Ahoy!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Penguin
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2014.10
    • 44

    Ahoy!

    Jak widzicie, kolejna osoba przypłynęła do waszego portu! Mam na imię Marcin, a szerzej piwem zacząłem interesować się dopiero na początku tego roku. No, może nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, bo z początku sprowadzała się zaledwie do czytania artykułów, oglądania materiałów video z przeróżnych blogów poświęconych tematyce piwnej. Głównym powodem, dla którego sam przez kilka następnych miesięcy nie spróbowałem żadnego piwa, o którym czytałem/słuchałem na materiale filmowym była (no i nadal jest) ich kiepska dystrybucja tych piw w moim małym miasteczku. I było tak do czasu, aż postanowiłem zaryzykować zakupy online. Od 3 miesięcy próbuję różne piwa, omijając te z wielkich browarów. Miałem już styczność z wieloma stylami, o których pojęcia wcześniej nie miałem. Co prawda nie każde z nich mnie urzekło, ale znalazły się i takie, bez których żyć niełatwo. Kolejnym krokiem, który chciałbym postawić, jest uwarzenie własnego piwa w domu. Dlatego też postanowiłem dołączyć do społeczności, która zgromadziła w swych kręgach wiele informacji, które mogą okazać się dla mnie przydatne. Mam nadzieję, że nieraz zdarzy nam się zamienić kilka zdań na forum, a może i poza nim.
    Last edited by Penguin; 2014-10-11, 22:01.
  • YouPeter
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2004.05
    • 2379

    #2
    Dobrze trafiłeś. Witaj wśród swoich
    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

    Comment

    Przetwarzanie...