Cześć :-)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piffmania6
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2015.03
    • 6

    Cześć :-)

    Paulina z Wrocławia, uwielbiająca dobre piwo ;-) Sama warzę w domu. Mam już za sobą stouta, ipa, aipa, belgian ipa, ordinery bitter, a za 2 tygodnie powinnam się cieszyć smakiem własnego lemon ipa. Pracuję nad aplikacją mobilną (pierwszą polską) dotyczącą polskich piw. Mam nadzieję, że czegoś od Was się nauczę i liczę na rady dotyczące aplikacji :-)
  • piwo_szka
    Kapral Kuflowy Chlupacz
    • 2015.01
    • 71

    #2
    Cześć Paulina Miło gościć następną kobietę, która urozmaica swój czas sterczenia w kuchni o robienie domowych piw Ja jeszcze nie robię, ale zamierzam. Jakby co - będę mogła do Ciebie uderzyć po wskazówki?
    piwna smakoszka na Alkowiki

    Comment

    • piffmania6
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2015.03
      • 6

      #3
      Witam, witam

      No jasne :-) Jak się okazuje, nas - kobiet nie jest tu mało! Bardzo fajnie, to jest właśnie prawdziwa piwna rewolucja

      Comment

      • solfernus
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2004.08
        • 1025

        #4
        O mateczko, nie dość, że baba to jeszcze piwowar. Czego by tu jeszcze chcieć?
        No mogła byś mieć jeszcze 90/60/90 i długie włosy. Jak takowe posiadasz to się szybko rozwodzę i do Wrocka jadę

        A jak na razie Twoje
        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

        Comment

        • piffmania6
          Szeregowy Piwny Łykacz
          • 2015.03
          • 6

          #5


          Haha to lepiej, żeby mój wygląd został tajemnicą, bo nie chciałabym tutaj do rozwodu doprowadzić

          Zdrówko!

          Comment

          Przetwarzanie...