Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wasyll
    Senior
    • 09-2008
    • 1823

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    No cóż, ale cena 1.79 jest i tak bardzo dobra. Szkoda, że piwo już nie.
    Ale mimo wszystko dobre strony tego posunięcia też można zauważyć. Po pierwsze - lepiej mieć pod ręką te piwa, a niżeli Żywca, czy Lecha, a dwa, że może przeciętny Kowalski wreszcie uświadomi sobie, że Polska to nie tylko kraina koncernem płynąca.
    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

    Comment

    • giudice
      Gość
      • 07-2005
      • 231

      W piątek, 12.10.2012r., w PiP posiadacze ich karty rabatowej mogą nabyć Noteckie jasne i ciemne po 1,49 pln za sztukę.

      Comment

      • volodos
        Senior
        • 09-2008
        • 717

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
        Niestety butelka jest "inna", i widnieje nań wytłoczony napis "butelka bezzwrotna".
        Butelkowa polityka w Polsce jest popieprzona od góry do dołu. Piwo z promocji w Lidlu średnie (zresztą Ciechan też poleciał w dół po tym jak pojawił się w Żabce).

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          PIOTR i PAWEŁ
          RZESZÓW
          Okres trwania: pewnie do końca ważności piwa
          LWÓWEK RATUSZOWY
          spożyć do ok.19.10.2012
          1,39zł z butelką
          kupiłem na razie dwa dziś je przetestuję i jak będą dobre to robię atak na większą ilość

          Stała cała paleta przy wejściu i kilkanaście sztuk na półce

          Lubię ten sklep bo ciągle robią mi fajne promocje na nie koncernowe piwa


          BTW> jako bonus, CORNELIUS pszenica po 2,69zł ale data już bardzo na wylocie, piłem tydzień temu i mi bardzo smakował
          Last edited by dlugas; 10-10-2012, 11:48.
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • Blackbeard
            Senior
            • 12-2011
            • 209

            Co prawda promocja była sygnalizowana w dziale „Piwo - konkretnie”, ale umknęła chyba nie tylko mojej uwadze. Do rzeczy:

            Makro w Krakowie, Belhaven Best - 3,29zł za puszkę 440ml (bez koncesji), pakowane po 4 puszki.

            Przy cenówce dyndała sobie karteczka „rabat 30%”. Nie byłem pewien czy 3,29zł to cena z rabatem czy bez, ale uznałem, że i tak warto kupić - więc zabrałem 4-pak.

            Przechodząc do sedna. Będąc na parkingu zerknąłem na paragon, patrzę, a tam cena za 4-pak - 7,75zł. Zatem jedno piwo wychodzi po niespełna 1,94zł. Bardzo spodobało mi się takie 30%.

            Ogółem, od pewnego czasu w Marko można nabyć piwa z Kormorana, Fortuny i Sulimaru w bardzo atrakcyjnych cenach.
            Mors ultima linea rerum.

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Za fb...

              W ten weekend (12-14.10) w wybranych stoiskach firmowych Czarnkowa butle 0.75 z Noteckim Niefiltrowanym, Korzennym i Na miodzie lipowym za 9,99 zł

              Promocja dotyczy stoisk w: Szczecinie, Gdańsku, Toruniu, Warszawie, Luboniu, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Koszalinie.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • djkynek
                Senior
                • 03-2005
                • 122

                Lidl - kolejny tydzien tym razem ambery

                od poniedziałku 15/10 portfolio ambera w lidlu:
                johannes, zlote lwy po 2,99
                zywe 3,49
                kozlak i porter grand imperial 3,99
                i tylko z półki ambera premium brak pszeniczniaka

                Zaczynam coraz bardziej lubiec lidla

                Moze czas panowie z lidla np. na Witnice, Kormorana - w jakichs normalnych cenach

                Comment

                • Brat_Piwny
                  Senior
                  • 01-2009
                  • 685

                  Noteckie O,75 l

                  Stoisko Firmowe Czarnkowa w CH Bemowo. Promocja na Noteckie 0,75 l - 9,99 zł. Widziałem Korzenne i Niefiltrowane.

                  Comment

                  • Promil03
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2833

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brat_Piwny Wyświetlenie odpowiedzi
                    Stoisko Firmowe Czarnkowa w CH Bemowo. Promocja na Noteckie 0,75 l - 9,99 zł. Widziałem Korzenne i Niefiltrowane.
                    Niefiltrowane w tej cenie warto kupić.

                    Comment

                    • tomolek
                      Hophead
                      • 05-2006
                      • 1752

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Blackbeard Wyświetlenie odpowiedzi
                      Makro w Krakowie, Belhaven Best - 3,29zł za puszkę 440ml (bez koncesji), pakowane po 4 puszki.

                      Przy cenówce dyndała sobie karteczka „rabat 30%”. Nie byłem pewien czy 3,29zł to cena z rabatem czy bez, ale uznałem, że i tak warto kupić - więc zabrałem 4-pak.

                      Przechodząc do sedna. Będąc na parkingu zerknąłem na paragon, patrzę, a tam cena za 4-pak - 7,75zł. Zatem jedno piwo wychodzi po niespełna 1,94zł. Bardzo spodobało mi się takie 30%.
                      U mnie wyszło jeszcze inaczej, 4-pak za 11 zł.
                      www.ohbeautifulbeer.com

                      www.mateuszdrozdowski.pl

                      „Kwaśny Edi herbu Koreb

                      Comment

                      • Blackbeard
                        Senior
                        • 12-2011
                        • 209

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
                        U mnie wyszło jeszcze inaczej, 4-pak za 11 zł.
                        Kasują jak chcą, ale 11zł to też nie jest zła cena.
                        Mors ultima linea rerum.

                        Comment

                        • wasyll
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 1823

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika djkynek Wyświetlenie odpowiedzi
                          od poniedziałku 15/10 portfolio ambera w lidlu:
                          johannes, zlote lwy po 2,99
                          zywe 3,49
                          kozlak i porter grand imperial 3,99
                          i tylko z półki ambera premium brak pszeniczniaka
                          GIP w Auchan normalnie stoi po 3,84zł chyba.

                          Teraz w Auchan promocja na Staropramen, przy zakupie dwóch, ten drugi za zeta, wychodzi po 2,70zł za butlę (bezzwrotna).

                          Wracając do lidla to teraz widziałem we Wrocławiu na Krzykach Fortunę Wiśniową, Czarną i Pszenicę po 3,49zł.
                          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                          Comment

                          • dyczkin
                            Serce w kolorze blaugrana
                            • 05-2011
                            • 3657

                            W Żabce wyprzedają Orkiszowe, Warnijskie, Ciechan miodowe po 2,99.
                            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                            Moje warzenie // Piwny Wojownik

                            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                            Comment

                            • wasyll
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 1823

                              Pewnie tej polkowickiej tylko
                              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                              Comment

                              • baania
                                Senior
                                • 10-2009
                                • 317

                                W Szczecinie w czwartek też była promocja na Warnijskie i Orkiszowe, ale po 3.99zł
                                Podcast o piwie
                                Podcast o piwie | Facebook

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