Spóźnione witam !

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • meszek0009
    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
    • 2014.04
    • 247

    Spóźnione witam !

    Z okazji niedawnego przekroczenia 100 postów postanowiłem się ... przywitać . Odkładałem to zawsze na potem, ale uznałem, że na tyle często tu zaglądam, że w końcu trzeba. Imię to Łukasz, wiek 20 + a piwem interesowałem się na jakiś czas przed zarejestrowaniem się na forum. Dołączyłem, bo uznałem, że skoro już znam tych parę stylów, to mogę się czasem wypowiedzieć, spisać swoje przemyślenia na temat, a i poczytać mądrzejszych ode mnie . Mieszkam w Elblągu, gdzie jakiegokolwiek multitapa brak i o ciekawe butelki często ciężko, ale bywam często w Gdańsku i zawsze zagoszczę wtedy do Lawendowej/Lamusa, przywiozę jakieś zapasy w butelkach i uzupełnię obowiązkowe premiery . Ale lekko nie jest. Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem uwarzenia czegoś swojego, więc pewnie będę tu zaglądał jeszcze częściej. Pozdrawiam znad teku wypełnionego (kończącym się) American Witbier od Doctor Brew
  • dominik_walkowiak
    Porucznik Browarny Tester
    • 2013.10
    • 335

    #2
    Witam i zachęcam do warzenia

    gdzie dokładnie zdobywasz piwka? Lawendowej/Lamusa gdzie to? czasami bywam w Gdansku.

    Comment

    • meszek0009
      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
      • 2014.04
      • 247

      #3
      Lawendowa/lamus są to dwa multitapy, jeden obok drugiego, tych samych właścicieli. Znajdują się na przeciwko hali targowej na Podwalu Staromiejskim, koło Pellowskiego ( nie wiem czy coś Ci to mówi, ale to taki mój punkt odniesienia, bo pracowałem tam w wakacje rok temu ) Na przeciwko znajduje się multitap Pułapka, również miłe miejsce, chyba 8 kranów. A jeśli chodzi o sklepy to sklep Smak na Przymorzu, koło rynku jest spory wybór. No i w samych pubach, o których pisałem można dostać ciekawe butelki, ale zawsze to trochę drożej niż w sklepie

      Comment

      • janina1916
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2014.07
        • 2

        #4
        Witam, ja również z okolic trójmiasta, moja przygoda z piwami zaczęła sie od lokalnych pubów studenckich gdzie próbowałam pierwszych zagranicznych piw koncernowych. Mój gust jest jeszcze nie wyrobiony dlatego z chęcią próbuje coraz to nowszych smaków.

        Comment

        Przetwarzanie...