Nowy rocznik1978 wita!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • numfil
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2009.06
    • 27

    Nowy rocznik1978 wita!

    Witam wszystkich kolekcjonerów!!!!
    Mimo iż zamieściłem już post w dziale "kolekcjonerstwo" ,lecz dopiero teraz podczas buszowania po (tym SUPER) serwisie natrafiłem na ten dział.

    A więc : na imię mam Marcin ,urodziłem się ,mieszkam i pracuję w Kielcach.od kilku lat kolekcjonuję znaczki pocztowe i to (można powiedzieć) dzięki nim powolutku wchodzę w równie wspaniały świat birofilii. Decyzja o rozpoczęciu drugiej kolekcji zapadła tydzień temu,dlatego jestem WIELKIM NOWICJUSZEM w tej dziedzinie-- mam po kilkanaście kapsli,podkładek,etykiet (odklejonych),jeden otwieracz z ostatniej promocji Warki oraz szklankę żubra .Wiem jednak że do dobrej lub w miarę dobrej (nie na ilość ) kolekcji trzeba pokonać drogę którą przeszedł lub przejdzie każdy z nas. Zdecydowałem się że będę zbierał kapsle oraz etykiety polskie (znaczki też tylko polskie zbieram )ze względu na ilość materiału kolekcjonerskiego (O którym czytałem tutaj na forum). A i bym zapomniał wspomnieć : na browar.biz jestem zarejestrowany zaledwie od soboty i uczę się jeszcze poruszać.

    POZDRAWIAM ,życzę smacznego ,jak i powiększania zbiorów

    Marcin
  • numfil
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2009.06
    • 27

    #2
    A i zapomniałem rozwinąć "dlaczego przez znaczki" więc kontynuuje:
    jako że smak piwa nie jest mi obojętny i BARDZO lubię piwo zastanawiałem sie na stworzeniem kolekcji filatelistycznej na temat ...."Piwo" . I tak kiedyś na Allegro przypadkowi wszedłem do działu "birofilistyka" i tak zaczęła się moja "zaszczepka" tym kolekcjonerstwem .
    Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich piwoszy-kolekcjonerów

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2004.06
      • 6310

      #3
      Pozdrowienia od innego rocznika 78
      Baw się dobrze na forum i powiększaj zbiory!
      Twoje

      Comment

      • macas
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        • 2008.02
        • 680

        #4
        Witaj, smakuj i zbieraj ,ciekawe czy klej na piwnych znaczkach ma coś ze smaku PIWA

        pozdrawia dobry rocznik 68
        Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
        Beniamin Franklin

        Comment

        • krasnal45
          Porucznik Browarny Tester
          • 2008.02
          • 421

          #5
          I dobry 60 rocznik wita i życzy dobrej zabawy, co do filatelistyki to odziedziczyłem po ojcu potężny zbiór znaczków pocztowych ale jakoś nigdy mnie do tego nie ciągnęło, czy powinienem żałować?....... Twoje

          Comment

          • numfil
            Szeregowy Piwny Łykacz
            • 2009.06
            • 27

            #6
            Do każdej formy kolekcjonerstwa trzeba oddać część serca - jeżeli znaczków nie "czujesz" to albo zatrzymaj albo wymień na birofilia. Pozdrawiam i smacznego

            Comment

            • dontedra
              Kapral Kuflowy Chlupacz
              • 2009.06
              • 54

              #7
              Witam!
              Kolekcjonerstwo jest mi obce zupełnie ale z racji mojej profesji mogę nieco wspomóc Twoje przyszłe zbiory jeśli tylko planujesz odwiedzić Kraków w jakiejs nieodległej przyszłości mogę odkładać dla Ciebie kapsle i etykiety Piwna Brać musi sobie pomagać

              Comment

              • silvian
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                • 2008.08
                • 727

                #8
                Witaj i baw się dobrze
                "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                Comment

                • pirackamuza
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2004.12
                  • 1908

                  #9
                  Witam kolejnego kapslarza
                  Toruń przeprasza za Radio Maryja
                  www.bobofruty.pl

                  Comment

                  Przetwarzanie...