Cześć!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kpirx
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2014.07
    • 7

    Cześć!

    Cześć wszystkim miłośnikom piwa! O sobie powiem tyle: myślałem, że nie lubię piwa(!), do momentu kiedy trafiłem na "Jankesa" ze Lwówka, który to doprowadził mnie do piw typu ipa, aipa, w których się zakochałem. Ciekawe to odkrycie, że świat nie kończy się na polskim jasnym pełnym
    Pozdrawiam piwoszy, w szczególności miłą i zorientowaną obsługę sklepu "U kuli" z Gdańska, która nastawiła mnie na właściwe tory, czego niestety wielu innym sklepom z alkoholem nie udawało się.
    Ja tu gadu gadu, a w lodówce chłodzi się 14 różnych smaków. Do roboty!
  • WojciechT
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2012.09
    • 2546

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kpirx
    Cześć wszystkim miłośnikom piwa! O sobie powiem tyle: myślałem, że nie lubię piwa(!), do momentu kiedy trafiłem na "Jankesa" ze Lwówka, który to doprowadził mnie do piw typu ipa, aipa, w których się zakochałem. Ciekawe to odkrycie, że świat nie kończy się na polskim jasnym pełnym
    Pozdrawiam piwoszy, w szczególności miłą i zorientowaną obsługę sklepu "U kuli" z Gdańska, która nastawiła mnie na właściwe tory, czego niestety wielu innym sklepom z alkoholem nie udawało się.
    Ja tu gadu gadu, a w lodówce chłodzi się 14 różnych smaków. Do roboty!
    Miałem podobnie - nie lubiłem piwa, dopóki nie okazało się, że piwo to nie tylko jasny, głęboko odfermentowany lager masowo produkowany w wielkich fabrykach Cześć i Twoje zdrowie!

    I przynajmniej jedna osoba nie zaczęła wpisu od "witam", którego używa się, gdy wita się kogoś u siebie...

    Comment

    • kpirx
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2014.07
      • 7

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT

      I przynajmniej jedna osoba nie zaczęła wpisu od "witam", którego używa się, gdy wita się kogoś u siebie...
      Tego też nauczyłem się dosyć niedawno , ale mówią, że szczęścia chodzą parami

      Comment

      Przetwarzanie...