kto pije Harnasia?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pieczarek
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 06-2001
    • 5011

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
    Harnasia pija sporo osób przy okazji meczów Widzewka...
    Zythum, przestań! Co to znaczy sporo osób? Na jesiennym meczu z Legią było ich raptem 9,5 tys. Jeśli nawet wszyscy pili Harnasia (z obrzydzeniem lub bez, przed, w trakcie i po meczu)to trzeba dużo entuzjazmu, aby mówić o sporej ilości osób. Ot, jaki klub, takie piwo - jedno i drugie niskobudżetowe.

    Comment

    • VanPurRz
      Major Piwnych Rewolucji
      • 09-2008
      • 4229

      #32
      Pieczarku - jesteś jednostka inteligentną więc nie udawaj głupiego 9,5 tysiąca jest na stadionie, a ja wyraźnie zaznaczyłem - przy okazji meczu a nie na stadionie...
      Ja nie zawsze teraz jestem na meczu ale sobie Harnasia przy c+ piję.
      Zresztą pytanie w temacie było kto pije harnasia więc moja odp. jest jak najbardziej właściwa.
      Mógłbyś się przyczepić gdyby temat brzmiał - skąd się bierze wysoka sprzedaż harnasia.
      Zresztą wtedy moja odp. też nie byłaby niewłaściwa ponieważ zgodnie z badaniami sprzedaży - sprzedaż Harnasia ogólnie wzrosła (w województwie łódzkim) o 40% od czasu gdy Harnaś został sponsorem Widzewa (zresztą dlatego ten sposnoring na nowych lepszych dla Widzewa warunkach rok temu przedłużył).

      Tak więc pieczarku mój Ty luby zanim się przyczepisz to użyj opcji "podgląd" aby dokładnie przemyśleć czy przyczepienie się ma sens
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • pieczarek
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 06-2001
        • 5011

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
        Pieczarku - jesteś jednostka inteligentną ...
        No chociaż jeden jest tego zdania. Będę się podpierał Twoją opinią w dyskusjach z żoną.

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
        sprzedaż Harnasia ogólnie wzrosła (w województwie łódzkim) o 40% od czasu gdy Harnaś został sponsorem Widzewa.
        Te 40% to pewnie poziom podobny jak w całym kraju, gdzie najpopularniejsze ostatnio marki to Tatra, Żubr i właśnie Harnaś. Wydaje się, że nie ma się czym podniecać.

        No dobra, niech Ci będzie. Na stadionie jest 9,5 tysiąca, drugie tyle przy telewizorach. Ale ci przy telewizorach to pikniki, czyli się nie liczą.

        Na swój sposób podoba mi się Twoja elastyczność.
        Kapitalista to u Ciebie zwykle złodziej, krwiopijca. Ale jeśli dokłada się do Widzewa S.A. (nawet jeśli w celu późniejszych zysków), to wówczas nazywa się "pan Cacek".
        Harnaś, to taniutkie, bezsmakowe piwo niczym się nie różniące od wyrobów innych koncernów. Ale skoro koncern daje forsę ukochanemu klubowi, to nawet Ty wypijesz taki produkt. Piszę "nawet", bo pamiętam jak w Berlinie próbowałeś różne piwne specjały, jak ze swadą mówiłeś o różnicach między piwem a napojami piwopodobnymi.
        W dzisiejszych czasach daleko zajdziesz z taką elastycznością.

        Comment

        • Javox
          PremiumUżytkownik
          🥛🥛🥛🥛🥛
          • 11-2009
          • 6312

          #34
          Koneserzy Harnasia już nie biorą jak leci... patrzą na kody!

          Comment

          • depesz
            Szeregowy Piwny Łykacz
            • 01-2013
            • 3

            #35
            hmmm.....?

            Jakie kody??

            Comment

            • abernacka
              Generał Wszelkich Fermentacji
              🥛🥛🥛🥛
              • 12-2003
              • 10861

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika depesz
              Jakie kody??
              ...paskowe.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              Przetwarzanie...