Uszanowanie :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • drvoyteck
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2011.09
    • 2

    Uszanowanie :)

    Witam wszystkich serdecznie.

    Jestem tu, ponieważ piwo ma dla mnie wartość kulturową i jest częścią tradycji. Nie uważam, żeby był to najwspanialszy trunek, ale ma swoje pięć minut w naszym życiu. Pierwszy alkohol - najczęściej browar, mecz? Piwo! Grill lub polowe ognisko nierozerwalnie wiąże się ze złocistym napojem i nie mam tu na myśli soku jabłkowego. Obecnie pije piwo jak mam ochotę poczuć nietuzinkowy smak, stąd coraz częściej portery testuje. Widzę, że są tu osoby doświadczone, zatem liczę, że moja wiedza w tym temacie znacząco wzrośnie...

    Pozdrawiam!

    Voyteck
  • skitof
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2007.11
    • 2478

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika drvoyteck
    liczę, że moja wiedza w tym temacie znacząco wzrośnie...
    To na pewno. A jakiż to jest Twój najwspanialszy trunek?
    Witaj na forum!

    Comment

    • drvoyteck
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2011.09
      • 2

      #3
      Witaj Skitof,

      gustuje w wytrawnych alkoholach, procentowo nieco bardziej zaawansowanych: czerwone wino, wódka (w postaci czystej), ew. burbon, choć wiem, że to raczej słodsza odmiana whisky Gdyby jedynym dostępnym piwem były te najbardziej popularne pewnie nie byłoby mowy o jakiejkolwiek fascynacji czy chęci zagłębienia się w tym temacie, ale na szczęście wybór jest coraz większy, miło zasiąść z jeszcze nie testowanym piwem i patrząc na etykietę, barwę itp. określić się za lub przeciw...
      Wybieram się za chwil kilka nabyć drogą kupna jakiegoś Porterka, możesz coś polecić?

      Pozdrawiam.

      Comment

      • skitof
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2007.11
        • 2478

        #4
        Porter to na pewno będzie dobry gatunek piwa dla Ciebie. I alkoholowo zaawansowany i smakowo wartościowy. Polecam Ci Warmiński, Żywiec, Grand Imperial, Boss, Komes - mimo, że to jeden styl piwa, to każdy z nich ma swój niepowtarzalny charakter. Do dojrzałem degustacji. Twoje zdrowie

        Comment

        Przetwarzanie...