Witam wszystkich

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mazur87
    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
    • 2009.04
    • 171

    #16
    Więc tak - moja mama ma sklep spożywczo-monopolowy - jak to na wioskach przeważnie bywa. W zeszłym roku wykupiliśmy koncesję na prowadzenie ogródka piwnego, a ja pomagam w prowadzeniu tego. W zeszłym roku próbowałem załatwić z K.P jakieś parasole, ale niestety nie udało mi się to. Wymanusiłem jednak od takiego gościa parasol Kujawiaka, ale jest on już jednak trochę stary i czas na wymiane. Z tego względu, że u mnie we wiosce najpopularniejszymi piwami są Żubr, Tyskie, Lech Premium, Lech Pils i Kujawiak (choć nie tak mocno jak te pozostałe) dlatego chciałem załatwić parasol któregoś z tych piw. Jednak za późno się obudziłem i w tym roku już nici z tego. Rozmawiałem z PH z KP, powiedział, że postara się załatwić, ale wątpię w to... ;/ Dlatego nie chodzi już o to, jakie piwo będzie na tym parasolu, poprostu żebym dostał gdzieś taki parasol do kupienia.....
    Lech... Zawsze się dzieje.... ;-))
    Niech zwycięża Lech.... Wielki Kolejorz KKS!!!

    Comment

    • anteks
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛
      • 2003.08
      • 10763

      #17
      porozmawiaj z gościem z Żwywca , a i Fortuna też posiada parasole .
      Możesz też powiedzieć PH Lecha że kręca się koło Twojego ogródka ludzie z Żwyca może to coś da , wszystko też zależy od wielkości sprzedaży
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • mazur87
        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
        • 2009.04
        • 171

        #18
        Wątpie, ale spróbować nie zaszkodzi...;-) w Internecie poszukałem producenta, który robi każdy nadruk jaki tylko chce na parasolu, ale nie chce mieć problemów później, że przyjedzie PH z Lecha i będzie się dusił, że sam sobie kupiłem "wydrukowanego" Lecha na parasolu bez żadnego zezwolenia i w ogóle.... A w Waszych okolicach nie ma nikogo, kto ma takie parasole na sprzedaż, już nie chodzi i producenta...
        Lech... Zawsze się dzieje.... ;-))
        Niech zwycięża Lech.... Wielki Kolejorz KKS!!!

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          🍼
          • 2004.05
          • 5617

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mazur87
          Wątpie, ale spróbować nie zaszkodzi...;-) w Internecie poszukałem producenta, który robi każdy nadruk jaki tylko chce na parasolu, ale nie chce mieć problemów później, że przyjedzie PH z Lecha i będzie się dusił, że sam sobie kupiłem "wydrukowanego" Lecha na parasolu bez żadnego zezwolenia i w ogóle.... A w Waszych okolicach nie ma nikogo, kto ma takie parasole na sprzedaż, już nie chodzi i producenta...
          A na allegro patrzyłeś?

          I dlaczego chcesz nadrukować koniecznie tego Lecha - nadrukuj nazwę sklepu, nazwę wioski i po problemie.
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • anteks
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛
            • 2003.08
            • 10763

            #20
            Sam chcesz płacić za reklamę Lecha ? Jeśli nie chcą dać , a będziersz robił sam parasole to zrób z reklamą własnego sklepu !
            edit;
            Gosia była szybsza
            Last edited by anteks; 2009-04-16, 09:37.
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            Przetwarzanie...