Witam forum

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Budweiser_USAAF
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2012.07
    • 17

    Witam forum

    Witam,

    Jestem miłośnikiem diety śródziemnomorskiej, czerwonych win półwytrawnych oraz piw miodowych i innych łagodnych piw z minimalną goryczką. Z wielkim zamiłowaniem gotuję, więc zawsze chętnie zamienię na forum słówko na temat dopasowywania różnych piw do konkretnych gatunków mięs i innych potraw.

    Mieszkam w miejscowości, w której 300 m od mojego domu jest (podobno) największy w kraju Leclerc, więc jego dział piwny też jest na miarę ogólnej wielkości hipermarketu. Daje to dobrą możliwość próbowania różnych piwnych nowości na rynku, albo sprawdzania, czy jakość starych znanych piw spadła/wzrosła. W zabawie tej nie przekraczam jednak tzw. dawki ryzykownej zdefiniowanej przez WHO...

    Pozdrawiam forum

    Budweiser USAAF
  • ART
    mAD'MINd
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2001.02
    • 23879

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Budweiser_USAAF
    Z wielkim zamiłowaniem gotuję, więc zawsze chętnie zamienię na forum słówko na temat dopasowywania różnych piw do konkretnych gatunków mięs i innych potraw.
    Pysznie, czekamy na wypełnianie działu Kulinaria: http://www.browar.biz/forum/forumdisplay.php?f=188
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Basik
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2006.06
      • 1308

      #3
      Witaj na forum i baw się tu dobrze Czekam na jakieś ciekawe pomysły na dopasowanie konkretnych gatunków mięs i innych potraw do piw.

      Na początek, ciekawa jestem, co w Twojej ocenie pasuje do portera? Zatem, podobnie, jak Art- zapraszam do działu Kulinaria.

      Comment

      • karabach
        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
        • 2011.09
        • 163

        #4
        powitać.
        Rzeczpospolita Krakowska
        jak wychodze to tylko na pole

        Comment

        Przetwarzanie...