróżnieniu od Ciebie tzymają kciuki za drużynę niemiecką, ja akurat do nich należę.
      Co "kacapy i ruscy" mają wspólnego z drużyną niemiecką, za któą trzymasz kciuki?
      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

      Comment

      • iron
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 08-2002
        • 6717

        #63
        Najwolniejsza, najnudniejsza, bezbramkowa pierwsza połowa.
        Do tego wiele niedokładności - jakby to była polska liga

        I to miał być podobno hit dnia

        P.S. Jakby tak się zakończyło, Dania liderem grupy
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • iron
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 08-2002
          • 6717

          #64
          No ale druga połowa odwrotnie niż u nas - szybsze tempo, ciekawiej, z bramką i do końca.

          Zobaczyć łzy Ronaldo na koniec meczu - bezcenne

          P.S. mam nadzieję, że z tej grupy wyjdzie Dania i Niemcy
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • żąleną
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 01-2002
            • 13239

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
            A tak dla ostatecznego spuszczenia balona oczekiwań wobec naszej reprezentacji (II miejsce w grupie) - popatrzcie, jak przytrzymuje piłkę i broni się bez wielkich strat (podania) drużyna skazana na pożarcie (Dania), a jak robi to medialny faworyt do zajęcia drugiego miejsca w naszej grupie (Polska)...
            Duńczycy od strzelenia bramki grali świetnie i z niesamowitą pewnością siebie, ale wcześniej Holendrzy ich chwilami rozjeżdżali. Jeśli w kolejnym meczu dopuszczą do tylu strzałów, wynik może nie być taki różowy. Ja bym chciał, żeby razem z Holendrami wyszli z grupy, ale po wygranej Niemców będzie to, hm, matematyczne.

            Comment

            • dipeone
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 05-2010
              • 741

              #66
              Widziałem jakiś filmik, gdzie Rosjanie na stadionie we Wrocławiu obijają stewardów/ochroniarzy. Słyszałem dwie wersje dlaczego do tego doszło. Poza tym jakieś afery miały miejsce na rynku ,gdzie kacapy wyżywały się na polskich piknikach i knajpach. Cwaniaki ,ale coś się dzieje. Najgoręcej powinno być 12 czerwca, gdzie Ruscy będą wielotysięcznym tłumem szli sobie w centrum Warszawy, chociaż przy takiej ilości policji itp służb pewnie niezbyt wielu Polaków będzie miało ochotę wykręcić coś. Zobaczymy.
              To tak z drugiej strony. ;- )

              Comment

              • babalumek
                Major Piwnych Rewolucji
                • 02-2004
                • 1207

                #67
                Ale generalnie jest spokojniej niż można się było spodziewać. Nie ma większych burd czy zadym na ulicach. Jak są jakieś akcje to zawsze z kibicami tzw. krajów rozwijających się - Rosja, Chorwacja... Z Niemcami nawet nic nie było i w ogóle jest jedno wielkie bratanie. Widać że kibicom którzy umieją się zachować nic nie grozi i nawet z Ruskimi byłoby inaczej gdyby nie przyjechali z nastawieniem jak mocarstwo swoje lenno by odwiedzało.
                MRKS Kuźnia Jawor

                WTS Sparta Wrocław

                Comment

                • dipeone
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 05-2010
                  • 741

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
                  Ale generalnie jest spokojniej niż można się było spodziewać. Nie ma większych burd czy zadym na ulicach. Jak są jakieś akcje to zawsze z kibicami tzw. krajów rozwijających się - Rosja, Chorwacja... Z Niemcami nawet nic nie było i w ogóle jest jedno wielkie bratanie. Widać że kibicom którzy umieją się zachować nic nie grozi i nawet z Ruskimi byłoby inaczej gdyby nie przyjechali z nastawieniem jak mocarstwo swoje lenno by odwiedzało.
                  No tak ,ale zauważ że mamy dopiero 3 dzien EURO a już coś tam sie działo, nie mówiąc o tym ,że kilku Ruskich co od rynku się oddaliło też po ryjach dostało. Wiadomo też ,że Rosjanie, Chorwaci i Ukraińcy to słowiańskie a zatem najbardziej bojowe narody. Niemcy grają na Ukrainie, Anglicy także - trochę szkoda (podobnie jak to, że Bośniacy nie przeszli w barażach Portugalii). Co do kibiców ,którzy potrafią się zachować to Rosjanie jak na razie takich bili - jak im wyjdą potyczki z ekipami - miejmy nadzieje zobaczymy wkrótce.

