cześć wszystkim :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • monne
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2006.02
    • 914

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika naczelnik
    W akademiku nigdy nie wychodzi
    No chyba, ze okna sa nieszczelne i jakas sensowna temp. mozna uzyskac
    Sie czepnął , dla chcącego nic trudnego, pamiętaj ...
    .



    Comment

    • szyszka
      Kapral Kuflowy Chlupacz
      • 2007.05
      • 53

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
      Ja na AE we WRO. Pytałam o koło, bo czasami to jest jedyna możliwość uświadomić studentom, że mogą zrobić własne bro w nawet akademiku i pokazać jak się robi takie cudo, przynajmniej liznąć ten temat.

      z tym to nie ma problemu kilka osób z grupy para się własnoręcznym warzeniem piwa, i całkiem nieźle im to wychodzi też bym się za to chętnie wzięła, ale mimo wszystko to hobby trochę kosztuje, jak tak podliczyć do kupy zmontowanie sprzętu (nawet metodami MacGyvera), w miarę dobre surowce, kapslownica, śrutownik itd. jasne, że są w sprzedaży jakieś tam ekspresowe mieszanki, no ale nie o to chodzi.
      póki co, mogę poszczycić się zacieraniem brzeczki na trzecim roku na ćwiczeniach

      Comment

      • Pinio74
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2003.10
        • 3881

        #18
        Ja także witam serdecznie i życzę powodzenia podczas sesji, zdrówko
        BIRRARE HUMANUM EST

        Comment

        • monne
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 2006.02
          • 914

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szyszka
          z tym to nie ma problemu kilka osób z grupy para się własnoręcznym warzeniem piwa, i całkiem nieźle im to wychodzi też bym się za to chętnie wzięła, ale mimo wszystko to hobby trochę kosztuje, jak tak podliczyć do kupy zmontowanie sprzętu (nawet metodami MacGyvera), w miarę dobre surowce, kapslownica, śrutownik itd. jasne, że są w sprzedaży jakieś tam ekspresowe mieszanki, no ale nie o to chodzi.
          póki co, mogę poszczycić się zacieraniem brzeczki na trzecim roku na ćwiczeniach
          Właśnie ze wzgl. na koszty warto zrobić taki uczelniany kącik warzelniany , Koła naukowe zazwyczaj dostają jakieś grosze co roku na swoją działalność. Nie trzeba zatem wszystkiego samemu kupować . W każdym razie macie fajny program na uczelni, jeśli już zacierałaś. Powodzenia życzę
          .



          Comment

          • szyszka
            Kapral Kuflowy Chlupacz
            • 2007.05
            • 53

            #20
            nasza katedra i tak stosunkowo duzo nam sponsoruje, w porownaniu z innymi - np. dwie wycieczki do browarow (na innych specjalizacjach studenci sami sobie placa za wszystkie wyjazdy). uczelniany kacik warzelniany to fajny pomysl, ale nie wiem, czy Tuszynski (nasz bosss) wysuplalby jeszcze kolejne pieniadze na cos takiego. juz przy wyjazdach powiedzial, ze tylko dwie i koniec (w planie jest jeszcze trzecia, ale to juz na nasz koszt).
            nawiasem mowiac, zaraz zaczne wrzucac z nich wlasnie jakies zdjecia do galerii

            Comment

            Przetwarzanie...