Sekcja Zagłębiowska Browar.bizu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Major Piwnych Rewolucji
    • 05-2011
    • 3657

    Zamkowe o żaden rarytas
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • mwa
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 01-2003
      • 5071

      Też wielkie dzięki za spotkanie. Towarzystwo wyborowe, a do tego to piwo...
      Takiego wyboru różnych piw nie widziałem dawno.

      Do zobaczenia zatem!
      Pozdrawiam Cię !!!!

      Comment

      • jasiu_piwosz
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 12-2004
        • 620

        Spotkanie bardzo udane, dobre towarzystwo i super piwka - czego można wymagać więcej.
        W przyszłym miesiącu zorganizujemy następne.

        Comment

        • silvian
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 08-2008
          • 727

          A co ty Jasiu, dopiero wróciłeś ?
          "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

          Comment

          • Gringo
            Major Piwnych Rewolucji
            🍼
            • 07-2007
            • 2156

            Co tu tak sennie ? Kto w najbliższych dniach wybiera się nawiedzić nowy browar w Cieszynie ?

            Comment

            • Promil03
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 10-2007
              • 2833

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo
              Co tu tak sennie ? Kto w najbliższych dniach wybiera się nawiedzić nowy browar w Cieszynie ?
              Jak wynajdziesz mi, jako znawca, sensowne połączenie kolejowe to może bym się skusił.

              Comment

              • Gringo
                Major Piwnych Rewolucji
                🍼
                • 07-2007
                • 2156

                Dowcipniś Wiem że z DG to wyprawa czasowo jak do Poznania. Też chcę pociągiem pojechać bo to może jeden z ostatnich pociągów do Cieszyna. Ale Wam po analizie pozostaje minibus z Katowic.

                Comment

                • mwa
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 01-2003
                  • 5071

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo
                  Co tu tak sennie ? Kto w najbliższych dniach wybiera się nawiedzić nowy browar w Cieszynie ?
                  Tylko nie wiem czy jest po co.
                  Pozdrawiam Cię !!!!

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    🥛🥛🥛🥛🥛
                    • 02-2001
                    • 23858

                    Jak już piszesz tak zachęcająco, to byś dodał jakieś uzupełnienie. Piwa brak? Kwaśne? Niezgodne ze stylami wg BJCP ?
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • mwa
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      • 01-2003
                      • 5071

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                      Jak już piszesz tak zachęcająco, to byś dodał jakieś uzupełnienie. Piwa brak? Kwaśne? Niezgodne ze stylami wg BJCP ?
                      O stylach to nawet nie ma co pisać. Po prostu Dunkiel czy to lagier czy pszenica jest polotmave (to już dojść ciemne określenie) "z powodu braku filtracji piwa - bo jeśli byśmy przefiltowali to by było ciemne".
                      Szkło w którym miałem pszeniczne było brudne i bez cechy, ale było to najlepsze piwo. Marcowego nie było dane mi zdegustować ponieważ "się zagotowało" - tu nikt nie był w stanie odpowiedzieć o co chodzi, bo w tym browarze piwa się nie warzy tylko przetrzymuje w wysokiej temperaturze, jednakże na drugi dzień piwo już podawano i to było ponoś najlepsze.
                      Każdemu polecam zobaczyć browar i spróbować piwa, bo niby dlaczego by nie. Dla mnie szału nie ma.
                      Pozdrawiam Cię !!!!

                      Comment

                      • jasiu_piwosz
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 12-2004
                        • 620

                        Sekcjo Zagłębiowska - POWSTAŃ ze snu zimowego.
                        Proponuję spotkanie w piątek 27 kwietnia po godz. 17.oo oczywiście w D.G. w naszym ulubionym miejscu czyli w Mini - Maxie.

                        Comment

                        • jasiu_piwosz
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 12-2004
                          • 620

                          Na początek po jednym a potem już leci.

                          Comment

                          • bomba_z_wrocka
                            Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                            • 07-2007
                            • 222

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jasiu_piwosz
                            Na początek po jednym a potem już leci.
                            Po latach "doswiadczen", przychodzi czas na wyciagniecie "wnioskow"?.
                            Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

                            Comment

                            • Def
                              Szeregowy Piwny Łykacz
                              • 05-2012
                              • 17

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian
                              Pomysł przedni. U mnie raczej krucho z czasem ale jeśli będę miał wcześniej (tydzień, bądź dwa) informację o spotkaniu to na pewno się zjawię. Co do miejsca to faktycznie jest problem bo Dąbrowa jest piwną pustynią, skłaniałbym się do "Baryłki", można się napić lanego weizena a i Brackie w butelce też jest dostępne. Może koledzy starsi stażem coś zaproponują?
                              Gdzie w Dąbrowie jest Brackie?!! Zrobiłeś mi smaka kolego

                              Comment

                              • Abrel
                                Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                                • 05-2007
                                • 102

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03
                                Zainspirowany wiadomością od winczera oraz obserwując (z nutką zazdrości) spotkania forumowiczów w innych regionach kraju, proponuję założenie "Sekcji Zagłębiowskiej" Browar.bizu.
                                Jako Zagłębie Dąbrowskie mam na myśli szeroko pojęte Zagłębie (nie tylko Sosnowiec, Czeladź, Dąbrowę i Będzin).
                                Śledząc forum można zauważyć kilku aktywnych użytkowników (Czapayew, silvian, w/w winczer). Jest nas pewnie o wiele więcej.
                                Proszę o wpisywanie się i o propozycje spotkań (pewnie będzie u nas ciężko z fajną knajpą z PIWEM, ale może razem coś wymyślimy).

                                Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do aktywnego uczestnictwa
                                zgłaszam się - wice prezes ŚLĄSKIEGO KLUBU BIROFILÓW

                                Comment

                                Przetwarzanie...