Dzień dobry wszystkim użytkownikom.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tynf
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2014.04
    • 3

    Dzień dobry wszystkim użytkownikom.

    Jestem wielbicielem piwa od dobrego ćwierćwiecza. Przez ostatnie dwadziescia (mój komputer nie pisze "s" z kreską) kilka lat robiłem wina gronowe, szampany i różnego rodzaju nalewki. Zatem nadszedł już chyba czas by spróbować z piwem. Chciałem sprawdzić, na ile moje doswiadczenia z innymi trunkami będą pomocne w warzeniu piwa jak i również znaleźć odpowiedź na pytanie czy częsć używanego do produkcji wina sprzętu będzie można wykorzystać przy warzeniu piwa (mam kilka kegów). Interesuje mnie naturalnie technologia domowego warzenia (jestem w tym temacie całkowicie "zielony") jak i porady w zakresie szukania "swoich" ulubionych gatunków. Pozdrawiam.
  • anteks
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛
    • 2003.08
    • 10763

    #2
    Witaj, zacznij może od tego http://www.browar.biz/forum/forumdisplay.php?f=161
    Wypełnij profil bo może gdzieś w twojej okolicy jest pokaz warzenia lub spotkanie piwowarów.
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • WojciechT
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2012.09
      • 2546

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tynf
      Jestem wielbicielem piwa od dobrego ćwierćwiecza. Przez ostatnie dwadziescia (mój komputer nie pisze "s" z kreską)
      Może któryś z uruchomionych przez Ciebie w tle programów "zawłaszcza" alt+s jako skrót do jakiejś funkcji?
      Last edited by WojciechT; 2014-04-22, 17:37.

      Comment

      • Tynf
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2014.04
        • 3

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT
        Może któryś z uruchomionych przez Ciebie w tle programów "zawłaszcza" alt+s jako skrót do jakiejś funkcji?
        Tak mi podpowiadało już kilka osób, trzeba tylko znaleźć ten program. Poza tym moje posty są w ten własnie sposób specyficzne; bez "s" z kreską.

        Comment

        • dominik_walkowiak
          Porucznik Browarny Tester
          • 2013.10
          • 335

          #5
          Witam Tynf w piwowarskim gronie

          Comment

          • Tynf
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2014.04
            • 3

            #6
            Fajnie się czyta pasjonatów warzenia piwa. Lecz obecnie moje myśli są zaprzątnięte innym tematem. Taki już jestem "rozkojarzony", mam nadzieję, że redakcja ulgowo potraktuje mój post. Dzisiaj jestem już myślami na grzybach; kozaki i maślaki już są. Pozdrawiam przy dobrze schłodzonym piwie (niestety z dużego browaru). :-)

            Comment

            Przetwarzanie...