Zawieszam członkostwo w Browarbizie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rycho_128
    Major Piwnych Rewolucji
    • 03-2007
    • 1054

    #31
    Wszystkim wielkie dzięki! Jak już pisałem, z dnia na dzień jest lepiej (prawie już nic nie boli), przeciwbólowe mam zamiar dziś odstawić definitywnie, bo nie potrzebuję. A w ogóle no to tak: sześć, czyli właściwie jeszcze pięć tygodni dość ścisłej diety, a potem wprowadzanie kolejno różnych mniej ścisłych rzeczy, w tym oczywiście, w odpowiednim czasie, kufelek lub dwa, a cały cykl ma się zamknąć w 3 miesiącach. Potem normalność z golonką (za którą, o dziwo, nie przepadam) włącznie. Właśnie w szpitalu na odchodnym kazali mi właśnie po 3 miesiącach zjeść golonkę. Znam ludzi bez pęcherzyka, krórzy funkcjonują w 100 proc. normalnie. Kwestia przyzwyczajenia wątroby do trochę innego funkcjonowania.
    Last edited by Rycho_128; 05-08-2010, 16:29.
    Gdański Browar WaRy
    Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
    Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

    Comment

    • tomek35
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 02-2007
      • 497

      #32
      Rychu, a wątrobę tobie zostawili?

      Comment

      • Rycho_128
        Major Piwnych Rewolucji
        • 03-2007
        • 1054

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomek35
        Rychu, a wątrobę tobie zostawili?
        Powiem nawet więcej: stwierdzili, że jest zdrowa i sobie poradzi w nowej dla siebie sytuacji.
        Gdański Browar WaRy
        Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
        Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

        Comment

        • Rycho_128
          Major Piwnych Rewolucji
          • 03-2007
          • 1054

          #34
          No więc jest już normalnie (no, prawie). Zdrowie Was wszystkich - padło na Lwówek. Oczywiście nie podejmuję się oceniania tego piwa, bo po przymusowym wyposzczeniu nie jestem ani trochę obiektywny. Piję pierwszy raz w życiu i chyba będzie to jedno z piw, które będę pijał.
          Na Zlot jednak się nie mogę zdecydować - no bo po pierwsze primo zapisy już zamknięte, zresztą - po drugie primo - tej ilości piwa zamkniętej w tak wielkiej liczbie beczek, które dotrą na Zlot - nie zdzierżyłbym (jak na razie).
          Gdański Browar WaRy
          Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
          Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            🍼
            • 05-2004
            • 5617

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128
            No więc jest już normalnie (no, prawie). Zdrowie Was wszystkich - padło na Lwówek. Oczywiście nie podejmuję się oceniania tego piwa, bo po przymusowym wyposzczeniu nie jestem ani trochę obiektywny. Piję pierwszy raz w życiu i chyba będzie to jedno z piw, które będę pijał.
            Na Zlot jednak się nie mogę zdecydować - no bo po pierwsze primo zapisy już zamknięte, zresztą - po drugie primo - tej ilości piwa zamkniętej w tak wielkiej liczbie beczek, które dotrą na Zlot - nie zdzierżyłbym (jak na razie).
            To drugie tylko, bo to pierwsze jakoś pewnie udałoby się w tym wyjątkowym przypadku przeskoczyć Jakieś miejsca wolne w domkach zostały.
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • Marusia
              Marszałek Browarów Rzemieślniczych
              🍼🍼
              • 02-2001
              • 20221

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
              To drugie tylko, bo to pierwsze jakoś pewnie udałoby się w tym wyjątkowym przypadku przeskoczyć Jakieś miejsca wolne w domkach zostały.
              Wodzisz na pokuszenie
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Rycho_128
                Major Piwnych Rewolucji
                • 03-2007
                • 1054

                #37
                Wiem, wiem, że są jakieś wolne miejsca, ale wolę nie przeginać. Z piwem na luz, pomalutku, za rok też będzie drugi łikęd września i też będzie kolejny Wielki Zlot, na który (jak mnie nie dopadnie tym razem jakiś np. wyrostek, który posiadam nienaruszony ) to przybędę.
                Last edited by Rycho_128; 05-09-2010, 18:01.
                Gdański Browar WaRy
                Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                Comment

                • Rycho_128
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 03-2007
                  • 1054

                  #38
                  No, może żeby zamknąć ten wątek definitywnie, powiem, że jest już normalnie, całe trzy miesiące minęły i po prostu nie ma tu już o czym mówić. Wszystkim dzięki za wsparcie
                  Gdański Browar WaRy
                  Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                  Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                  Comment

                  Przetwarzanie...