Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • igoras
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 01-2004
    • 14

    Poznań. Tesco extra - Serbska 7.

    Comment

    • dlugas
      Major Piwnych Rewolucji
      🍼
      • 04-2006
      • 4014

      W Rzeszowie od ponad tygodnia cieszyński dubbel jest w promocji -30% czyli 2,79zł

      Stoi z 10 kartonów.

      Także w Rzeszowie przywieźli z opóźnieniem 2 tygodniowym GIP z Ambera chilli porter

      Piw "których nie znajdziesz w browarni", a wg nowej ulotki miały być, nie ma.

      Przekleństwo wschodnich rubieży ?
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • leona
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 07-2009
        • 5853

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas
        W Rzeszowie od ponad tygodnia cieszyński dubbel jest w promocji -30% czyli 2,79zł

        Stoi z 10 kartonów.

        Także w Rzeszowie przywieźli z opóźnieniem 2 tygodniowym GIP z Ambera chilli porter

        Piw "których nie znajdziesz w browarni", a wg nowej ulotki miały być, nie ma.

        Przekleństwo wschodnich rubieży ?
        Może nie przekleństwo a chłodna kalkulacja kierownika? 10 zł za dwa Gościszewy z tej oferty to żaden rarytas, zatem potencjał promocji marny moim zdaniem. Jak pisał dyczkin, kupić można wędzonkę i tyle

        Comment

        • dlugas
          Major Piwnych Rewolucji
          🍼
          • 04-2006
          • 4014

          Chodzi mi bardziej o to, że te piwa na 99% dojadą tylko, że ze sporym opóźnieniem.
          Mnie to lotto, czy będą, tylko taka sytuacja powtarza się już po raz któryś

          Jak wreszcie dojadą to kupię wędzonkę plus jakiś singiel.
          Póki co mam "porterowy zalew" w kuchni
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • dyczkin
            Major Piwnych Rewolucji
            • 05-2011
            • 3657

            Do mnie Gościszewo nie dojechało, z wędzonki nici.
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • krzychal1
              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
              • 12-2008
              • 237

              Meldunek z Tesco Wawa Stalowa:
              Gosciszewo tu dojechalo.

              Comment

              • krzychal1
                Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                • 12-2008
                • 237

                Meldunek z Tesco Wawa Stalowa:
                Gosciszewo tu dojechalo.

                Comment

                • ultrapoint
                  Szeregowy Piwny Łykacz
                  • 04-2014
                  • 6

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
                  W PiP od 8 do 14 kwietnia wybrany asortyment piw Wetliner po 3,39 złotego.
                  Kolego, jak się kończy termin ważności to rzucają po 1.99 - sam kupiłem kilka dni temu kilkanaście czarnych, ale nie pisałem tutaj bo wykupiłem wszystkie. Taka promocja była w PiP w Gdańskim CH Madison, co ciekawe w innych sklepach PiP też stała warka do 07.04.2015, ale w regularnych cenach.

                  Comment

                  • dzemek
                    Porucznik Browarny Tester
                    • 12-2010
                    • 450

                    Jeżeli chodzi o Tesco czy E.Leclerc to oferta z gazetki zawsze przyjeżdza po jakimś czasie, jeszcze nigdy nie trafiłem w tych dwóch sklepach na to co było oferowane w gazetce.

                    Comment

                    • dlugas
                      Major Piwnych Rewolucji
                      🍼
                      • 04-2006
                      • 4014

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzemek
                      Jeżeli chodzi o Tesco czy E.Leclerc to oferta z gazetki zawsze przyjeżdza po jakimś czasie, jeszcze nigdy nie trafiłem w tych dwóch sklepach na to co było oferowane w gazetce.
                      Tak, poślizgi są, ale tylko jeśli chodzi o piwo, a dokładniej ujmując piwo niekoncernowe

                      Masła, proszki do prania, papryka czy papier do ... nie wspominając o kasztelanach w 4ropaku zawsze dowiozą i wystawią.
                      Dziwne nowe piwa krążą po kraju i dojechać nie mogą
                      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                      Comment

