Zamkowy, Dubbel Cieszyński

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zibi57
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2013.03
    • 2

    #76
    Na stronie Grand Champion Birifilia zamieścili w końcu mapę pabów i sklepów, w których będzie mozna kupić Dubbla Cieszyńskiegio.
    Z mapy wynika, że goblet będzie dostępny tylko w Piwiarni Żywieckiej w Żywcu no i chyba w Warszawie w lokalu, w którym będzie premiera - ogólnie kicha.
    W zeszłym roku przynajmniej w Piwiarniach Warka szklanka była dostepna, a teraz psińco - tako to będzie premiera - przykre.

    Comment

    • przemo70
      † 1970-2019 Piwosz w Raju
      • 2007.05
      • 1501

      #77
      A ja zakupiłem GCH 2014 w Tesco w Lesznie. Niestety nie figurował w bazie danych i pani przy kasie po wykonaniu kilku telefonów nabiła mi go jako Ciechan za 3,49zł Pije się dobrze, lekko czuć rozpuszczalnik i trochę mocniej "gumę balonową". Ogólnie ok.
      Save water, drink beer ...

      http://www.parowozy.com.pl/
      http://www.kamery.wolsztyn.pl/
      https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

      Comment

      • robox
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2002.11
        • 8188

        #78
        W moim miejscowym Tesco nikt nic nie wie o GCh, mimo sprawdzania gazetki przez panią ... na koniec powiedziała, że pewnie jakaś firma zewnętrzna to organizuje, przyjdzie o 18 i wszystko się wyjaśni .
        Last edited by robox; 2014-12-06, 12:44.

        Comment

        • apaczu
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2013.10
          • 168

          #79
          Podobno sklepy specjalistyczne dostały pozwolenie na sprzedaż od samego rana... że niby w związku z falstartem tesco...

          Co do warunków sprzedaży szkła, znalazłem takie info w necie:



          "W tym roku szkło będzie można dostać w multitapach i sklepach specjalistycznych, które same będą ustalały zasady jego sprzedaży. Rok wcześniej szklanki otrzymywało się gratis przy zakupie 3 piw."
          Last edited by apaczu; 2014-12-06, 12:49.

          Comment

          • Chmielo
            Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
            • 2007.01
            • 128

            #80
            Czy ktoś wie gdzie w Lublinie lub Puławach można dziś kupić Grand Championa ze szkłem?

            Dzwoniłem do piwiarni warki w Lublinie. Na moje pytanie o GCh u słyszałem w odpowiedzi "A co to jest?"

            Comment

            • dyczkin
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2011.05
              • 3657

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
              Albo wykupiłeś, albo schowali na dzień premiery .
              Do spółki z kumplem no ale 2 zostawiliśmy na półce, w razie braku piwa zapraszam do mojej piwnicy .
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • xcvxc
                Kapral Kuflowy Chlupacz
                • 2014.02
                • 47

                #82
                W Tesco w Jeleniej Górze piwa pojawiły się na magazynach 4 dni temu, żeby dzień później zniknąć i nikt nie wie gdzie są i o całej akcji sprzedaży też nie wiedzą.

                Comment

                • Benos77
                  Szeregowy Piwny Łykacz
                  • 2013.11
                  • 6

                  #83
                  Wiadomo już czy sprzedaż w Tesco ruszyła? Czy trzeba czekać do 18? W Szczecinie wczoraj butelki były ale nie dało się kupić...

                  Comment

                  • wKar
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2012.12
                    • 21

                    #84
                    W tarnogórskim tesco ruszyła bez problemów, byłem godzinę temu i stały sobie spokojnie obok bezalkoholowego lecha, czy innego takiego :-)
                    jeszcze nie próbowałem, muszę do wieczora poczekać

                    Comment

                    • TeDy_beer
                      Porucznik Browarny Tester
                      • 2011.06
                      • 283

                      #85
                      Cześć. Akurat tak się składa, że na mapie widnieje piwiarnia warki w Sosnowcu, także zapewne się tam wybiorę. Nie orientujecie się czy piwo w lokalach będzie lane czy butelkowe? Oraz jaka będzie orientacyjna cena? Może ktoś pamięta jak wyglądała sprawa w zeszłym roku?
                      AMEN i :stout:
                      Browar Domowy Małe Ale
                      Członek Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych

                      Comment

                      • kopyr
                        Pułkownik Chmielowy Ekspert
                        • 2004.06
                        • 9475

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika coder

                        Ponadto, moim zdaniem praktycznie żadnego piwa nie warto leżakować więcej niż parę miesięcy, główne zmiany jakie w nim zachodzą to utlenienie, które z rzadka może dać przyjemne efekty np. w piwach bardzo mocnych, ale w dubblu objawi się głównie kartonowym posmakiem.
                        A dlaczego mają się pojawić nuty kartonowe, a nie suszonych owoców czy sherry?
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • Pinio74
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2003.10
                          • 3881

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74
                          To ja ponarzekam, na to płockie: w Płocku jest dupa nie Tesco, o Dubblu nikt nawet nie słyszał...
                          Muszę oficjalnie odszczekać... hau, hau i przeprosić płockie Tesco. Dostałem rano cynk od moich zwiadowców, że jednak się pojawiło. Pojechałem i zakupiłem kilka sztuk, cena 3,99 zł. Oficjalne spożycie dzisiaj wieczorem, jak wrócę z meczu ligi mistrzów między Wisłą a Barceloną.
                          BIRRARE HUMANUM EST

                          Comment

                          • Pendragon
                            Generał Wszelkich Fermentacji
                            🥛🥛🥛
                            • 2006.03
                            • 13952

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TeDy_beer
                            Nie orientujecie się czy piwo w lokalach będzie lane czy butelkowe?
                            Jest też i lane. I to bynajmniej nie w piwiarniach Warki tylko normalnych pubach. W przypadku Gdańska z beczki poleje się dziś w co najmniej w 2 miejscach - w Degustatorni i Lamusie.
                            Last edited by Pendragon; 2014-12-06, 18:22.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • ArtK31
                              Kapitan Lagerowej Marynarki
                              • 2005.04
                              • 708

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74
                              Muszę oficjalnie odszczekać... hau, hau i przeprosić płockie Tesco. Dostałem rano cynk od moich zwiadowców, że jednak się pojawiło. Pojechałem i zakupiłem kilka sztuk, cena 3,99 zł. Oficjalne spożycie dzisiaj wieczorem, jak wrócę z meczu ligi mistrzów między Wisłą a Barceloną.
                              Dla odmiany w tyskim Tesco brak, na zapytanie kierownik punktu obsługi klienta stwierdziła, że nie dowieźli .....

                              Comment

                              • Petitpierre
                                Major Piwnych Rewolucji
                                🥛🥛🥛🥛
                                • 2014.01
                                • 2565

                                #90
                                W Rzeszowie jest na styku stoiska z piwem, a stoiska z alkoholami, w pudełkach, jedno rozpakowane, bez ceny, bez plakatu, tak po prostu. Zaraz otwieram, ale ponieważ mam powody osobiste bojkotować grupę Żywiec za to jak traktowała tamtym razem i traktuje klienta, recenzja pozostanie prywatna.
                                Mały porterek-przyjaciel nerek

                                Comment

                                Przetwarzanie...