Witajcie.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Def
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2012.05
    • 17

    Witajcie.

    Jako, że przeczytałem zachęcającą, powitalną wiadomość generowaną automatycznie od administratora tej strony - postanowiłem coś napisać. Może na początek tyle, że mam na imię Rafał, jestem z Katowic, mam 24 lata i od niedawna zacząłem gustować w piwach regionalnych. Zaczynając kupno w sklepie niedaleko domu, kończąc na jego sprzedaży(i degustacji:P) w sklepie położonym niewiele dalej. Moje pierwsze piwo tego typu to klasyczne Raciborskie, które polecam każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z tymi piwami. Trochę się już rozsmakowałem w różnych piwach(głównie miodowych, choć najbardziej lubię chyba portery i różne ciekawe eksperymenty, czy to dolnej czy górnej fermentacji). Liczę, że dowiem się czegoś ciekawego z tej strony, bo z tego co zdążyłem pokrótce zauważyć wielu użytkowników to starzy wyjadacze=piwosze, którzy tylko na ten temat mogli by rozprawiać godzinami. Pozdrawiam
  • Basik
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2006.06
    • 1308

    #2
    Witaj na forum Na pewno dowiesz się z tej strony wielu ciekawych rzeczy na temat piwa i nie tylko
    A żebyśmy mogli Cię trochę lepiej poznać, uzupełnij swój profil (brodacz w prawym górnym rogu). Twoje

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 2001.02
      • 23879

      #3
      Każdy mod internetowy wita osobiście każdego nowego wstępującego do sekty
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      Przetwarzanie...