Zamkowy, Brackie Imperial IPA

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pavlo11111
    Kapral Kuflowy Chlupacz
    • 2014.11
    • 78

    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemne złoto, lekko zamglone [4]
    Piana: Długo utrzymuje się na piwie, drobne i średnie pęcherzyki; niezbyt zdobi szkło [4]
    Zapach: Przeważają cytrusy, owoce tropikalne, w tle lekka żywica; zapach przyjemny ale niezbyt intensywny [4]
    Smak: Idealnie zbalansowana goryczka, słodycz i cytrusy. Alkohol prawie nie wyczuwalny. Bardzo pijalne [5]
    Wysycenie: Nic dodać, nic ująć - bardzo dobre [5]
    Opakowanie: Ładnie się prezentuje, wszystko dobrze opisane, plus za kapsel. [4.5]
    Uwagi:

    Moja ocena: [4.475]

    Comment

    • r4m
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2005.03
      • 2

      Czy to piwo będzie nadal warzone czy warka do 1.05.2015 jest ostatnią?
      Jak dla mnie jest ono po prostu genialne ale ciężko je już gdziekolwiek znaleźć...
      Last edited by r4m; 2014-11-11, 19:23.

      Comment

      • dyczkin
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2011.05
        • 3657

        Zaskakujące są powody budzenia się śpiochów
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • Javox
          PremiumUżytkownik
          🥛🥛🥛🥛🥛
          • 2009.11
          • 6322

          Ale się zdemaskował....

          Będzie pod obserwacją!

          Comment

          • r4m
            Szeregowy Piwny Łykacz
            • 2005.03
            • 2

            Może ktoś z Was zwyczajnie odpowiedzieć tak lub nie?

            Comment

            • YouPeter
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2004.05
              • 2379

              Tak...
              Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

              Comment

              • Pess09
                Porucznik Browarny Tester
                • 2013.12
                • 284

                Kolor: Złocisty i zmętniony [4.5]
                Piana: Niezbyt wysoka, drobno i średnio-pęcherzykowa, średnio trwała [3.5]
                Zapach: Dominują oczywiście cytrusy, żywiczność i ziołowość, alkohol dobrze ukryty [4.5]
                Smak: Podobnie jak w zapachu czyli świeży smak cytrusów i żywicy. Zdziwiłem się że w smaku nie czuć alkoholu mimo 8,5%. Bardzo pijalne.[5]
                Wysycenie: Średnie [4]
                Opakowanie: Charakterystyczne i całkiem wporządku [4]
                Uwagi: Bardzo przyjemne piwko, jednaka piłem dużo bardziej wyraziste IPA.

                Comment

                • dlugas
                  Major Piwnych Rewolucji
                  🍼
                  • 2006.04
                  • 4014

                  Skoro jest 06.12.2014 to "wypadałoby" wreszcie wydrzeć z czeluści lodówki I warkę Brackiego IIPA

                  Aromat: słabo-średni, ale da się wyczuć cytrusy i żywicę. Leciutki miód
                  Piana: mocno przeciętna w kierunku słabej, drobne pęcherzyki, ale bardzo nietrwałe. miniminimalnie zdobi szkło

                  SMAK:Słodowe, lekko miodowe. Minimalny kwaskowaty karmel.O dziwo czuć alkohol, który lekko szczypie po języki. Widocznie chmiel poszedł w gumkę od kapsla i nie ma przysłonić smaku lekko winnego. Jak piłem je rok pod względem pijalności i wyczuwania % było lepiej
                  Goryczka cytrusowa jest, ale dość przeciętna, lekko ściągająca. Jest nieźle, ale dwóch nie wypiłbym



                  UWAGI: Pite po 3 kwadransach od wyciągnięcia z lodówki
                  Warka do 22.11.2014

                  Wnioski: oczywiste. Zasiedziało się w lodówce, nie wiadomo po co i dlaczego.
                  Wypiłem bez jakiegoś bólu, ale i bez uniesień
                  Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                  Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                  FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                  Comment

                  • Klatak
                    Porucznik Browarny Tester
                    • 2014.07
                    • 431

                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Jasny bursztyn ze średnim zmętnieniem. [4.5]
                    Piana: Obfita, dość drobno zbudowana, trwałość poniżej średniej, zdobi szkło. [4]
                    Zapach: Średnio intensywny, biszkopt, karmel, miód, mango, trochę cytrusów. [3.5]
                    Smak: Mało chmielowe w smaku, a to co pozostaje na jeżyku bardzo krótko. Piwo jest dla mnie wyraźnie alkoholowe, z czasem przyjemnie rozgrzewa, jednak alkoholowy posmak nie jest zbyt ciekawy. Goryczka poniżej średniej, bardzo szlachetna . Jest i żelazo (potwierdzone na teście skórnym). [3.5]
                    Wysycenie: Średnio niskie. Mogło by być nieco wyższe. [4]
                    Opakowanie: Opakowanie bardzo fajne, ładna metalizowana etykieta. W porównaniu do obecnego GCh ładniejsza. Pełnego kompletu informacji nie ma ale to co najważniejsze jest. [4.5]
                    Uwagi: Warka z datą do 01.05.2015. Jeszcze ponad 4 miesiące co końca terminu przydatności a w smaku ameryki praktycznie brak, w zapachu bardzo mało. Więc jak by kogoś miał jeszcze kusić zakup tego piwa to raczej odradzam.

                    Moja ocena: [3.675]

                    Comment

                    Przetwarzanie...