Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarnków, Proletaryat

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23816

    #46
    Podczas gdy do piwa nie mieliśmy specjalnych zastrzeżeń w ubiegłym roku to jedna negatywna ocena to trochę mało by zdyskwalifikować wystawcę z udziału.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • wasyll
      Senior
      • 09-2008
      • 1823

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
      Na FDP po to piwo z pewnością nie sięgnę
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
      Podczas gdy do piwa nie mieliśmy specjalnych zastrzeżeń w ubiegłym roku to jedna negatywna ocena to trochę mało by zdyskwalifikować wystawcę z udziału.
      Ale jak widać wystarczająco dużo, aby to piwo od razu skreślić...
      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

      Comment

      • Tschabe
        Senior
        • 08-2011
        • 105

        #48
        Widzę, że swoją oceną wsadziłem kij w mrowisko. Fakt jest taki, że mój egzemplarz był zwyczajnie ohydny i tak też go opisałem. Wspomniałem także, że więcej tego nie spróbuję, co było napisane w gniewie, który po takich wrażeniach jakie mi Proletaryat zaserwował musiał się pojawić. Może jednak kolejne warki będą lepsze (co nie oznacza, że zamierzam to sprawdzać), a przede wszystkim z moją opinią nie trzeba się zgadzać, bo to co dla mnie jest odrażające, dla innych może być znośne
        Co do porównania z Noteckim, mi się wydaje że to jednak różne piwa. Pomijając fakt, że parametry się minimalnie różnią, to Noteckie popijam nadal i nigdy nie stwierdziłem, by było niedobre, choć może nie zachwyca mnie tak jak przed laty, a przynajmniej nie za każdym razem.
        Także bez paniki.

        Comment

        • wasyll
          Senior
          • 09-2008
          • 1823

          #49
          Ależ nikt nie ma do Ciebie pretensji o ocenę
          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23816

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tschabe Wyświetlenie odpowiedzi
            Widzę, że swoją oceną wsadziłem kij w mrowisko. Fakt jest taki, że mój egzemplarz był zwyczajnie ohydny i tak też go opisałem. Wspomniałem także, że więcej tego nie spróbuję, co było napisane w gniewie, który po takich wrażeniach jakie mi Proletaryat zaserwował musiał się pojawić. Może jednak kolejne warki będą lepsze (co nie oznacza, że zamierzam to sprawdzać), a przede wszystkim z moją opinią nie trzeba się zgadzać, bo to co dla mnie jest odrażające, dla innych może być znośne
            Co do porównania z Noteckim, mi się wydaje że to jednak różne piwa. Pomijając fakt, że parametry się minimalnie różnią, to Noteckie popijam nadal i nigdy nie stwierdziłem, by było niedobre, choć może nie zachwyca mnie tak jak przed laty, a przynajmniej nie za każdym razem.
            Także bez paniki.
            Nie negowałem Twojej oceny, napisałem że jedna negatywna to za mało by wykluczać kogoś z udziału w imprezie, bo równie dobrze piwo mogło być źle przechowywane zanim trafiło do Ciebie.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • wasyll
              Senior
              • 09-2008
              • 1823

              #51
              I to chyba jest bardziej adresowane do dyczkina, a niżeli do Ciebie, Tschabe.
              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

              Comment

              • dyczkin
                Serce w kolorze blaugrana
                • 05-2011
                • 3657

                #52
                Traktowałem to piwo jako klona Noteckiego jasnego stąd więc taka reakcja na ocenę Tschabe.
                Na temat noteckiego pisałem w wątku dedykowanym, można sprawdzić .
                Ogólnie więc mam w stosunku do wyrobów Czarnkowa negatywną opinię, która Tschabe potwierdził wpisem.
                Na FDP jest tyle piw, że Czarnków śmiało skreślam.

                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                Comment

                • patyczek
                  Senior
                  • 01-2013
                  • 220

                  #53
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Jantar, klasyczny, klarowny. [4.5]
                  Piana: Po nalaniu wysoka, gęsta, drobna. Wolno opada. Na szkle osadzają się kłaczki. [4.5]
                  Zapach: Słabo wyczuwalny. W pierwszym momencie słodowy, nieco kwaśny i jakby minimalnie piwniczny. Na szczęście to wrażenie szybko się ulatnia i dochodzą do głosu nuty kwiatowe, kojarzące się z miodem wielokwiatowym. [4]
                  Smak: Wpierw sodowo chmielowy, wyważony bez przechyłów w którąkolwiek stronę, wyczuwalny metaliczny posmak, który jednak nie przeszkadza. Są też akcenty kwiatowe. Finisz łagodnie goryczkowy, wytrawny. [4]
                  Wysycenie: Nie przeszkadza, a więc jest odpowiednie. [4]
                  Opakowanie: Chociaż w krzykliwych barwach, podoba mi się. Koncepcja z nazwą i czerwoną gwiazdą, także. Gorzej z treścią, nader powściągliwa... Brak kontr etykiety, kapsel firmowy. [4]
                  Uwagi: Całkiem fajne piwo za niewielkie pieniądze - treściwe, dobrze wyważone, wytrawne, rześkie. Nie zgodzę się z kilkoma postami, że to Noteckie, tylko z inną etykietą. Piłem ostatnio, i Noteckie przede wszystkim ma zdecydowanie mocniejszą goryczkę, trudno doprawdy tego nie zauważyć.

                  Moja ocena: [4.075]

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