Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artezan (Natolin), Pacific Pale Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgoda
    Senior
    • 05-2005
    • 3516

    Znam przypadki kitrania petainerów po 4 miesiące. Nie w tej knajpie akurat, ale się zdarzyło.
    Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

    Comment

    • Klatak
      Senior
      • 07-2014
      • 431

      Ale to akurat było z butelki :P.

      Comment

      • Derbeth
        Senior
        • 04-2013
        • 337

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
        Przecież to piwa jest z Błonia to czemu go oceniacie w starym Natolinie?
        Wyszukiwarka nie podaje mi żadnego innego tematu dla Pacifika, podobnie w Artomacie jest tylko Natolin. Nie za bardzo jest inne wyjście.

        W każdym razie - po roku albo półtorej wróciłem do Pacifika (jakoś tak wyszło, że albo przegrywał z nowościami, albo akurat nie było go na kranie). Patrzę w stare notatki i widzę mango, grejpfrut, żywicę i skojarzenie z angielskim chmielem - teraz natomiast najbardziej wyczuwalne było dla mnie sporo agrestu, do tego grejpfrut i delikatna żywica. Goryczka średnia, nieprzesadzona. Przyjemnie się piło, bez ochów i achów, ale nie widzę powodu do narzekania na obecną formę.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23816

          Ejno, przecież nie urodziłeś się wczoraj, nie ma piwa w bazie to się zgłasza
          Last edited by ART; 14-04-2015, 07:59.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • jacekwerner
            Senior
            • 05-2004
            • 2837

            Zgłoszono : http://www.browar.biz/forum/showpost...postcount=2814, dyczkin - do roboty
            Ochotnicza Straż Piwna
            BAZA = 7446

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
              Dochodzę do siebie po BGM, spokój panie i panowie
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • grejwi
                Member
                • 08-2014
                • 78

                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Bursztynowy. Mgliste. [5]
                Piana: Obfita drobno i średnio ziarnista. Nieźle koronkuje. Opada do niskiej i się utrzymuje jako taka. [4.5]
                Zapach: Bardzo owocowy: cytrusy i owoce tropikalne. Przyjemny, ale jedynie średnio intensywne. [4]
                Smak: Baaardzo orzeźwiające, średnia cytrusowo-żywiczna goryczka. Delikatnie musuje/szczypie język. Być może minimalny karmel. [5]
                Wysycenie: Wysycenie niskie do średniego. Pasuje, ale jakby było wieksze, to tez by nie było źle. [4.5]
                Opakowanie: Grafika ładna, ale skład mało szczegółowy. Kapsel biały. [3.5]
                Uwagi: Warka do 02.08.2015.
                Najlepsze. Piwo. Na. Lato. Ever.

                Moja ocena: [4.5]

                Comment

                • jerzdna
                  Senior
                  • 07-2014
                  • 240

                  Najlepsze. Piwo. Na. Lato. Ever.

                  Moja ocena: [4.5][/QUOTE]

                  Zgadzam się. Nie trafiłem jeszcze na kiepską warkę. Klasyk i klasa

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