Przyjmę pracę.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 07-2002
    • 7538

    #46
    Żą, w Warszawie?

    Comment

    • żąleną
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 01-2002
      • 13239

      #47
      Nie wiem, czy mowa o 1200 w Warszawie, czy o mojej pracy, ale tak czy siak odpowiedź brzmi tak.

      Comment

      • arcy
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 07-2002
        • 7538

        #48
        Jedno i drugie. W żadnym innym polskim mieście nie dostałbyś w tamtym czasie za taką pracę tej wielkości wynagrodzenia.

        Comment

        • emes
          Major Piwnych Rewolucji
          • 08-2003
          • 4275

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Makaron
          A myslisz dlaczego tylu Polakow jest w UK. Miedzyinnymi ja. Naprawde jako sprzataczka mozna zarobic lepiej niz inzynier w Polsce.
          Myślę, że akurat Twoja emigracja ma głębsze podłoże jak nie rozumiesz tekstów kŧóre komentujesz, zresztą tekstów w języku polskim. Zapewne większość Polaków ciężko pracuje na wzrost gospodarczy w Anglii. ale tego o Tobie to chyba nie można powiedzieć, bo pracujesz w instytucji państwowej żyjącej z przymusowych podatków, bez żadnej gwarancji jakości i jakichkolwiek możliwości wyborów podatników, na co chcą płacić. Ale zgodnie z tematem, to jak coś komentujesz i mijasz się z samymi prostymi założeniami tego co komentujesz, to chyba nie jest dziwne, że ktoś zwraca na to uwagę.

          Comment

          • arcy
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 07-2002
            • 7538

            #50
            Emes, akurat Twoja branża ma się dobrze wyłącznie dzięki korupcji i dopłatom państwa, więc mógłbyś się nieco pohamować.

            Comment

            • angasc
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 04-2006
              • 977

              #51
              Emes,
              o ile z Twoim poprzednim postem raczej się zgadzam, o tyle tym razem nieco przesadziłeś. Makaron może mieć nieco inne spojrzenie na rynek pracy bo po pierwsze od kilku lat mieszka za granicą, po drugie pracuje w branży specyficznej. Ale na pewno nie zasłużył na takie traktowanie.

              Comment

              • Makaron
                Major Piwnych Rewolucji
                • 08-2003
                • 2107

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
                Myślę, że akurat Twoja emigracja ma głębsze podłoże jak nie rozumiesz tekstów kŧóre komentujesz, zresztą tekstów w języku polskim. Zapewne większość Polaków ciężko pracuje na wzrost gospodarczy w Anglii. ale tego o Tobie to chyba nie można powiedzieć, bo pracujesz w instytucji państwowej żyjącej z przymusowych podatków, bez żadnej gwarancji jakości i jakichkolwiek możliwości wyborów podatników, na co chcą płacić. Ale zgodnie z tematem, to jak coś komentujesz i mijasz się z samymi prostymi założeniami tego co komentujesz, to chyba nie jest dziwne, że ktoś zwraca na to uwagę.
                Po pierwsze skad wiesz kto jest moim pracodawca? Bo akurat w moj szpital jest wybudowany za prywatne pieniadze i zatrudnia swoich prywatnych pracownikow ,ktorych uslugi odsprzedaje na rynkowych zasadach NHS`owi, ktory budynek wynajmuje. Skad wiesz ,ze jestem bezsposrednio zatrudniony przez NHS, a nie przez prywatna firme HADEN?
                "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                Comment

                • Makaron
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 08-2003
                  • 2107

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
                  ... w Anglii. ale tego o Tobie to chyba nie można powiedzieć, bo ...
                  bo nie mieszkam w Anglii. Nawet nie wiesz gdzie lezy Edinburgh, wiec jakakolwiek dyskusja z Toba mija sie z celem.
                  "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                  Comment

                  • darekd
                    PremiumUżytkownik
                    🍺🍺🍺
                    • 02-2003
                    • 12365

                    #54
                    Makaron, nie przejmuj się. Są po prostu tacy, którzy bardziej interesują się co robią inni, bo chyba sami nie mają zbyt wiele do roboty. Zdrówko

                    Comment

                    • emes
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 08-2003
                      • 4275

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Makaron
                      Po pierwsze skad wiesz kto jest moim pracodawca? Bo akurat w moj szpital jest wybudowany za prywatne pieniadze i zatrudnia swoich prywatnych pracownikow ,ktorych uslugi odsprzedaje na rynkowych zasadach NHS`owi, ktory budynek wynajmuje. Skad wiesz ,ze jestem bezsposrednio zatrudniony przez NHS, a nie przez prywatna firme HADEN?
                      Nie chcę kontynuować dyskusji, kto czego nie rozumie i kto skąd wie. Jakby był jakiś problem z odnajdywaniem na tym forum, tego co się wcześniej tu napisało. Cytuję, a propos "skąd wiem":

                      Makaron, 10-09-2008, 17:04 :

                      "Ja osobiscie jestem pracownikiem NHS, tutaj pracownicy sa niezwalnialni, jesli juz przjdziesz rekrutacje i codziennie jestes w pracy to tak mozesz do emerytury.Szef moze wychodzic ze skory by ciebie przymusic do pracy ale nie moze zrobic niz... no i w ten sposob 30-40% zalogi nie robi nic bo nie musi ,bo nikt im nic nie zrobi."

                      Comment

                      • Makaron
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 08-2003
                        • 2107

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
                        Nie chcę kontynuować dyskusji, kto czego nie rozumie i kto skąd wie. Jakby był jakiś problem z odnajdywaniem na tym forum, tego co się wcześniej tu napisało. Cytuję, a propos "skąd wiem":

                        Makaron, 10-09-2008, 17:04 :

                        "Ja osobiscie jestem pracownikiem NHS, tutaj pracownicy sa niezwalnialni, jesli juz przjdziesz rekrutacje i codziennie jestes w pracy to tak mozesz do emerytury.Szef moze wychodzic ze skory by ciebie przymusic do pracy ale nie moze zrobic niz... no i w ten sposob 30-40% zalogi nie robi nic bo nie musi ,bo nikt im nic nie zrobi."
                        To sproboj jeszcze wyszukac gdzies na forum informacje, ze Edinburgh jest w Anglii.
                        "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                        Comment

                        • GioCare
                          Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                          • 09-2007
                          • 137

                          #57
                          ale se zwyłem Zajka naprawdę niezły jesteś też zaraz napisze jaki jestem super
                          ╔═╗
                          ║═╬╦╦═╦═╦═╗
                          ╠═║║║╬║╩╣╔║
                          ╚═╩═╣╔╩═╩╝UŻYTKOWNIK
                          ════╚╝══════════

                          - GIOCARE - Polski produkt wyprodukowany dla Biedronki lecz już niespotykany :(
                          "Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem"
                          http://www.kp.pl/

                          Comment

                          Przetwarzanie...