witam

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wojteq
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2006.09
    • 19

    witam

    Witam wszystkich miłośników dobrego piwa...jestem wojteq, będę tu zaglądał częściej i mam nadzieję że (właściwie jestem pewien) dowiem się wiele o dobrych piwkach..a wszczególności gdzie można takie nabyć lub skosztować bo jak na moje oko wybór w sklepach (na Śląsku przynajmiej) i w pubach jest niewielki.. aha i dzięki dla mojego kumpla Huberta (jaki masz nick Hubi?) za polecenie tego serwisu..thanks
  • Shlangbaum
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2005.03
    • 5828

    #2
    Witam kolejnego piwosza

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • Muttah
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2006.09
      • 85

      #3
      tu Hubi hehe tak do mnie w przedszkolu mówili. poleciłem serwis jak widzę z odzewem tylko tak dalej. wojteq to fajny gość. zachęcam do korespondowania z jego jakże zacnym bytem szacuneczek i twoje po trzykroć

      Comment

      • adam16
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 2001.02
        • 9865

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojteq
        Witam wszystkich miłośników dobrego piwa...jestem wojteq, będę tu zaglądał częściej i mam nadzieję że (właściwie jestem pewien) dowiem się wiele o dobrych piwkach..a wszczególności gdzie można takie nabyć lub skosztować bo jak na moje oko wybór w sklepach (na Śląsku przynajmiej) i w pubach jest niewielki.. aha i dzięki dla mojego kumpla Huberta (jaki masz nick Hubi?) za polecenie tego serwisu..thanks
        Oj, na Śląsku pewnie trza się nałazić sporo, ale wybór jest. Szukaj choćby w dziale Piwo - Gdzie
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • Pinio74
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2003.10
          • 3881

          #5
          Cześć Wojteq, życzę wielu ciekawych chwil na forum
          BIRRARE HUMANUM EST

          Comment

          • peter007
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2004.06
            • 2820

            #6
            Witam i ja. Szkoda, że Hubi już Ci nie powiedział, że mile widziany jest tu wypełniony profil. A co do piwa to z pewnością zdobędziesz tu informacje na jakich Ci zależy
            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

            Comment

            • Seta
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 2002.10
              • 6964

              #7
              Witam, miłej zabawy i dobrego piwa życzę... Twoje !!
              A profilek w międzyczasie wzorcowo się wypełnił! Tylko czemu z CapsLockiem
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              Przetwarzanie...