Ahoy piwosze!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • borsukwroc
    Kapral Kuflowy Chlupacz
    🍼
    • 2013.02
    • 71

    Ahoy piwosze!

    Andrzej z Wrocławia. Jestem miłośnikiem piwa, ale nie zbieram etykiet piwnych tylko bilety komunikacji miejskiej. Jak wiadomo birofilowie w większości maja bilety a bileciarze maja etykiety i spotykamy się na giełdach piwnych i wymieniamy. Ja własnie mam dużo etykiet piwnych i z chęcią wymienie się za bilety, zbieram z całej Polski(jednorazowe, czasowe, miesieczne itp.)
    Darz Bór
    Andi
  • Basik
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2006.06
    • 1308

    #2
    Witaj na forum, pozdrowienia z Wrocławia
    Tak soobie myślę, że chyba trudne czasy nastały dla "bileciarzy" odkąd wprowadzono Urbancard itp. nowinki

    Comment

    • borsukwroc
      Kapral Kuflowy Chlupacz
      🍼
      • 2013.02
      • 71

      #3
      Nie jest tak źle, bilety w formie papierowej dalej przecież są: automatowe jak i z bloczka(i to wszystkie obecne rodzaje), tylko trzeba wiedzieć gdzie je zdobyć

      Comment

      • e-prezes
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2002.05
        • 19251

        #4
        Witaj. Dawniej zbierałem (bo raczej nie kolekcjonowałem) bilety, ale jakiś czas temu sporego zbioru się pozbyłem. Fajnie pomyśleć, że ktoś to jeszcze zbiera lub kolekcjonuje. Będę pamiętał i odkładał.

        Comment

        • borsukwroc
          Kapral Kuflowy Chlupacz
          🍼
          • 2013.02
          • 71

          #5
          Dzięki, szczególnie że bilety z Białej Podlaskiej są rzadkie, biorę każda ilość.
          Kozioł i mnich, to chodzi o czeskie piwa czy wizerunek mnicha lub kozła na etykiecie?

          Comment

          • e-prezes
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛🥛🥛
            • 2002.05
            • 19251

            #6
            Z wyłączeniem czeskich, motyw wiodący (nie logo) kozła. A jak już i kozioł i mnich to bajka.

            Comment

            Przetwarzanie...