Kłaniam się

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzech
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2001.04
    • 4592

    #16
    No dobra, uporządkujmy stan rzeczy:
    - nie pisałem o gustach, ale o niekonsekwencji w formułowaniu opinii,
    - nie myję podłogi piwem,
    - nie wiem jak smakują siuśki,
    - jest i masówka pszeniczna,
    - przepraszam, że żyję.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 2001.02
      • 23879

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomut
      Witam. Że jestem miłośnikiem piwa to wiecie z samego faktu, że jestem tutaj. A tak to jestem trochę pismakiem a trochę detepowcem i zajmuje się, poza pisaniem głupot do kobiecego magazynu, zbieraniem informacji i opisywaniem lokalnych specjałów kulinarnych powstających w gospodarstwach ekologicznych i agroturystycznych opolszczyzny. Zastanawiam się nad warzeniem piwa samemu, bo to co w sklepach można kupić to niestety siuśki bez smaku. Mam nadzieję, że się uda.
      pozdrawiam serdecznie, a jak ktoś lubi ciekawe kulinarne podróże to zapraszam na naszą stronę:
      Cena domeny: 250 PLN (do negocjacji). Oferta sprzedaży znajduje się w serwisie AfterMarket.pl, największej giełdzie domen internetowych w Polsce.

      tomek
      Witam Tomuta w BrowarBizie - mam nadzieję że uda nam się spotkać w Opolu na piwie zanim znikną nam ostatnie lokale, które Piwo mają jeszcze w ofercie

      do warzenia zachęcam, w razie czego służymy pomocną dłonią. za kilka dni będziemy nastawiać naszą 9 warkę, więc w razie czego można będzie podpatrzeć (i nie tylko)

      a i dzięki za link do strony - przydatna rzecz, tego mi brakowało w poszukiwaniu dobrych produktów w naszym regionie
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        🍼
        • 2004.05
        • 5617

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
        Ależ Grzechu po prostu zapomniał zacząc zdanie od nowego akapitu. "Pomyje" nawiązywały do Twojego postu o wylewaniu pomyj przez forumowiczów

        Fakt, że wylewa się dużo mniej, ale zdarza się czasem, czego dowodem dział Przechmieliny. Wczoraj nawet sama się do tego działu zgłosiłam, ale mnie jeszcze nie przyjęli, bo Admina chwilowo przy kompie nie ma

        Może w końcu w Opolu na piwo się znajdzie dodatkowy chętny, bo tak to głównie spotkania zamykają się w kręgu: Art, Maggyk, Bakłażanek + przyjezdni forumowicze z inszych miast
        E tam w tygodniu zdarza się jeszcze Tomek_FK, ale zwykł weekendy spędzać poza Opolem, niestety.

        A Tomuta witam serdecznie
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          🥛🥛🥛🥛🥛
          • 2001.02
          • 23879

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomut
          Zastanawiam się nad warzeniem piwa samemu, bo to co w sklepach można kupić to niestety siuśki bez smaku. Mam nadzieję, że się uda.

          tomek
          jest zatem okazja do wspólnego mieszania w garze:



          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          Przetwarzanie...