Witam serdecznie, Mateusz

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mateusz92
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2012.08
    • 8

    Witam serdecznie, Mateusz

    Witam, chciałem się oczywiście przedstawić. Mam na imię Mateusz, mam 20 lat. Jestem nowy na forum, zarejestrowałem się oczywiście by zgłębiać moja wiedzę na temat browarnictwa, chciałbym zrobić swoje własne piwo bo nudzi mnie nijaki smak koncernowych napojów, Uciekam przed tym w browary regionalne, (w lubuskim skąd pochodzę jest tylko jeden "Browar Witnica"). Poza piwem interesuję się motocyklami, mechanika dobrze komponuje się z piwem heh. Weekendowo uczę się jeszcze a czas od poniedziałku do piątku upływa mi na naprawie... kosiarek i pił itp. Moim pierwszym piwem które chciałbym spróbować uwarzyć jest Stout Bardzo lubię różne eksperymenty smakowe, próbowanie nowych różnych piw i tak poznałem znanego Guinness-a, bardzo mi zasmakował i pomyślałem czemu by nie spróbować zrobić go samemu Chciałbym jako nowicjusz zacząć oczywiście od brew-kitów. Będę miał na ten temat parę pytań i liczę na pomoc doświadczonych już w tym temacie kolegów Przeczytałem zdaję się już wszystko na temat stout na forum poznałem się dobrze z szukajka heh Mam nadzieję że z wasza pomocą zostanę "bohaterem w swoim domu" heh pozdrawiam!
    Last edited by Mateusz92; 2012-08-07, 19:10.
  • fidoangel
    Major Piwnych Rewolucji
    🥛🥛🥛
    • 2005.07
    • 3489

    #2
    Witaj Mateusz, pozdrowienia z Wrocławia i Twoje
    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

    Comment

    • Mateusz92
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2012.08
      • 8

      #3
      Witam witam,we Wrocławiu bywam regularnie, uczę się tam, i Twoje

      Comment

      Przetwarzanie...