Pozdrawiam piwną brać!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MundeX
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2014.05
    • 8

    Pozdrawiam piwną brać!

    Witam,
    Piwa piłem do niedawna sporadycznie, ale od czasu gdy trafiłem na materiał "Wielki test piw z Biedronki" Tomka Kopyry i przejrzałem zawartość jego blog i filmiki na YT doszedłem do wniosku, że trzeba popróbować tych wszystkich pysznych rzeczy... no to próbuje!

    P.S.
    Można mnie spotkać także na apce mobilnej Untappd.

    Pozdrawiam wszystkich piwoszy!
  • e-prezes
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2002.05
    • 19251

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MundeX
    P.S.
    Można mnie spotkać także na apce mobilnej Untappd.

    Pozdrawiam wszystkich piwoszy!
    Witaj
    Od niedawna znany mi jest Untappd, ale kompletnie nie pojmuję sensu jego istnienia. Tym niemniej korzystaj, baw się i
    Last edited by e-prezes; 2014-05-28, 20:25.

    Comment

    • MundeX
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2014.05
      • 8

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
      Witaj
      Od niedawna znany mi jest Untappd, ale kompletnie nie pojmuję sensu jego istnienia. Tym niemniej korzystaj, baw się i
      Można sprawdzić, jak ktoś inny ocenił dane piwo, czy mu smakowało i jakie ma uwagi. Dodatkowo od razu wiesz jakie piwo pije kumpel i możesz z nim pogadać. Są też rankingi piw z podziałem na kategorie - wiadomo co próbować

      Comment

      • e-prezes
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2002.05
        • 19251

        #4
        Wiem, wiem... domyśliłem się, ale nadal uważam platformę browar.biz za wystarczającą. Jak szukam czegoś nowego to Ratebeer (gdzie też mam konto), ale nawet tam nie ma tyle np. białoruskich piw jak na Untappd i tylko dlatego rozumiem zainteresowanie. Wyjeżdżając tam mogłem określić czego się spodziewać. W tym sensie był pomocny, ale nadal mniej potrzebny

        Comment

        • dominik_walkowiak
          Porucznik Browarny Tester
          • 2013.10
          • 335

          #5
          witaj MundeX

          Comment

          Przetwarzanie...