Brew it homie! Aloha!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krejn
    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
    • 2012.07
    • 102

    Brew it homie! Aloha!

    Witam wszystkich warzących i pijących!

    Od jakiegoś czasu jestem zarejestrowany na forum, ale nie brałem aktywnego udziału w jego życiu, co zamierzam zmienić.

    Jeśli chodzi o piwo, to należę do tych bardziej świadomych konsumentów i jeśli mam tylko taką możliwość to z dala omijam koncernowy syf, chociaż jak wyboru brak to przeżyję tego przysłowiowego Piasta. Najbardziej jednak lubuję się w wyrobach domowej roboty. Od jakiegoś czasu wraz z kolegą GRNDpa (który wciągnął mnie w to hobby i gdzieś tutaj się szlaja) wspólnymi siłami warzymy piwko. Co prawda jestem w tym temacie jeszcze dość zielony, ale mam zamiar systematycznie poszerzać swoją wiedzę. W kwestii piwowarstwa domowego jestem przeciwko wszelkim konwenansom typu "chmiel do piwa, ogórki do wódki" itp. Oczywiście są jakieś granice (chociaż kto wie?), ale tak czy inaczej lubię eksperymenty.

    Poza tym imię moje to Marcin. Aktualnie mieszkam we Wrocławiu, chociaż oryginalnie pochodzę z Sulechowa. Oprócz tematyki piwnej interesuję się po trochę muzyką, sportem (głównie piłka nożna i koszykówka), komputorami i dziennikarstwem.

    Wszystkim życzę smacznego piwka i owocnego warzenia!
    What's the matter Lagerboys... Afraid you might taste something?
Przetwarzanie...