Przywitać trza się przeca

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • RafaelM
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2005.11
    • 3

    Przywitać trza się przeca

    Witam piwonie i piwoszów. Jestem z Poznania i mam na imię Rafał. Uczę się na 1-roku zaocznym w PWSBIJO. Lubię browarka jak każdy chyba. Nie lubię chlać piwska w celu niekontrolowanego zetknięcia się z twardym podłożem. Uważam to za brak kultury picia piwa. Od jakiegoś czasu mam zapędy ku uważeniu własnego piffka, lecz nie wiem, czy mam dostatecznie stabilne warunki w domu (głównie temp.). Jednak myślę, że jak zdobędę trochę wiedzy teoretycznej, będę gotów naważyć sobie piwa aby potem je w miłym towarzystwie wypić.
    Pozdrawiam i na zdarowije
    Last edited by RafaelM; 2005-11-13, 17:43.
  • centon
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 2004.03
    • 575

    #2
    Witam cię jako pierwszy
    Na pewno na forum znajdziesz wskazówki na temat warzenia własnego browarka.
    Powodzenia w warzeniu. Twoje zdrówko
    Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
    Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


    https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

    Comment

    • anteks
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛
      • 2003.08
      • 10763

      #3
      witam kolejna pyrę(może warzącą ) na forum,wypełmij profil i nie piffka tylko PIWA
      Last edited by anteks; 2005-11-13, 19:54.
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • peter007
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2004.06
        • 2820

        #4
        Witaj na piwnym forum! Fajnie by było jakbyś przerzucił informacje z Twojego postu do profilu. Z czasem na pewno dowiesz się jak uwaRZyć piWo
        Last edited by peter007; 2005-11-13, 21:32.
        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

        Comment

        • cielak
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2004.03
          • 2890

          #5
          Lajkonik wita Pyrę na forum!
          Twoje i baw się tu dobrze.
          zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

          Comment

          • RafaelM
            Szeregowy Piwny Łykacz
            • 2005.11
            • 3

            #6
            Już wypełniłem swój profil. Z tym warz(ż)eniem, to dałem facjaty hehehe. Ważyć od wagi, warzyć od warki. A ja maturę z polaka na 4 zaliczyłem heheheee Ale to było wieki temu.

            Comment

            • Twilight_Alehouse
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 2004.06
              • 6310

              #7
              Witaj! Życzę szybkiego zabrania się do warzenia

              Comment

              • RafaelM
                Szeregowy Piwny Łykacz
                • 2005.11
                • 3

                #8
                No to mam przegwizdane. Trzecie forum, na którym się dzieje.... Do tego rycie w zapiskach z wykładów + kurs anglika + bieganie . Doba winna mieć ok 30h

                Na dzień doby zapytam o taki temat. Szukam danych liczbowych o spożyciu piwa w Polsce w latach 1990 - 2005. Chciałem zrobić prezentację na ekonomii, wszyscy walą teksty o gospodarstwach domowych, pokazują nieczytelne wykresy itd. A mnie naszło natchnienie, by zawęzić temat wykładu do jednego produktu (w końcu jest to mikroekonomia), a mianowicie piwa. Ale nie mogę napisać przeca, że piwo jest OK!! i że najlepszy browar leją w KP. Trza to gościowi wyłożyć naukowo w PowerPoncie. Wiecie wykresy, strzałki bajery. Zapodałem maila do KP oraz Żywca z prośbą o takie dane, może się odezwą. Zaraz poślę do innych browarów, również tych mniejszych. Na stronach GUS jest kaszana. Czuję, że temat jest ciekawy tylko muszę go zrobić na cacy.
                Proszę, jak ktoś z Was zna jakieś dobre linki ze statystykami, to proszę o info.
                Z góry gracjas
                Pozdrawia was Rafał,
                Co po drzewach skakał

                Comment

                Przetwarzanie...