Jak zrobić kopię bezpieczeństwa Windows XP na kompie bez nagrywarki ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darko
    Major Piwnych Rewolucji
    • 06-2003
    • 2078

    #16
    Laptok nie ma żadnego napędu i nie da się do niego podłączyć pendrive'a? Bez jaj.
    Może po prostu wyciągnij z systemu klucz i zainstaluj pożyczoną wersję z użyciem Twojego klucza.

    Comment

    • fidoangel
      Major Piwnych Rewolucji
      🥛🥛🥛
      • 07-2005
      • 3489

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko
      Laptok nie ma żadnego napędu i nie da się do niego podłączyć pendrive'a? Bez jaj.
      Może po prostu wyciągnij z systemu klucz i zainstaluj pożyczoną wersję z użyciem Twojego klucza.
      Da się podłączyć co tam się chce ale przy pierwszym uruchomieniu zawsze do tej pory wypalałem płytkę a ten model nie ma nic a podłączenie pena go nie zadowala bo nie chce na to zapisywać.

      Co do drugiego to może Ty to potrafisz a ja nawet nie wiem gdzie szukać podpowiedzi i tak po prawdzie nie bardzo chcę...
      "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

      Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

      Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
      Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
      Sprawdź >>>Przewodnik<<<

      Comment

      • darko
        Major Piwnych Rewolucji
        • 06-2003
        • 2078

        #18
        W takim razie spróbuj z nagrywarką pod usb. Jeśli interesuje się druga opcja to klucz wyciągniesz tym http://programy.pcworld.pl/pc/progra...nder.1.72.html.
        Z tego co wiem to o legalności systemu świadczy tylko zainstalowany klucz. Ale czy takie rozwiązanie będzie legalne to nie wiem, wątpię .

        Comment

        • beny
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 03-2001
          • 984

          #19
          a co to za model dokładnie jest - spróbuj poszukać odpowiedzi w googlach
          ale to bardzo dziwne jeżeli nie ma napędu i nośnika z systemem i co za tym idzie płytki recovery to powinna być partycja (ukryta) z systemem z której można odtworzyć system ( i brutalnie wszystko skasować co było) - moja rada przejrzyj dokumentacje do notebooka, zadaj pytanie wyszukiwarce lub zainwestuj w CD USB albo wykorzystaj moją wcześniejszą rade o ile notebook spełnia założenia o których już pisałem
          Z piwnym pozdrowieniem
          Radosław Kwiecień

          http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

          Comment

          • YouPeter
            Major Piwnych Rewolucji
            • 05-2004
            • 2379

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny
            a co to za model dokładnie jest - spróbuj poszukać odpowiedzi w googlach
            ale to bardzo dziwne jeżeli nie ma napędu i nośnika z systemem i co za tym idzie płytki recovery to powinna być partycja (ukryta) z systemem z której można odtworzyć system ( i brutalnie wszystko skasować co było) - moja rada przejrzyj dokumentacje do notebooka, zadaj pytanie wyszukiwarce lub zainwestuj w CD USB albo wykorzystaj moją wcześniejszą rade o ile notebook spełnia założenia o których już pisałem
            Nie ma w tym nic dziwnego bo nie mówimy tutaj o notebook-u tylko o netbook-u a te z definicji nie posiadają napędów optycznych.
            Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

            Comment

            • piotry
              Kapitan Lagerowej Marynarki
              • 08-2005
              • 761

              #21
              z tego co pamietam ostatnio koleżnaka miała taki problem - i sprzet miał w sobie wbudowany menadzer do preinstalacji - normalnie od nowa wszystko instalował - tyle ze wszystkie dane personalne i inne zostały skasowane :/

              co do backup to musisz się rozgladnąc za jakimś programem, który zezwala na obsługę pamięci usb i który bez problemu zrobi usb bootowalne, aby odzyskać dane nalezy wtedy w biosie ustawić bootowanie z usb i gotowe (podejrzewam że taka opcja powinna być - dzisiaj w zasadzie to standard)

              w razie jak by co to chętnie pomoge personalnie

              pozdrawiam
              piotry

              Comment

              Przetwarzanie...