Jestem Fiestor z Lęborka :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Fiestor2
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2007.06
    • 16

    #16
    No teraz to już mnie wyprowadziłeś z rónowagi. Ja pier.....
    Poprostu mi smakuje piwo marki Tyskie!!! Masz z tym jakiś problem? Może Ci nie smakować albo milionom innym ludzi ale mi smakuje i h..! I naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisałem tam "egzotyczne i drogie" Do egzotycznych zaliczyłem tego Millera a do drogich Heinekena (zreszta napisalem w nawiasie ze jest ogólnodostępny)

    Wiem że po Twojej stronie staną inni użytkownicy bo Cie znają a mnie nie, jestem nowy - proste

    Jednak potwierdzam to co napisałem na początku że nie lubie takich jak Ty. Masz o sobie z pewnością za wysokie "mniemanie". Intieligient za dyche. Jaki to Ty nie mądry, doskonały, prawy... Poprostu jesteś dusza towarzystwa :]

    Stronka fajna forum też, ale jednak nie będę brał udziału w dyskusjach bo to nie ma sensu z takimi ludzmi jak Ty tak wyjdzie lepiej dla nas obu

    Comment

    • Fiestor2
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2007.06
      • 16

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
      To jest piwo pszeniczne. Jeśli nie Erdinger, to pytaj o Franziskanera, Paulanera, Obołonia, Faustusa. Na pewno znajdziesz któreś z nich w Lęborku. Najprostszy sposób to zapytać sprzedawcę o piwo pszeniczne, powinien się orientować. Licz się z kosztem od 6 zł za Erdingera, Franziskanera albo Paulanera. Obołoń i Faustus powinny być tańsze.
      aha thx, dzisiaj mam wypłate (chyba) to sobie moooooże kupie coś z droższych browarów ale to nie jest do końca powiedziane. To tyle...

      EOT xD

      Comment

      • arcy
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 2002.07
        • 7538

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fiestor2
        Poprostu mi smakuje piwo marki Tyskie!!!
        Skoro sam przyznajesz, że nie interesuje Cię szukanie innych, nie ma w tym nic dziwnego. Pozostaje współczuć.

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fiestor2
        Wiem że po Twojej stronie staną inni użytkownicy bo Cie znają a mnie nie, jestem nowy - proste
        Mogą stanąć po Twojej - dlatego, że mnie znają

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fiestor2
        Jednak potwierdzam to co napisałem na początku że nie lubie takich jak Ty. Masz o sobie z pewnością za wysokie "mniemanie". Intieligient za dyche. Jaki to Ty nie mądry, doskonały, prawy... Poprostu jesteś dusza towarzystwa :]
        Masz z tym jakiś problem? Może jakieś kompleksy?

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fiestor2
        nie będę brał udziału w dyskusjach bo to nie ma sensu z takimi ludzmi jak Ty tak wyjdzie lepiej dla nas obu
        Dlaczego? Mnie to akurat bawi.

        PS. Widzicie, że starałem się pomóc, choćby w moim ostatnim poście.

        PS2. Dawno nie byłem w Przechmielinach

        Comment

        • arcy
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2002.07
          • 7538

          #19
          Taką wiadomość dostałem od Fiestora na PW:

          Czy naprawde uważasz że tyskie miało by taką wielką sprzedaż piwa jeśli bylo by tak paskudne jak piszesz? Zapewniam Cię że reklama sama nie przyniosła by takiego sukcesu. Tyskie to dobre piwo lubiane przez miliony ludzi,m których możesz sobie nazwać tandeciarzami

          Skoro nie wierzy mnie, może ktoś inny mu to wytłumaczy?

          Comment

          • Fiestor2
            Szeregowy Piwny Łykacz
            • 2007.06
            • 16

            #20
            co do PS - to podziekowałem w kolejnym poscie.
            co do PS2 - to nie rozumiem za bardzo.

            Jeśli Cie to bawi to możemy dalej dyskutować
            ide sie umyć / zw

            Comment

            • Shlangbaum
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 2005.03
              • 5828

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fiestor2

              Wiem że po Twojej stronie staną inni użytkownicy bo Cie znają a mnie nie, jestem nowy - proste
              No, nie do końca. Masz niewątpliwie rację, że możesz sobie pić piwo jakie chcesz i jeżeli Ci smakuje Tyskie, to nikt Ci nie zabrania go pić. Na forum co prawda jest silne lobby (do którego i ja należę ), które uwarza, że koncernowe browary produkują piwo byle jakie a tylko część małych browarów produkuje piwo, które jest warte spożywania go. Możesz jednak być przecież śmiało użtkownikiem forum, mimo, że Twoje ulubione piwa, są według wielu ludzi wrednymi ścierami.



