2013.12.07 - Sosnowiec, IV Przedświąteczne spotkanie Sekcji Zagłębiowskiej i Śląskiej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • heckler
    Major Piwnych Rewolucji
    🥛🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2012.09
    • 1898

    #16
    Wklejcie jakieś zdjęcia ze spotkania.

    Comment

    • dyczkin
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2011.05
      • 3657

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03
      Dostałem od luklaza 2 zestawy (po 3 sztuki) etykiet z browaru Reden. Przyniosę na spotkanie. Chętny ktoś?
      Ja, ale na zlocie .
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • Promil03
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2007.10
        • 2833

        #18
        Z lekkim opóźnieniem...

        Serdeczne podziękowania dla wszystkich obecnych za wspaniałe spotkanie.
        Było nas mało, ale nie ilość się liczy
        Piwa dobre (śmierdzący porter z Hausta też), jedzenie dobre, szkoda tylko, że tak szybko minął czas.
        Browar.biz reprezentowali: Maggyk, ART, Doodeck, heckler, Jasiu_Piwosz, silvian i Promil03.
        Były z nami "matki, żony i kochanki" oraz ekipa z Forum dla Zagłębia Dąbrowskiego.

        Dziękuję właścicielowi i dziewczynom z Rino za sprawna obsługę!

        Kilka zdjęć z imprezy tutaj: https://picasaweb.google.com/Promil0...kSosnowiec2013


        PS. Osobnym tematem jest sprawa jak potraktowali nas koledzy i koleżanki zza miedzy.
        My na trzech spotkaniach w Katowicach stawialiśmy się zawsze w kilkanaście osób.
        Wam na pierwsze spotkanie w Sosnowcu nie chciało się ruszyć dup. Pokazaliście klasę!
        Żeby była jasność - Doodeck jest NASZ!

        Moderatora proszę o zmianę tytułu wątku na: IV Przedświąteczne spotkanie Sekcji Zagłębiowskiej i Opolskiej & Doodeck - Sosnowiec 2013
        Nie chcą się hanysy spotykać to nie!

        Comment

        • g_skwara
          Szeregowy Piwny Łykacz
          • 2009.04
          • 16

          #19
          Ekipa z FdZD była tylko 2-osobowa, a pozostała dwójka to sympatycy (obu płci, bo dziewczyna i chłopak) Zagłębia. U nas też kibicowska frekwencja zawiodła.

          Warto nadmienić, że oprócz mnie z FdZD był obecny nasz prezes czy Darek, na browar.biz znany jako DARCO

          Pozwolisz Promilu, że kilka fotek Twojego autorstwa wykorzystam na stronach FdZD.

          Ps. Warto wspomnieć, że odkurzyliśy starą pieśń, którą pozdrawialiśmy nieobecnych zza rzeki

          Ps.2. Dzięki dla Jasia za specjał o nazwie "O, kurwa"

          Comment

          • Promil03
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2007.10
            • 2833

            #20
            Skoro Darek jest prezesem Waszego stowarzyszenia to jednak wypada go przedstawić bardziej jako człowieka z FdZD (stanowisko zobowiązuje ). Ty też mi pasujesz bardziej w barwach Zagłębia Sosnowiec niż z piwem w ręku (chociaż można to sprytnie połączyć ).

            Zdjęcia oczywiście wykorzystuj!

            Do następnego

            Comment

            • g_skwara
              Szeregowy Piwny Łykacz
              • 2009.04
              • 16

              #21
              Cześć,

              Jasiu coś wspominał o kolejnym spotkaniu, to było jeszcze w styczniu. Nowe Rino jeszcze nie otwarte, ale na piwnej mapie Sosnowca pojawił się lokal "Pub U Szwejka" (ul. Małachowskiego 20). Nie byłem tam jeszcze, ale czemu nie odwiedzić?

              Podobno są tam czeskie piwa, ale i RJ w butli



              Zatem jak się zorganizujecie, to może wpadniemy z Darkiem i moimi chłopakami z Ludowego (nieformalna grupka FC Degustators) i znów zaśpiewamy "Powiedz Matko, powiedz Ojcze..."

              Comment

              Przetwarzanie...