Nowy domowy browar z Wrocławia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • xmucio
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2011.05
    • 16

    Nowy domowy browar z Wrocławia

    Witam wszystkich serdecznie

    Byłem na tegorocznym festiwalu dobrego piwa w Leśnicy i to wydarzenie zmieniło moje życie. Od tamtej pory nie smakuje mi już tak samo piwo wielkich koncernów, natomiast nie mogę się odpędzić od piw z małych browarów Od dawna już przymierzałem się do warzenia piwa, w końcu kupiłem zestaw (ZacierMistrz) i zaczynam przygodę jak tylko wrócę z nad morza Za jakiś czas mam nadzieję, że znajdzie się jakiś doświadczony piwosz, który zechciałby ocenić moje dzieło A może znalazłby się ktoś z Wrocławia kto podzieliłby się jakąś dobra buteleczką własnego wyrobu? Niestety byłem dopiero na drugim dniu festiwalu i już nie było tych domowych
    "Kiedyś przyjdzie taki dzień,[...]
    kiedy spełnię swe marzenia."

    Tawerna Pod Pegazem
  • Basik
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2006.06
    • 1308

    #2
    Miło powitać nowego piwowara z Wrocławia Życzę samych udanych warek, powodzenia!
    A jeżeli chodzi o dzielenie się naszymi smakołykami, to musisz zaglądać do wątku "imprezy, promocje, wydarzenia- spotkania forumowiczów- Wrocław, piątek/ sobota", a najlepiej wybrać się na szkółkę niedzielną do Czeskiego Raju-aktualne terminy kolejnych spotkań, proponuję sprawdzać na stronie Centrum Piwowarstwa.

    Comment

    Przetwarzanie...