Witam

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Flo
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2007.09
    • 3

    Witam

    Czas na krótkie przywitanie. Nazywam się Arkadiusz i raczej nie jestem tak doświadczonym smakoszem piw jak większość tu zebranych, ale uwielbiam po prostu ten złocisty trunek i jakoś tak do Was trafiłem, co by dowiedzieć się więcej na temat owego wspaniałego napoju. W temacie piw w sumie jestem kiepski, ale sądzę, że po poczytaniu troszkę forum zostanę cudownie oświecony i będę bardziej zorientowany w temacie piw niż teraz. Nie pozostaje nic innego jak życzyć piwa pod dostatkiem!!
    Last edited by Flo; 2007-09-02, 14:04.
  • kopyr
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2004.06
    • 9475

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Flo
    Czas na krótkie przywitanie. Nazywam się Arkadiusz i raczej nie jestem tak doświadczonym smakoszem piw jak większość tu zebranych, ale uwielbiam po prostu ten złocisty trunek i jakoś tak do Was trafiłem, co by dowiedzieć się więcej na temat owego wspaniałego napoju. W temacie piw w sumie jestem kiepski, ale sądzę, że po poczytaniu troszkę forum zostanę cudownie oświecony i będę bardziej zorientowany w temacie piw niż teraz. Nie pozostaje nic innego jak życzyć piwa pod dostatkiem!!
    Nic sie nie martw, większość z nas nie była wcale bardziej doświadczona od Ciebie jak tu trafiła, a dziś wielu to Autorytety w kwestii piwowarstwa, degustacji czy historii piwa. To wszystko dzięki platformie wymiany doświadczeń, jaką stanowi forum browar.biz. Także nic się nie przejmuj, tylko chłoń wiedzę, a jak coś będzie niejasne to pytaj.
    Twoje zdrowie
    blog.kopyra.com

    Comment

    • pirackamuza
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2004.12
      • 1908

      #3
      Witaj wśród pozytywnie zakręconych. Zdruffko
      (Eekh...a z tym ulubionym piwem to tak na poważnie? )
      Toruń przeprasza za Radio Maryja
      www.bobofruty.pl

      Comment

      • Flo
        Szeregowy Piwny Łykacz
        • 2007.09
        • 3

        #4
        Powiem tak... lubię Desperadosa, ale w sumie traktuje go bardziej jak napój niż piwko co nie zmienia faktu że chyba to zmienię w profilu i poważnie zastanowię się, które to piwko mym ulubionym jest

        Comment

        • Pinio74
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2003.10
          • 3881

          #5
          Witam serdecznie i życzę powodzenia w szukaniu ulubionego smaku
          BIRRARE HUMANUM EST

          Comment

          Przetwarzanie...