              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fiestor2
              Stronka fajna forum też, ale jednak nie będę brał udziału w dyskusjach bo to nie ma sensu z takimi ludzmi jak Ty tak wyjdzie lepiej dla nas obu
              Nie rezygnuj z dyskusji, przecież po to jest forum dyskusyjne by się (kulturalnie bez kurew i chujów) ścierać w swoich poglądach.

              Witaj na forum

              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

              Comment

              • mgiełka26
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                • 2006.09
                • 535

                #22
                No to się przywitam..ale podobnie jak Arcy zachęcać będę do spróbowania innych piw niż koncernówki. I wiesz co? nie przesadzaj z tymi cenami.. czasami lepiej wypić 1-2 piwa mniej
                No, ale każdy pije co to co jemu ''smakuje'', choć wydaje mi się, że trzeba wszystkiego spróbować..nooo może prawie wszystkiego
                Młody jesteś.... napijesz się jeszcze kiedyś dobrego piwa to pogadamy
                A na razie Twoje zdrowie

                Comment

                • Fiestor2
                  Szeregowy Piwny Łykacz
                  • 2007.06
                  • 16

                  #23
                  O czemu arcy nie może zachować się tak jak Shlangbaum ? Kulturalnie i miło.

                  Comment

                  • arcy
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    • 2002.07
                    • 7538

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fiestor2
                    co do PS2 - to nie rozumiem za bardzo.
                    Przechmieliny to taki dział forum, do którego trafiają wypowiedzi w których ludzie "przeginają".

                    Comment

                    • Fiestor2
                      Szeregowy Piwny Łykacz
                      • 2007.06
                      • 16

                      #25
                      aaaaah... no to widzisz, jednak jesteś osobą która ma problemy z kulturą osobistą - skoro trafiasz do Przedchmielin.
                      Mgiełka26 Nie wiedziałem że dziewczyny też lubią piwo

                      Comment

                      • arcy
                        Pułkownik Chmielowy Ekspert
                        • 2002.07
                        • 7538

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fiestor2
                        O czemu arcy nie może zachować się tak jak Shlangbaum ? Kulturalnie i miło.
                        Ależ ja się staram. Przede wszystkim zachęcić Cię do spróbowania innych piw. W Lęborku powinien być dostępny Brok, może Amber (Koźlak, Żywe, Amber Classic). Jeśli znajdziesz piwo, którego nie znasz, sprawdź na forum. Albo zapytaj wprost - co to za piwo, skąd, czy warto. Na pewno dostaniesz odpowiedź i informacje o tym piwie.

                        Piwo można też zamawiać w sklepach internetowych. Szczególnie polecam Browar Czarnków, Grudziądz, Ciechanów i piwa niepasteryzowane. Jeśli nie chcesz brać na siebie ryzyka zamówienia kartonu nieznanych piw, znajdź wśród kolegów chętnych do zrzutki.

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          🥛🥛🥛
                          • 2003.08
                          • 10759

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fiestor2
                          O czemu arcy nie może zachować się tak jak Shlangbaum ? Kulturalnie i miło.
                          Arcy był miły to Ty zacząleś że go nie lubisz
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • Fiestor2
                            Szeregowy Piwny Łykacz
                            • 2007.06
                            • 16

                            #28
                            Szczerze mówiac na zamawianie przez internet mnie nie stać. Opinia i opis ludzi nigdy nie odda tego co bede czuł osobiscie pijac dane piwo. Brok i Brok sambor piłem wiele razy (w kauflandzie za 1,99 i za 2,49). Amberka też wiele razy piłem

                            Comment

                            • mr-perez
                              † 1971-2008 Piwosz w Raju
                              • 2005.09
                              • 514

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fiestor2
                              O czemu arcy nie może zachować się tak jak Shlangbaum ? Kulturalnie i miło.
                              Też sie dziwię, bo arcy zawsze miły był .

                              Fiestor, a czerwoną Warkę piłeś? Dużo lepsza od Tyskiego .
                              RTS WIDZEW
                              www.kapsle.piwko.pl

                              Comment

                              • mgiełka26
                                Kapitan Lagerowej Marynarki
                                • 2006.09
                                • 535

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fiestor2
                                aaaaah... no to widzisz, jednak jesteś osobą która ma problemy z kulturą osobistą - skoro trafiasz do Przedchmielin.
                                Mgiełka26 Nie wiedziałem że dziewczyny też lubią piwo
                                A pewnie, że lubią.. i piją
                                Nie zniechęcaj się do pobytu na forum bo tak jak zostało już napisane po to ono tu jest aby wyrażać swoje opinie, ale też przede wszystkim po to aby pomóc poznać, że tak napiszę piwoszom, nowe smaki, które czasami mogą odmienić jego podejście do picia piwa i może zaczniesz pić mniej a lepiej.. kto wie
                                A Arcy drogi kolego był i jest kulturalny..Bądź miły to i z życzliwością się tu spotkasz

                                Comment

                                Przetwarzanie...