Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wasyll
    Major Piwnych Rewolucji
    • 09-2008
    • 1823

    Dobra, wywącham jutro co we Wrocławiu się dzieje.
    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

    Comment

    • dyczkin
      Major Piwnych Rewolucji
      • 05-2011
      • 3657

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll
      Pewnie tej polkowickiej tylko
      Żeby tylko jednej
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • concerto
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        🍼
        • 09-2003
        • 859

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin
        W Żabce wyprzedają Orkiszowe, Warnijskie, Ciechan miodowe po 2,99.
        Ktoś pił Orkiszowe albo Warnijskie z żabkowego wypustu? Porównywalne z wcześniejszymi warkami? Orkiszowe mi smakowało jakieś pól roku temu, ale co do tej masy która zalała kilka tysięcy Żabek mam opory. Może nieuzasadnione.
        "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

        Comment

        • baania
          Porucznik Browarny Tester
          • 10-2009
          • 317

          Ja wczoraj piłem Warnijskie i było dobre.
          Podcast o piwie
          Podcast o piwie | Facebook

          Comment

          • Pendragon
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛
            • 03-2006
            • 13952

            Warnijskie smaczne, Orkiszowego tym razem nie brałem. W domu ze zdziwieniem zauważyłem, że Kormoran nalał te piwa do bezzwrotnych? A może przyjmą w Żabce i tak? Ktoś już oddawał butelki?

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • gramak
              Porucznik Browarny Tester
              • 08-2012
              • 267

              W gazetce Lidla obowiązującej od 15.10 jest info, zaczynają sprzedaż "piw regionalnych" . Chodzi o Bielkówko: Johannes i Złote Lwy (oba po 2,99), Koźlak i Grand Porter (po 3,99)oraz Żywe (3.49)
              http://www.ohbeautifulbeer.com/

              Comment

              • concerto
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                🍼
                • 09-2003
                • 859

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
                Kormoran nalał te piwa do bezzwrotnych? A może przyjmą w Żabce i tak? Ktoś już oddawał butelki?
                W Żabkach w ogóle nie lubią butelek przyjmować. A te konkretne piwa traktowane są jako bezzwrotne. To samo co w lidlu. Sieci nie lubią zamieszania z obiegiem butelek.
                "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                Comment

                • dyczkin
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 05-2011
                  • 3657

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin
                  W Żabce wyprzedają Orkiszowe, Warnijskie, Ciechan miodowe po 2,99.
                  Myślałem, że to z powodu zalegania na półkach.
                  Ale przynajmniej u mnie w Polkowicach kończy się termin ważności. Data to 25.10.2012.
                  Nie wiem jak u Ciebie, Wasyll
                  Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                  Moje warzenie // Piwny Wojownik

                  Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                  Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                  Comment

                  • concerto
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    🍼
                    • 09-2003
                    • 859

                    U mnie poobniżane po 1 zł w stosunku do tego co było na początku. I obecnie Warnijskie jest droższe niż u was czyli po 3.99. Ale jednocześnie ma dłuższą terminowość niż Orkiszowe, więc może jeszcze spadnie.

                    A co do zalegania na półkach to wydaje mi się prawdą i nie wróżę tym piwom pozostania w stałej ofercie. Może poza Ciechanem którego przynajmniej część Kowalskich kojarzy.
                    "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                    Comment

                    • wasyll
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 09-2008
                      • 1823

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin
                      Myślałem, że to z powodu zalegania na półkach.
                      Ale przynajmniej u mnie w Polkowicach kończy się termin ważności. Data to 25.10.2012.
                      Nie wiem jak u Ciebie, Wasyll
                      Właśnie przytaszczyłem do mieszkania 6 butelek. Warnijskie i Orkiszowe po 2,99zł, do tego wziąłem Ciechana Wybornego za 2,49. Był jeszcze Miodowy za 2,99zł, ale to nie moja kategoria.

                      Kupione w Żabce w pobliżu PKP (chyba ul. Kołłątaja). Oczywiście mówię o Wrocławiu.
                      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                      Comment

                      • kosher
                        Major Piwnych Rewolucji
                        🥛🥛🥛🥛
                        • 04-2005
                        • 2308

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll
                        Właśnie przytaszczyłem do mieszkania 6 butelek. Warnijskie i Orkiszowe po 2,99zł, do tego wziąłem Ciechana Wybornego za 2,49. Był jeszcze Miodowy za 2,99zł, ale to nie moja kategoria.
                        Kupione w Żabce w pobliżu PKP (chyba ul. Kołłątaja). Oczywiście mówię o Wrocławiu.
                        Ta wyprzedaż ... popromocyjna to zakrojona na szerszą skalę. Ratują się, żeby wyprzedać ile się da piw, którym kończy się termin ważności.
                        Na peryferiach Poznania w Żabce a także w sieci Fresh widziałem Warnijskie, Orkiszowe, Ciechan Miodowe za 2.99, Lwówek Książęcy, Ciechan Wyborne za 2.49.
                        Warnijskie i Ciechana Miodowego piłem i były ok. W Ciechanie Wybornym widziałem już pływające farfocle a w ogóle było po terminie (12.10.), więc nie podejmowałem wyzwania. Poza tym można jeszcze trafić resztki Brackiego za 2.39.

                        Comment

                        • wasyll
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 09-2008
                          • 1823

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher
                          Ta wyprzedaż ... popromocyjna to zakrojona na szerszą skalę. Ratują się, żeby wyprzedać ile się da piw, którym kończy się termin ważności..
                          Jak dla mnie mogą się ratować tak na codzień, w końcu piwo nie jest w większości przypadków zepsute, a cena 2,99zł atrakcyjna.
                          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                          Comment

                          • Rogerson
                            Porucznik Browarny Tester
                            • 08-2012
                            • 421

                            We wrocławskim Lidlu na wylocie na Legnice (Średzka) wczoraj nie było już Gniewosza i Eire, było tylko Noteckie Jasne, tak na oko z cztery kartony. Widać cena zrobiła swoje, bo szybko poszło, a było tego od poniedziałku sporo.

                            Jest Paulaner Hefe-Weissbier za 3,99 w 0,5l butelkach, ostatni karton.

                            Z tej promocji, to Fortuny było troche więcej - z 5 kartonów na zmianę "Czarne", "Wiśniowe" i "Miłosław Pszeniczne" z naciskiem na ostatnie.

                            Fajnie że od dziś jest Amber - chętnie zakupię pare sztuk GIP

                            Comment

                            • Swiecz
                              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                              • 03-2004
                              • 123

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gramak
                              W gazetce Lidla obowiązującej od 15.10 jest info, zaczynają sprzedaż "piw regionalnych" . Chodzi o Bielkówko: Johannes i Złote Lwy (oba po 2,99), Koźlak i Grand Porter (po 3,99)oraz Żywe (3.49)
                              -> http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/7509.htm

                              Byłem przed chwilą w Lidlu i zapasy Granda zrobiłem
                              W sklepie w którym byłem Koźlaka i Granda było najmniej, chyba się największym powodzeniem cieszą
                              Browar domowy (kooperacyjny) BrewIT

                              Comment

                              • Blackbeard
                                Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                                • 12-2011
                                • 209

                                U mnie cena Orkiszowego i Ciechana Miodowego spadła do 1,5zł. Orkiszowe pomimo przetrzymywania na półce - niczego sobie. Wcześnie zaczynają tą wyprzedaż - data ważności do 25/26.10.
                                Last edited by Blackbeard; 15-10-2012, 19:41. Powód: Mój błąd, a nawet dwa.
                                Mors ultima linea rerum.

                                Comment

                                Przetwarzanie...