                      • dlugas
                        Major Piwnych Rewolucji
                        🍼
                        • 04-2006
                        • 4014

                        Gościszewo w ilości 6 różnych piw, każde po góra 10-20sztuk dojechało do mojego Grande Tesco

                        Oczywiście w pośpiechu zabrałem wędzonkę i singla mandarynkę i na kasie ZONK a nie 10zł

                        Jedno kosztuje 5,99zła drugie 6,z99 i rabat nie wchodzi
                        Pominę już fakt, że wszędzie było napisane 10zł za 2sztuki, a cen jednostkowych ani widu ani słychu (no ale mogłem sprawdzić w gazetce i się domyślić)

                        Czasu na powrót na przód sklepu było brak. Oddałem Pani piwa i w ramach pocieszenie odpalę zaraz chilli porter z ambera. Nie piłem jeszcze tego wynalazku to się za chwilę okaże


                        Zatem bierzcie "gościszewskie pary" kosztujące taką samą kwotę
                        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                        Comment

                        • PedroC
                          Kapral Kuflowy Chlupacz
                          • 05-2014
                          • 62

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas
                          Oczywiście w pośpiechu zabrałem wędzonkę i singla mandarynkę i na kasie ZONK a nie 10zł

                          Jedno kosztuje 5,99zła drugie 6,z99 i rabat nie wchodzi
                          Pominę już fakt, że wszędzie było napisane 10zł za 2sztuki, a cen jednostkowych ani widu ani słychu (no ale mogłem sprawdzić w gazetce i się domyślić)

                          Zatem bierzcie "gościszewskie pary" kosztujące taką samą kwotę
                          Kolega chyba nie ogarniał nigdy takich marketowych promocji, praktycznie zawsze 2-paki i wielo-paki muszą zawierać dwa takie same produkty.

                          Comment

                          • dlugas
                            Major Piwnych Rewolucji
                            🍼
                            • 04-2006
                            • 4014

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PedroC
                            Kolega chyba nie ogarniał nigdy takich marketowych promocji, praktycznie zawsze 2-paki i wielo-paki muszą zawierać dwa takie same produkty.
                            kolega chyba nie za często robi zakupy w tesco

                            Czasami można łączyć dwie różne bułki, żeby była promocja, czasami można łączyć dwa różne smaki pakowanych parówek czy szynek i rabat się nalicza, a czasami pomimo takie jsamej ceny, ale że są dwa róże kody kreskowe(czyli smaki) rabatu system nie nalicza

                            Moja wina, że wsadziłem do koszyka dwa piwa o dwóch RÓŻNYCH cenach.
                            Przypuszczam, że wsadzając dwa różne single z gościszewa po 5,99zł czy rabat się naliczy.
                            Zresztę przetestuję to w poniedziałek
                            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                            Comment

                            • need
                              Kapral Kuflowy Chlupacz
                              • 08-2014
                              • 45

                              Wczoraj zostałem zmuszony do wyjazdu z córką po prezent dla koleżanki do Tesco Extra na Pojezierskiej w Łodzi. No i przy okazji zerknąłem oczywiście co tam w piwnym zakątku się dzieje.
                              Na wejściu wystawione Gościszewo, za które podziękowałem, zaopatrując się w kilka Dubbli po 2,79 bodajże. Ale... jakież było moje zaskoczenie, kiedy na regale obok Gościszewa, ujrzałem kilka butelek PINTY (A JA PALE ALE, Viva La Vita i Pierwsza Pomoc).
                              Żadna promocja 2 pierwsze 7,99, Pomoc 5,99, drożej niż w normalnych sklepach. Ale stało się: Pinta jest już w "mejnstrimie", amerykańskie chmiele są w "mejnstrimie". To koniec rewolucji, zwycięstwo

                              Comment

                              • Petitpierre
                                Major Piwnych Rewolucji
                                🥛🥛🥛🥛
                                • 01-2014
                                • 2565

                                Jak drożej niż w normalnych sklepach, to jednak to zwycięstwo jest mocno pyrrusowe.
                                Mały porterek-przyjaciel nerek

                                Comment

                                Przetwarzanie...