Cześć!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • M_R_F_
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2007.06
    • 3

    Cześć!

    Witam!

    Trafiłem do Was gdy poszukiwałem informacji o pitym właśnie "Origo" z browaru Jagiełło. Trochę otworzyło mi ono oczy, bo udowodniło, że piwko z niewielkiego browaru może smakować dużo lepiej niż te z wielkich kompanii. Na forum stworzyliście bazę opisów przeróżnych piw, która przyda się przy zakupach

    Innym piwnym olśnieniem była Bierhalle ze znakomitym Weissbier. Tylko że dawniej myślałem że Bierhalle to po prostu niemiecki brand ze znakomitym piwem warzonym na miejscu na licencji. Dzięki Wam dowiedziałem się, że istnieją w Polsce ludzie odpowiedzialni za warzenie i smak piw tam podawanych, i że każda partia jest naprawdę inna... Oby powstało więcej takich knajp

    Uwaga techn. na koniec (nie chcę by było to potraktowane jako wazelina): serwis jest naprawdę profesjonalnie i przyjaźnie zrobiony Może z wyjątkiem animowanych mordek, ale tych po prostu nie lubię. Można je wyłączyć jakoś?
  • pirackamuza
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2004.12
    • 1908

    #2
    Witaj i rozgośc się.
    Już sama chęc poszukiwania piwnych smaków spoza wielkiej trójcy spowoduje, że zostaniesz szczególnie ciepło przyjęty, chociaż nikomu tu nie odmówiono gościny.
    A mordki... nieraz pomagają w wyrażaniu emocji, ale przecież nie ma obowiązku ich używania.
    Zatem Twoje
    Toruń przeprasza za Radio Maryja
    www.bobofruty.pl

    Comment

    • M_R_F_
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2007.06
      • 3

      #3
      Mam pytanie - czy można dodać do Ulubionych piwo nie opisane przez redakcję? Tzn takie, przy którym nijak nie mogę znaleźć przycisku "dodaj do ulubionych"? Jeśli można, to jak?

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2001.02
        • 23860

        #4
        przykład prosim
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • M_R_F_
          Szeregowy Piwny Łykacz
          • 2007.06
          • 3

          #5
          OK. W Czechach posmakowałem swego czasu kilka piwek, z jakichś powodów szczególnie smakowały mi te 10%. Np to:



          Jak dodać je do ulubionych? Poprosze o link, przycisk, cokolwiek żebym się nauczył

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            🥛🥛🥛🥛🥛
            • 2001.02
            • 23860

            #6
            do swoich browarbizowych ulubionych można dodać polskie piwa umieszcozne w naszej bazie danych...

            zagraniczne niestety można jak na razie tylko co najwyżej do zakładek/ulubionych w przeglądarce dodawać...
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Pinio74
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2003.10
              • 3881

              #7
              Witam nowego forumowicza, myślę, że znajdziesz u nas wiele ciekawych informacji, Twoje zdrowie
              BIRRARE HUMANUM EST

              Comment

              Przetwarzanie...