                  Comment

                  • chemmobile
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 03-2009
                    • 2168

                    #69
                    Mam wrażenie, że jak zwykle media na siłę szukają incydentów, a wielu daje się wciągnąć w ten głupawy cyrk. Ciekawe czy podczas koncertów i innych imprez masowych, które każdego dnia odbywają się w wielu miejscach Polski, jest kulturalnie i spokojnie, bez lania się po mordach.
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
                    i nawet z Ruskimi byłoby inaczej gdyby nie przyjechali z nastawieniem jak mocarstwo swoje lenno by odwiedzało.
                    ... i tylko kontrola celna sprawiła, że nie przyjechali na stadiony czołgami...
                    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                    Comment

                    • iron
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      • 08-2002
                      • 6717

                      #70
                      Na razie Włosi grają jak nie Włosi (mało obrony, głównie w środku i do przodu), a Hiszpanie bardzo ospale, ale może to wynik...

                      pierwszej naszej poważnej kompromitacjhi na Euro - stanu murawy na podobno najładniejszym polskim stadionie w Gdańsku (choć dla mnie wygląda jak złote krowie łajno) - faktycznie ta piłka prawie się nie toczy...
                      Last edited by iron; 10-06-2012, 17:57.
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • wasyll
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 09-2008
                        • 1823

                        #71
                        Grają w takich samych okolicznościach, nie róbmy z nich księżniczek, które nie potrafią grać w warunkach, jakie tam teraz panują. Mecz jest nudny, jedna bramka by się przydała.
                        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                        Comment

                        • Ahumba
                          PremiumUżytkownik
                          🥛🥛🥛
                          • 05-2001
                          • 8986

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll
                          Mecz jest nudny, jedna bramka by się przydała.
                          Piszesz - masz.
                          Zobaczymy co to zmieni
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • pirackamuza
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 12-2004
                            • 1908

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ArtK31
                            Użwając określeś kacapy i ruscy leczysz jakieś własne kompleksy?
                            Niektórzy użytkownicy browar.biz w odróżnieniu od Ciebie tzymają kciuki za drużynę niemiecką, ja akurat do nich należę.

                            PS miałem nic nie pisać ale chamstwo trzeba piętnować !!!
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll
                            Co "kacapy i ruscy" mają wspólnego z drużyną niemiecką, za któą trzymasz kciuki?
                            Też się właśnie zastanawiam...
                            Poza tym nie ja pierwszy w tym wątku użyłem określenia "ruscy". A to, że nie trzymam kciuków za drużynę niemiecką ma być chamstwem?

                            Czep się!
                            Toruń przeprasza za Radio Maryja
                            www.bobofruty.pl

                            Comment

                            • iron
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              • 08-2002
                              • 6717

                              #74
                              No to masz już dwie

                              Akurat Hiszpanom stan murawy może przeszkadzać uniemożliwiając szybkie podania z klepki. Ale grają tam wszystkie mecze, to mogą się przyzwyczaić
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • ArtK31
                                Kapitan Lagerowej Marynarki
                                • 04-2005
                                • 708

                                #75
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza
                                Też się właśnie zastanawiam...
                                Poza tym nie ja pierwszy w tym wątku użyłem określenia "ruscy". A to, że nie trzymam kciuków za drużynę niemiecką ma być chamstwem?

                                Czep się!
                                Nie zastanawiaj się , nie warto.
                                Nie bierz również pod uwagę, że kilka osób na tym forum to właśnie Rosjanie, ale według Twojej nomenklatury to kacapy, więc szacunku nie wymagają....
                                Bez odbioru.

                                Comment

                                Przetwarzanie...