powitanie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • andrzej59
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2014.05
    • 2

    powitanie

    Witam wszystkich miłośników domowego piwka.
    Bardzo żałuję że wcześniej nie zainteresowałem się tym.
    Pracuję w takiej firmie gdzie wiele osób rocznie odbywa u mnie praktyki.
    Nie dawno miałem takiego pana pracującego w laboratorium badające produkty spożywcze który powiedział mi że ilość chemii w piwach z marketów jest porażająca! Poczęstował mnie również piwkiem własnego wyrobu. Na chwilę znalazłem się w niebie. Po tym doświadczeniu już
    żadne ,,piwo'' z marketu mi nie smakuje. Dzisiaj będę rozlewał do butelek swoją pierwsza warkę. Już żaden browar na mnie nie zarobi
    Pozdrawiam wszystkich.
  • dominik_walkowiak
    Porucznik Browarny Tester
    • 2013.10
    • 335

    #2
    Cześć Andrzej
    Podobnie jak Ty piwa z marketów przestały Mnie cieszyć, odkąd trafiłem na browar.biz skosztowałem niewiele innych piw niż koncerniaki (Pinta, Artezan) wtedy zorientowałem sie jak wiele smaków może zaoferować nam piwo.
    Zachęcam do aktywnego warzenia

    Comment

    • andrzej59
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2014.05
      • 2

      #3
      Witaj Dominiku.
      Namawiać do warzenia mnie nie trzeba bo już marzę o tym po rozlaniu wczoraj pierwszej warki do butelek. Zamówiłem dwa następne brewkity ale czwartą warkę zamierzam już w pełni samodzielnie wykonać bez brewkitu. Bardzo się cieszę że tak dużo ludzi się tym zajmuje i że jest skąd czerpać wiedzę. Szukam jakiegoś przepisu na piwko zbliżone w smaku do Warki Strong choć nie tak mocne.

      Pozdrawiam.

      Comment

      Przetwarzanie...