Z krainy habsurskiego browaru WITAM!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nicram
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2006.05
    • 3

    Z krainy habsurskiego browaru WITAM!

    No to siup na dzieńdobry
    Jestem z Żywca i to chyba powinno starczyć Niech wam sie piwo z kranów leje, niech nigdy gazu nie straci, niech z kufla sie nie rozleje, i by nie trza za nie było płacić


    hehe
    Mam prosbe...
    Jestem jednym z redaktorów czasopisma traktujacego o fantasy/fantastyce i RPG "Fantazyn". Wpadlismy na pomysł aby zamieszczać wywiady z ludźmi, którzy uprawiaja zapomniane lub mało znane zawody, amatorsko badź jeszcze zawodowo. Warunkiem jest aby te fachy łatwo komponowały sie ze swiatem fantasy, z czego wychodzi że fach piwowara, który w średniowieczu był baaardzo szanowany, jest jednym z idelanych dla nas tematów.
    Bardzo bym był wdzieczny za udzieleniemi takiego wywiadu, pogadaniu o warzeniu, o historii i jakiejs zabawnej anegdocie bądź legendzie. To na pewno przybliży naszym mlodym czytelnikom z całej polski, którzy kochaja sie w średniowiecznych realiach, jeden z tych najwazniejszych zawodów.
    Fajnie by było gdyby był to ktoś z okolic Żywca. Łatwo sie jest umówić a moźe i kilka zdjec eksponatów można by zrobic
    Z góry dziekuje

    nicram
    gg 2747709
    tel 0-33 861-10-88
  • Shlangbaum
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2005.03
    • 5828

    #2
    Witam!

    Jako fan piwa, domowy piwowar i miłośnik fantastyki chętnię pogadam z Tobą na Giełdzie w Żywcu 16-17 czerwca

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • Nicram
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2006.05
      • 3

      #3
      Dzięki
      Zjazd birofilów! Zapomnialem o nim całkowicie Cos mi sie zdaje, że bede miał aż za dużo materiału:P

      Comment

      • Marcin_wc
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2005.09
        • 2115

        #4
        Cześć Marcinie, na początek polecam poczytać artykuły i forum, a dopiero potem przeprowadzać wywiad i zadawać pytania.

        Comment

        • Nicram
          Szeregowy Piwny Łykacz
          • 2006.05
          • 3

          #5
          Oki rozumiem... czytanie forum swoja drogą (w końcu chodzi o pytania), ale musze mieć kogos komu te pytania mógłbym zadać
          Pozdr
          Nicram

          Comment

          Przetwarzanie...