Czarnków, Izerskie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • GaryFisher
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2009.10
    • 739

    #31
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasne złoto, lekko zamglone [5]
    Piana: Drobnoziarnista, wysoka czapka, redukuje się nie za szybko mocno brudząc szkło; obrączka zostaje do końca [3.5]
    Zapach: Chmielowy, początkowo z cytrusowym kwaskiem i chlebowością [4.5]
    Smak: Bardzo dobry, kwiatowo - chmielowy z mocną goryczką, solidną chlebowością i lekką piwniczną nutką, która mi również nie przeszkadza; delikatny kwasek obecny gdzieś w tle; posmak chlebowy z goryczką w tle; [4.5]
    Wysycenie: Średnie, może być ale lubię wyższe [4]
    Opakowanie: Bączek z ładną etykietą z krajobrazem i kapslem od Noteckiego [5]
    Uwagi: Zakupione w: Rodzinka Bis w Warszawie;
    Data ważności: 16.01.2011
    Soundtrack: "Among the Living" by Anthrax

    Moja ocena: [4.425]
    Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

    Comment

    • GaryFisher
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      • 2009.10
      • 739

      #32
      A tak to wygląda
      Click image for larger version

Name:	DSC04535.jpg
Views:	1
Size:	41,5 KB
ID:	2033525
      Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

      Comment

      • otvirak
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        🍼
        • 2005.04
        • 787

        #33
        Among the living - good for you... Osobiście po degustacji Izerskiego nie byłem tego pewien
        niepoprawny czechofil


        Młody junaku pamiętaj: zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach!
        WISŁA MISTRZ!

        Comment

        • Samoglow
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 2007.07
          • 606

          #34
          Słuchajcie, jestem w zasadzie na 100% przekonany, że Izerskie z nową już etykietą to nie jest produkt Czarnkowa. Piwo w niczym nie przypomina Noteckiego. Jest duuużo ciemnejsze, ciężkie i czuć alkohol. Jestem w szoku, bo miałem nadzieje, że przynajmniej produkty Czarnkowa pozostaną tam produkowane i niezmienione. Ja tu wietrzę kolejny przekręt...

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            🍺🍺🍺
            • 2003.02
            • 12381

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Samoglow
            Słuchajcie, jestem w zasadzie na 100% przekonany, że Izerskie z nową już etykietą to nie jest produkt Czarnkowa. Piwo w niczym nie przypomina Noteckiego. Jest duuużo ciemnejsze, ciężkie i czuć alkohol. Jestem w szoku, bo miałem nadzieje, że przynajmniej produkty Czarnkowa pozostaną tam produkowane i niezmienione. Ja tu wietrzę kolejny przekręt...
            Czy jest to piwo z nową etykietą? Ja jestem w szoku po zobaczeniu tego produktu.

            W nazwie "Izerskie", producent - Gontyniec z ich adresem, na ecie logo "Browar Czarnków", no a kapsel "Noteckie". Zatem Noteć wylała w Sudetach? Wspaniały marketing

            Comment

            • dyczkin
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2011.05
              • 3657

              #36
              I smakuje jak noteckie
              Potworny DMS. Zmęczyłem kilka łyków, później zostawiłem na 1,5h z nadzieją na lepszy smak. Po powrocie do domu piwo zalatywało miodem czyli utlenienie. Ostatecznie trafiło w kanał
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • wojtasz
                Szeregowy Piwny Łykacz
                • 2004.01
                • 20

                #37
                Piwo kupione jako "pamiątka" ze Świeradowa. Cóż tu można napisać? Po dawnym Czarnkowie zostało już tylko logo na etykiecie. Ani zapachu, ani smaku. Po przełknięciu w gardle zostaje jakaś goryczka, ale bardzo nieprzyjemna. Piana wygenerowana na siłę, bo lałem piwo do pokala pionowo. Katastrofa...

                Comment

                Przetwarzanie...