Przy piwie o EURO 2012

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    🍺🍺🍺
    • 02-2003
    • 12365

    Moim zdaniem mistrzostwa można uznać za spory sukces trenera Smudy. Po wszystkim stwierdził, że nie ma się czego wstydzić, bo nie przegraliśmy z nikim 0:6. Zatem taktycznie wszystko świetnie poprowadził, bo w kolejnych rundach (gdybyśmy np. trafili na taką Hiszpanię to byłoby to jak najbardziej możliwe, albo ewentualnie nawet na taką Chorwację, co z Włochami zremisowała, a potem Włosi wysoko przegrali z Hiszpania). Zatem sukces trenera Smudy jest właściwie podwójny z jednej strony nie doszło do wysokiej porażki, a z drugiej nawet trener przezornie nie dopuścił do takiej ewentualności. Nie daliśmy się rozjechać! Taktyka trenera Smuty potwierdza znaną tezę trenera Pierniczka o naszej myśli szkoleniowej.

    Moim zdaniem trener S. jest murowanym kandydatem na przejęcie kadry po trenerze S. Podobno zna dobrze tych chłopaków i jest jeszcze jeden ważny argument - nie trzeba mu szyć garnituru. Jeden już jest i można go użyć do ponownej sesji z Biedronką. Poza tym znowu może wdziać swój galowy dres wyciągnięty z garażu

    Comment

    • Krzysiu
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 02-2001
      • 14936

      Nie ma co kpić, są rzeczywiste postępy. Chłopaki strzelili o 100% bramek więcej, niż cztery lata temu.

      Comment

      • Samael
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 09-2007
        • 153

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
        Nie ma co kpić, są rzeczywiste postępy. Chłopaki strzelili o 100% bramek więcej, niż cztery lata temu.
        Z tym ze mieli najslabsza grupe w historii ME

        Comment

        • Latarnik
          Premium Lamplighter
          🥛🥛🥛
          • 06-2004
          • 5014

          Gdyby mieli w grupie Andore, San Marino i Luxemburg tez by nie wyszli.
          5440 kapsli z wypitych piw
          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

          Comment

          • badejza
            Porucznik Browarny Tester
            • 03-2009
            • 277

            Wracając do Szpakowskiego.
            To jego przekręcanie nazwisk jest irytujące i świadczy, że nie zadał sobie żadnego trudu przed pracą, żeby dowiedzieć się, w jakich składach zagrają drużyny i jak wymawia się (poprawnie!) nazwiska piłkarzy. Jak człowiek słucha komentarza pana Szpakowskiego, to po pewnym czasie przestaje skupiać się na treści komentarza i wyłapuje tylko kolejne przykłady radosnej interpretacji zagranicznych nazwisk. A redaktor Szpakowski ma w zwyczaju zaserwować nam co mecz co najmniej kilka takich "byczków". Na przykład:
            w reprezentacji Włoch grał Bonucci, którego Szpakowski przechrzcił na Banucciego; Schweinsteigerowi dodał drugie "n" do nazwiska i odtąd był Schweinsteingerem; rozgrywający Niemiec Özil był Ezilem, Uzilem, Ozilem... Oraz wg mnie, najgorsze:
            przekręcenie imienia trenera mistrzów świata i Europy - zamiast Vicente, Szpakowski uparcie mówił Vincent Del Bosque.
            Przykłady można przytaczać w nieskończoność...
            Last edited by badejza; 05-07-2012, 18:27.
            Chamstwo w państwie, Panie.

            Comment

            • pioterb4
              Major Piwnych Rewolucji
              • 05-2006
              • 4322

              MNie zapadł w pamięci Diamantini (zamiast Diamanti) i Panucci (który w tej kadrze Włochów już w ogóle nie grał).

              Comment

              • Samael
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 09-2007
                • 153

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4
                MNie zapadł w pamięci Diamantini (zamiast Diamanti) i Panucci (który w tej kadrze Włochów już w ogóle nie grał).
                Panucci juz nie,ale za to Bonucci gral...

                Comment

                • iron
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 08-2002
                  • 6717

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4
                  MNie zapadł w pamięci Diamantini (zamiast Diamanti) i Panucci (który w tej kadrze Włochów już w ogóle nie grał).
                  Ja najbardziej pamietam z dawnych czasow - Szira i Bekam
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • darekd
                    PremiumUżytkownik
                    🍺🍺🍺
                    • 02-2003
                    • 12365

                    Słyszałem, że Rychu Chorągiewa ma zrobić porządek w tym całym PZPNie

                    Comment

                    • Krzysiu
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 02-2001
                      • 14936

                      Polska zajęła co co prawda najgorsze, bo czwarte miejsce (tuż za pudłem), ale już wiadomo, dlaczego Smuda nie miał głowy do zmian - jak się chatę buduje, to zmartwień jest bez liku.

                      Comment

                      • ppns
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 10-2002
                        • 1737

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd
                        Słyszałem, że Rychu Chorągiewa ma zrobić porządek w tym całym PZPNie
                        No , to będa kosmiczne jaja ( Richard Lwie Serce is the best !)

                        Ma tez odpowiednie koneksje rodzinne , by zapewnić nam astronomiczny odlot
                        piwoppns@wp.pl

                        Comment

                        • jacekwerner
                          Major Piwnych Rewolucji
                          🍼
                          • 05-2004
                          • 2841

                          Myślę, że jeden sukces na Euro PZPN odniósł ( poprawcie mnie jeśli się mylę ) - ani razu nie zaśpiewano : PZPN, PZPN ...
                          Ochotnicza Straż Piwna
                          BAZA = 7446

                          Comment

                          • pioterb4
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 05-2006
                            • 4322

                            Polska reprezentacja najsłabsza na EURO'12 jak tam piszą? Chyba jednak Irlandia?!
                            Irlandia miała w grupie dwóch finalistów i mocną Chorwację, my zaś trafiliśmy do grupy śmiechu i uciułaliśmy 2 pkt.

                            Comment

                            • Samael
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 09-2007
                              • 153

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102
                              Polska reprezentacja najsłabsza na EURO'12 jak tam piszą? Chyba jednak Irlandia?!
                              Mysle,ze w bezposrednim starciu by nas pojechali.

                              Comment

                              • żąleną
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 01-2002
                                • 13239

                                W ostatnim bezpośrednim starciu to my ich pojechaliśmy, a gola strzelił Lewandowski. Bez przesady, tacy najgorsi nie byliśmy, a słaby wynik jest w dużej mierze konsekwencją decyzji Smudy (lub ich braku). Być może przesadzili też z ćwiczeniami wydolnościowymi tuż przed Euro, bo nie wiem, jak inaczej wytłumaczyć trzy połowy oddane bez walki.

                                Comment

                                Przetwarzanie...