Witajcie mili towarzysze dyskusji wszelakich

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • koleja
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2006.08
    • 11

    Witajcie mili towarzysze dyskusji wszelakich

    Dziękuję za to, że jest takie miejsce gdzie można pogadać o piwie ale nie tylko.

    Wdepnąłem tu, bo będąc podczas wekendu zainteresowałem się historią Miedzianki,
    jej browarem. Zainteresowany jestem też innymi dyskusjami ale muszę się nieco rozejrzeć no i spróbować może nawet uwarzę kiedyś "swojego" piwa a kto wie ? może nawet nie sam je wypije, żona moja też jest chętna i nie wylewa za kołnierz.
    Tymczasem pozdrawiam.
    Restartujmy się sami, aby to nas nie zrestartowano .... na zawsze !
  • Shlangbaum
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2005.03
    • 5828

    #2
    Witam nowego miłosnika browarnictwa i kandydata na piwowara domowego Pozdrawiam i żonę piwoszkę

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • anteks
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛
      • 2003.08
      • 10763

      #3
      witam przyszłego piwowara na forum
      (oj rośnie nam sekcja wrocławska )
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • Pinio74
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2003.10
        • 3881

        #4
        Witam serdecznie i życzę aktywności na naszym forum
        BIRRARE HUMANUM EST

        Comment

        • JAQBA
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2006.08
          • 1352

          #5
          Witam w sekcji wrocławskiej i zapraszam wraz z małżonką na spodkania przy kufelku.
          Najczęszcze spotkania to piątki w Lamusie ul. Bogusławskiego; Bar Instytut okolice Uniwerku lub też i inne ciekawe przybytki gdzie leją dobre piwo. Więcej znajdziesz w dziale spodkań - Wrocław piątek/sobota
          Twoje

          Comment

          • JAckson
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            🍼🍼
            • 2004.05
            • 6122

            #6
            Witam i ja

            Dla ułatwienia link do tematu o spotkaniach we Wrocławiu: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=40631
            MM961
            4:-)

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              🥛🥛🥛🥛🥛
              • 2001.02
              • 23879

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAQBA
              (...) spodkania przy kufelku. (...) spotkania to piątki w Lamusie (...) Więcej znajdziesz w dziale spodkań (...)
              nie ma takiego działu proszę nie wprowadzać w błąd nowych
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • koleja
                Szeregowy Piwny Łykacz
                • 2006.08
                • 11

                #8
                to nic że nie ma

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                nie ma takiego działu proszę nie wprowadzać w błąd nowych
                nic nie szkodzi że nie ma, natrafiłem na ten wątek, zaczynam poznawać i bywać to tu to tam , nawet udało mi sie dołączyć zdjęcie juz za trzecim razem a które i tak nie wnosi nic nowego do tematu choć jest kolorowe . Na wizyte w piwiarni z pewnościa przyjdzie pora bo na Bogusławskiego mam całkiem niedaleko jka się zerwę z roboty.
                Restartujmy się sami, aby to nas nie zrestartowano .... na zawsze !

                Comment

                • koleja
                  Szeregowy Piwny Łykacz
                  • 2006.08
                  • 11

                  #9
                  Tak juz nieco okrzepłem tu choć czasem szukam i szukam czegoś co kiedyś czytałem i wiem że jest choć teraz tego nie ma.
                  Na piwko chodzę sobie czasem do Piwnicy Świdnickiej, na kufelek Czarnego Barana.
                  Zwierzę się Wam jednak iż, juz nie podają w kufelkach lecz w szklankach.
                  Od znajomej kelnerki dowiedziałem się że odcięli im wode do ogródka bo nie za nią. płahttp://www.browar.biz/forum/images/smilies/br/stout.gif
                  cili
                  Restartujmy się sami, aby to nas nie zrestartowano .... na zawsze !

                  Comment

                  • lukex
                    Porucznik Browarny Tester
                    • 2005.12
                    • 262

                    #10
                    Witam także na forum ,ale jedna dobra rada : niektórzy uzytkownicy są MILI ale do czasu...kiedy nie napiszesz czegoś na temat dosyć kontrowersyjny , wtedy wychodzi szydło z worka

                    Comment

                    • cyborg_marcel
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2003.03
                      • 3467

                      #11
                      Witam kolegę hydralika-informatyka Owocnego pobytu i coby sekcja wro rosła w siłę
                      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                      Comment

                      Przetwarzanie...