Praca dla birofila w Olsztynie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kazimierz_W
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    🍼🍼
    • 05-2009
    • 689

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika muzealnik
    5. Co do miejsca rozumiem Woytcka i jego propozycję MY Fisha. To tam ma być w przyszłości Browar Restauracyjny. A w tej chwili w zaciszu zamku i nad szumiacym wodospadem dają niepasteryzowane BK i Ciechanki. Może warto zatem by takze miejsca chcące wzbogacić piwną kulturę w Olsztynie stały się sobie bliższe.
    Myślę, że podzielam zdanie Grupy Wojcieszkowej (w całym skądzie) - cieszymy sie i musimy spotkać się osobiści przy najbliższej okazji
    Skoro tak, niech będzie przy Nijagarze. Piwo oraz prowadzącego (Maciej Chołdrych
    -Piwoznawcy) zapewnia organizator, czyli moja skromna osoba. Teraz pozostaje nam zebrać odpowiednią grupę (ok. 20 osób) i ustalić dokładny termin spotkania. Ale to może już na miejscu w sklepie, jak w końcuuuuuuuuuu ruszy.
    Browar Bociana smaczny od rana
    Słuchaj Zakładu Patologii Dźwięku w każdy czwartek od 22.00 na www.uwmfm.pl or die!!

    http://pl-pl.facebook.com/pages/Zak%...10390938984626

    Comment

    • muzealnik
      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
      • 09-2007
      • 141

      #17
      Nieeeeeeee
      No to teraz kapelusz (a chodzę w nim nieustannie) pozostanie na podłodze długi czas.
      Zmam Maćka, bo uczestniczyłem w jego kursach.
      Chciałem też Go zaprosić do Olsztyna, bo gdy nadejdą zimne dni na zamku bedzie w końcu długo oczekiwana wystawa piwowarska.
      Teraz inne fakty.
      Skoro będzie Maciek itp. to możnaby pogadać w Wojtkiem G (który szukał kontaktu w sprawie opisania sklepu w prasie).
      Co do miejsca to chętnie popośredniczę w ustaleniu terminu spotkania na wodospadzie.
      Chętnie zatem spotkamy się w czasie otwarcia (wpadniemy z Wotkiem od browaru), a jak trza to jeszcze szybkiej
      coś z piwem zrobić... próbuję

      Comment

      • woyteck
        Szeregowy Piwny Łykacz
        • 12-2005
        • 17

        #18
        W takim razie do zobaczenia na otwarciu Piw Regionalnych.
        A może Kazimierz_W uchyli rąbek tajemnicy i zdradzi jakie browary regionalne zawitają do Olsztyna.

        Comment

        • Kazimierz_W
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          🍼🍼
          • 05-2009
          • 689

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woyteck
          W takim razie do zobaczenia na otwarciu Piw Regionalnych.
          A może Kazimierz_W uchyli rąbek tajemnicy i zdradzi jakie browary regionalne zawitają do Olsztyna.
          Magiczną datą gdy wszystko wyjawię jest piątek. Wtedy to ukaże się oficjalny post w dziele Piwo gdzie. Mogę tylko zdradzić, że będzie .... smakowicie
          A jak już na prawdę nie możesz wytrzymać, to na drzwiach jest plakat, który ujawnia rąbka tajemnicy. Ale jestem wredny, co?
          Browar Bociana smaczny od rana
          Słuchaj Zakładu Patologii Dźwięku w każdy czwartek od 22.00 na www.uwmfm.pl or die!!

          http://pl-pl.facebook.com/pages/Zak%...10390938984626

          Comment

          • woyteck
            Szeregowy Piwny Łykacz
            • 12-2005
            • 17

            #20
            Coż troche tak, ale jak przystało na piwowara domowego uzbroję się w cierpliwość i poczekam.
            Pzdr

            Comment

            • muzealnik
              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
              • 09-2007
              • 141

              #21
              Jak tylko wrócę z psem zdradzę, co jest na plakacie u drzwi.
              Dla Olsztyna może być to jak ymbol przybitych do drzwi katedry tez Lutra ... rewolucja normalnie.
              coś z piwem zrobić... próbuję

              Comment

              • Kazimierz_W
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                🍼🍼
                • 05-2009
                • 689

                #22
                Niniejszym zamykam ten temat. Po wszelkie inne informacje zapraszam na forum do działu Piwo gdzie/sklepy z piwem.
                Browar Bociana smaczny od rana
                Słuchaj Zakładu Patologii Dźwięku w każdy czwartek od 22.00 na www.uwmfm.pl or die!!

                http://pl-pl.facebook.com/pages/Zak%...10390938984626

                Comment

                Przetwarzanie...