Przy piwie o EURO 2012

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 02-2001
    • 14936

    Niedługo zaczniemy się dowiadywać.
    Last edited by Krzysiu; 01-07-2012, 21:57.

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      🍺🍺🍺
      • 02-2003
      • 12365

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
      Red. Szpakowski już tak ma, że musi się przed kimś pławić w wazelinie. Jak na którymś meczu na widok gajowego palnął o "Pierwszym Kibicu RP", to mysłałem, że się wyrzygam. To Gajowego nie pokazywali, bo kogo on mógł obchodzić w Kijowie, więc wazelinował się Casillasem.
      Szpak o poprzednim Prezydencie wypowiadał się identycznie (dzięki tej umiejętności cały czas jest na powierzchni). Ale dla niektórych ówczesna wazelina smakowała jak ptasie mleczko...

      Comment

      • Latarnik
        Premium Lamplighter
        🥛🥛🥛
        • 06-2004
        • 5014

        Czy to prawda, ze zamiast ceremonii zakonczenia mistrzostw, polska TV nadawala reklamy?
        5440 kapsli z wypitych piw
        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

        Comment

        • Fala
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 07-2004
          • 671

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik
          Czy to prawda, ze zamiast ceremonii zakonczenia mistrzostw, polska TV nadawala reklamy?
          Tak, puścili tylko końcówkę
          Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
          Admin ma zawsze rację

          PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

          Comment

          • VanPurRz
            Major Piwnych Rewolucji
            • 09-2008
            • 4229

            Włączyłem sobie polskie radio jedynkę i miałem w nosie Szpaka.
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • almin
              Kapral Kuflowy Chlupacz
              • 12-2007
              • 83

              spuszczanie się nad Ikerem to jedno, ale ja wyłączyłem TV po 10 minutach, w trakcie których ten pseudo komentator chyba kilkanaście razy wypowiedział frazę "la Roja", "Roja" lub "la furia Roja". Miałem wrażenie, że Hiszpania w tym finale gra sama....

              Comment

              • relaksio
                Kapral Kuflowy Chlupacz
                • 01-2009
                • 96

                Podobnie było na rozpoczęcie
                Mecz niezły,choć były lepsze.Włosi chyba trochę wyczerpani byli.Miałem nadzieję,że lepiej zagrają.A tak,nawet bramki nie zdobyli.Jednak wynik nie jest dokładnym odzwierciedleniem meczu.Hiszpania dominowała,ale Italia nie grała zle.Mieli kilka sytuacji,ale głównie w ataku wyglądali trochę nieporadnie,jakby bez pomysłu.Jeszcze pechowe kontuzje i wymuszone zmiany na pewno zaważyły na wynik.Jednak połowę bramek stracili grając już w 10-ciu.Gdyby zagrali,tak jak w półfinale mogliby być mistrzami.
                Ale i tak są wygrani,bo niewielu na nich stawiało,nawet w ich kraju.Można ich nazwać niespodzianką (również za styl gry).
                Pasują do tego Euro.A sam turniej pokazał,to co w futbolu najpiękniejsze-rozczarowania,niespodziewane wzloty,upadki i piękne bramki.Nigdy nie przestawałem wierzyć,że zoorganizujemy to Euro.I to jeszcze jak !
                Chce się powiedzieć "chwilo trwaj !",bo piękne chwile to były.

                P.s.Ciekawe,co mówią teraz malkontenci i ludzie słabej wiary,którzy ciągle wątpili.Może choć niektórzy trochę się zmienili,a ci co nie lepiej niech zamilczą...
                POLAKIEM jestem i dobre
                PIWO nie jest mi obce...

                Comment

                • Benekex2
                  Kapral Kuflowy Chlupacz
                  • 05-2012
                  • 45

                  Włosi mieli szanse tylko i wyłącznie jakby Hiszpania grała jak do tej pory. Wkurzało mnie w Szpaku też jak ciągle gadali ze Hiszpania jest nie do powstrzymania. Moim zdanie Portugalia była już bardzo blisko fakt jest taki że włosi pozwolili im grać tak jak grali a portugalczycy właśnie wychodzili wysoko i to oni królowali w środku pola. Wiec Portugalia miała jak najbardziej szanse ich pokonać ! brakło szczęścia. Wiadomo rzuty karne to inna bajka.

                  Co do finału nie macie wrażenia że ten Di Natale to porażka ? bo co on go wpuszczał na boisko. Z niemcami powinien szczelić jeszcze 2 bramki a i tak zmarnował 100% okazje ale tam wygrali wiec przymkneli oko ale tu też miał sytuacje i znowu zmarnował...
                  Zbieram podstawki piwne z całego świata -> zainteresowanych zapraszam do kontaktu

                  Comment

                  • pioterb4
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 05-2006
                    • 4322

                    Co do finału nie macie wrażenia że ten Di Natale to porażka ? bo co on go wpuszczał na boisko. Z niemcami powinien szczelić jeszcze 2 bramki a i tak zmarnował 100% okazje ale tam wygrali wiec przymkneli oko ale tu też miał sytuacje i znowu zmarnował...
                    No niby zmarnował ale w bramce był Casillas więc sam nie wiem na ile trzeba go winić. Jednak Iker już nie takie piłki wyciągał

                    Comment

                    • żąleną
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Hiszpanie wyciągnęli wnioski. Gdyby zaczęli ten finał równie ślamazarnie, co większość poprzednich meczów, źle by się to dla nich mogło skończyć. A tak włączyli turbo, walnęli dwie bramy i kontrolowali mecz, a gdy Włosi byli osłabieni, to już zaczęła się egzekucja.

                      Niezły turniej, ale brakowało mi w nim zwrotów akcji jak w meczu Anglia - Szwecja czy Polska - Grecja (no i w sumie sam wynik rywalizacji w naszej grupie był niezłym zwrotem akcji). W fazie pucharowej jednak trochę zabrakło huśtawki nastrojów. Moje ulubione ME to wciąż te w Belgii i Holandii.

                      Comment

                      • pioterb4
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 05-2006
                        • 4322

                        Faza grupowa była świetna, natomiast gdy zaczął się etap play-off to jakby drużyny nieco spuściły z tonu, co nie zminia faktu, ze mistrzostwa sportowo były udane. Co do moich ulubionych mistrzostw to były te 4 lata temu - świetna początkowa postawa Holandii, awans Turcji do 1/2, genialne mecze Hiszpanów i ćwierćfinał Rosja-Holandia zakończony dogrywką i zabieganiem pomarańczowych - to właśnie Euro jakoś wydaje mi się najbardziej emocjonujące z tych które miałem okazje oglądać.

                        Comment

                        • Gringo
                          Major Piwnych Rewolucji
                          🍼
                          • 07-2007
                          • 2156

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fala
                          Hmm ... czy o tym Silva piszesz?
                          http://pl.wikipedia.org/wiki/David_Silva
                          Te dane są sciągnięte z innych stron www, dlatego oznaczyłem jako cytat. Ale wystarczy pogrzebać w necie aby dowiedzieć się że matka Silvy jest pochodzenia japońskiego.

                          Comment

                          • Benekex2
                            Kapral Kuflowy Chlupacz
                            • 05-2012
                            • 45

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4
                            No niby zmarnował ale w bramce był Casillas więc sam nie wiem na ile trzeba go winić. Jednak Iker już nie takie piłki wyciągał
                            Casillas casillasem no i co z tego w przypadku takich sytuacji to wina napastnika. W bramce włochów był Buffon niczym nie ustępujący w klasie od casillasa i co ... przy żadnej z 4 bramek nie miał szans.
                            Zbieram podstawki piwne z całego świata -> zainteresowanych zapraszam do kontaktu

                            Comment

                            • ppns
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 10-2002
                              • 1737

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                              [..]
                              ..gajowego palnął o "Pierwszym Kibicu RP", to mysłałem, że się wyrzygam. [//]Casillasem.
                              No , no ....

                              Przez 10 lat mojej tu bytności jakoś nie odniosłem wrażenia,
                              żeby KRZYSIU był aż tak delikatnym wrażliwcem

                              Już nic nie będzie takie samo jak kiedyś
                              piwoppns@wp.pl

                              Comment

                              • Robert13
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 04-2010
                                • 899

                                Zgodnie zpostanowieniem nie obejrzałem w TV żadnego meczu, ale ostatni Polaków z Czechami słuchałem w radio i musze powiedzieć, że w drugiej połowie z każdą minutą robiło sie coraz bardziej komicznie.. jak to ujął spiker.... "ależ panowie, nie możecie grać na obrone tego wyniku" albo... "wchodzi mały Jiżycek i strzela nam gola" albo... "ten czeski zawodnik podobny do Rumcajsa pozbawił nasz złudzeń" albo... "panie trenerze, prosze przeprowadzić jakiekolwiek zmiany"

                                Comment

                                Przetwarzanie...